Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

raculka
24. říj 2006

area-o Bulovce už se tu psalo na více diskuzích
já osobně jsem tam rodila,byla jsem spokojená a probíraly jsme to s holkama v tématu pražské porodnice :
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
&vGroupOffset=0&=&vOffset=30
JInak jeste doporucuju stránky aperio.cz - vpravo nahoře je výběr porodnic,pak si vybereš porodnici,kdy jsou údaje o ní a pak různé zkušeností maminek 😉

area
autor
24. říj 2006

Díky

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
krejcirice
24. říj 2006

Já rodila na Bulovce před 3,5rokama a moc spokojená sem tam zrovn nebyla.Narazila jsem tam na doktora"debila".Nechali mě bez plodové vody dva dny.A pak měl malej problémy s dýcháním a dostal i infekci.Jinak ale sem tam měla super porodní asistentku.Jinak to tam zas tak špatné nebylo,byli tam celkem hodný a se vším pomohli.Jen to jídlo opravdu nic moc. 😉

raculka
24. říj 2006

krejcirice-nepamatuješ si jméno toho doktora? Je tam totiž jeden, o kterém vím z více stran,že jsou na něj stížnosti.Prý je mladý a arogantní.
Tak to já měla štěstí na fajn tým.
Ale holky nebojte,myslím,že se snaží problémy řešit (to nám říkali i na kurzu)a na stížnosti reagovat.
Co se týče jídla,mně nepřišlo tak špatný.Třeba změnili dodavatele!?
Ale v nemocnici nikdo nemůže čekat nějakou super stravu.Já měla po porodu takovej hlad,že bych snědla skoro všechno. 😀

raculka
24. říj 2006

gedren- jak se ti líbí kurzy s ,,Dvořkou" ??
Byli už jste na exkurzi v porodnici??
Už to máš za chvilku,držím palce! 😉

diba
24. říj 2006

Ahoj,

dovolím si pár čerstvých poznatků z porodu,který jsme měli teď v sobotu,z Bulovky.
Personál moc příjemný,3 asistentky a doktor Šottner(mladý)..starali se o nás dobře,dokonce se nás ptali co všechno chceme a jak to chceme.Až jsem se divil, že to přeci musí vědět oni ne 😀
Ale porod byl tak rychlý ,že nebyl čas na nějaké problémy 🙂
Kurz z "Dvořkou"byl super..sám jsem se účastnil dvou lekcí a moc se mi líbil.
Na jídlo si Ivet taky nestěžuje,jen mají malý porce.

Takže z mé strany určitě doporučuji.Zítra mi holky pustí domu tak pak třeba Ivet poreferuje více.

raculka
24. říj 2006

Diba- tak to mooc gratuluju, Ivet si pamatuju z diskuzí
Dr. Šottner je moc příjemnej a taky hezkej 😀
My jsme to měli taky rychlý,takže na to vzpomínám ráda. 😉
Byl jsi na kurzu,kde měla dvořka místo dělohy tu pletenou fusekli ?? 😀

diba
24. říj 2006

Děkujeme.
No jestli hezkej bohužel moc nepousodím 😀 ale byl v pohodě,ještě se pop oprdiu strašně divil jak moc malou rozmazluju 😀
Jojo byl jsem na kurzu o porodu,tzn.i fusekli jsem zažil 😀 Dobrá pomůcka,alespoń člověk v reálu vidí jak to asi probíhá 🙂
Zítra se za ní chystáme jestli nás pustí,je fakt moc příjemná.

krejcirice
25. říj 2006

Ahoj RACULKO jméno si toho doktora bohužel nepamatuju.Byl mladej,pěknej,černovlasej.Takovej trochu namyšlenej.Možná že tam ani už nedělá.

Chi se zeptat jak ste se dostali na ten kurz?

raculka
25. říj 2006

krejcirice- na ten kurz úplně normálně 🙂
Bulovka to organizuje,prostě tam zavoláš nebo zajdeš, stálo to snad 1 000,- na 6 lekcí, což mi nepřipadá tolik.
Ale je možné,že když jsi tam rodila,tak to tam ještě nebylo.Přece jen se pořád něco mění,i doktoři.Snad k lepšímu 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
raculka
25. říj 2006

gedren-určitě to všechno taky hezky klapne 😉
Já jsem taky byla v poradně spokojená,jen to prostřední mě na začátku dost vyděsilo.Ale je to v lidech, ne ve vybavení,který je teda dost děsný. 🙄
No a doufám,že narozdíl ode mě poznáš,že už opravdu rodíš 😀
Já měla informací spoustu(knížky,kurs,net....) a stejně jsem se bála jet do porodnice,že budu za hypochondra.A přitom už to fakt bylo ono 😀

zlutasek
7. únor 2007

Ahoj holky :o)

rada bych taky casem rodila na Bulovce, nasla jsem si i kontakty na ten predporodni kurz atd, jen me zajima kdyz uz jste tim vsim prosly, nektere i porodily, kdy jste se na ten kurz objednavaly ?

a je nutne se na Bulovce registrovat jako treba v Podoli ? a jestli jo tak v kolikatem tt ?

Diiiky :o)

krejcirice
7. únor 2007

Ahoj ZLUTASKU:na Bulovku se neregistruje,jen tam přijdeš do poradny v 36tt.Ten kurz nevím já na něj nechodím.

zlutasek
7. únor 2007

jeeezis az v 36tt jo ? :o)) no tak to mam casu .... takze tam pak prijdu a reknu dobry den, ja chci u Vas rodit postarejte se o me :o)) jsem tele, fakt nevim jak to chodi

krejcirice
7. únor 2007

Já tam rodila před 4 roky a co si pamatuju tak jsem tam jela v tom 36 tt,to mě i doktorka na gynekologii sama poslala že už mam chodit do poradny tam kde chci rodit.Zjistila jsem si osobně kdy se tam chodí a pak tam jela.Vím že se tam chodilo vždy v pondělí v sedum ráno už jsem tam musela být a bylo tam plno těch co tam chtěli rodit.Dělali tam to samé jako v normální poradně,moč,vážení a pak doktor prohlídku.Šlo to tam jak na běžícím pásu.Mě to čeká za 2týdny tak pak napíšu co a jak. 🙂

ivet
7. únor 2007

zlutasek - já jsem měla termín 1.11. a poprvé jsem si tam pro info volala v červnu. Ona mi řekla, jestli už je to aktuální a když nebylo, tak mi řekla, kdy si asi mám zavolat. Tuším, že jsem se do toho kurzu zapisovala potom někdy v létě (červenec, srpen....) oni ty kurzy plánují a mají omezený počet osob v každém z nich, takže to chce raději zavolat předem, ať máš jistotu
A můžu ten kurz jen doporučit, protože "Dvořka" - paní Dvořáková, která ho vede, je super baba a ten kurz s ní je paráda 🙂)

ladunka
7. únor 2007

Ahoj, já jsem kurz na Bulovce neabsolvovala, ale přesto si ho dovolím doporučit 🙂 Chodila jsem totiž těsně před porodem k "Dvořce" cvičit a jestli ten kurz vede v podobném duchu jako cvičení, jako že asi jo 🙂, tak musí být super.
zlutasku, já měla nějaké nedorozumění se svým gynekologemm ohledně způsobu vedení porodu, chystal se na císaře, tak jsem sebrala odvahu a zavolala na Bulovku, jestli bych svou situaci mohla konzultovat s nimi. To bylo asi v sedmém měsíci. Byli i po telefonu moc milí a ochotní a hned mě objednali do rizikové poradny. Tam mi doktor Dvořák (mimochodem manžel "Dvořky"), poradil, zbavil mě obav, a pak ve 36. týdnu jsem do porodnice zavolala, že bych u nich ráda rodila a že chci objednat do poradny. Ale na to máš skutečně ještě trochu času 😉
V poradně na Bulovce mě taky nejdřív vyděsilo dost sešlé vybavení, ale všichni, s nimiž jsem se tam setkala, byli fakt příjemní, takže mi nakonec bylo ostatní úplně jedno. Jedna sestřička v poradně se mnou neustále řešila parfémy, měla dlouhé namodro nalakované nehty ... 🙂 jo, jsou to fajn vzpomínky 🙂

zlutasek
9. únor 2007

Holky diky moc za info :o) u nas v terminu zari je docela dost holek co se chystame na Bulovku tak jsem rada, ze jste nam pomohly :o) Driv jak v kvetnu asi nema smysl tam volat, ale aspon vim jak to funguje :o)

Diiiky

krejcirice
5. dub 2007

Ahoj holky tak jsem rodila 18.3.07 zase na Bulovce.Nemohu si to vynachválit.Měla jsem trošku komplikace při porodu ale nemohu si v ničem stěžovat doktoři,sestry a prostředí bylo úžasné.Hlavně když už to tam mají předělané mají tam porodní pokoje.Rodila jsem na jednom a cítila jsem se jako doma.
Jídlo tentokrát bylo docela dobré na to že bylo nemocniční. 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
dagmik
21. srp 2007

Slyšeli jste někdo o tom, že na Bulovce má být na podzim možná další rekonstrukce na novorozeneckém oddělení, tudíž zavřená porodnice?

petty
21. srp 2007

Dagmik já jsem o tom četla, že o tom uvažují...prý údajně v září a říjnu...ale jestli to tak opravdu bude, to vědí asi jen přímo oni...

dagmik
21. srp 2007

No právě, že zatím je to stále jen údajně a nikdo nic konkrétního neví, to mě teda trochu štve. Září už je za dveřmi, to už by se tam snad na to museli nějak připravovat, ne?

petty
21. srp 2007

No já jsem to četla v nějaké diskuzi na netu, že to říkali nějaké mamině v poradně, že se možná chystá na září a říjen rekonstrukce, ale jistě jí to neřekli...takže jedině si tam zavolat a přímo se jich zeptat...nebo tam napsat mail...září je za rohem, takže vědět by to snad už teď měli 100%...

lenkazdenek
22. srp 2007

Já jsem o tom taky slyšela,ale za 14 dní tam jdu na předporodní kurzy tak doufám,že nám tam k tomu něco řeknou 😕

petty
22. srp 2007

Tak když normálně jedou kurzy, tak třeba bude provoz jenom nějak omezený, ale ne úplně zastavený... 😉

lenkazdenek
22. srp 2007

Petty,kurzy jedou určitě ,dokonce jsou všechny plně obsazený, až do listopadu takže možná to kvůli návalu odložily,jelikož asi všechny mamči co půjdou na kurz tam budou i rodit

blacklucka
22. srp 2007

Ahojík holky, já mám s Bulovkou moc dobré zkušenosti, krásné vzpomínky...a v dubnu se tam chystám zas. Hlavně mi vyhovuje , že se tam nerodí jak na běžícím pásu a že personál má velice lidský přístup 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru