Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

area
24. říj 2006

Ahoj maminky (i tatínkové 😀 ).
Vy, kteří jste přivedli na svět své děti právě v této porodnici, jak jste byli spokojeni? Ráda bych znala co nejvíce detailů, na co si dát pozor, co je dobré, co není, atd.

dagmik
15. říj 2007

mocinda, no vidíš....to viděj všichni...jen Kristian to zevnitř nevidí a nechápe to..... 😀 😝 😝

dagmik
15. říj 2007

leni, no teď už do Nerátek, jdu tam ve čtvrtek, s tím, že jestli nic, tak se domluvíme na nástupu do porodky na vyvolání ☹

lenkazdenek
15. říj 2007

Dagmi,neboj ono se to třeba rozjede dřív 😉 hele já přinesu ve středu z poradny takový zprávy,že z toho určitě porodíš dřív 😉 ,jinak to to fakt moc sluší,jen záříš 🙂
Mocindo,on bude dobrej určitě i tak 😉

dagmik
15. říj 2007

leni, díky a spoléhám teda na tebe jako na poslední možnost, jo? 😀 😀

jinak teda mocindo, štrůdl ten bych si teda taky dala a sežrala bych ho ještě teplej, mňam mňam

lenkazdenek
15. říj 2007

Dagmi,neboj ti napíšu takovej zážitek,že se malej lekne a řekne si že radši půjde ven 😉 🙂

mocinda
15. říj 2007

😉 no tak teplej jsem se ho snažila sníst a hned jsem letěla na wecko 😀 asi ho nechám vychladonut, zřejmě někomu vadí a já to nejsem 😉 🙂
No a ráno v 9.00 porodila moje kamarádka Filípka,císařem!!To je krása!!A myslím ,že rodila v termínu 🙂

lenkazdenek
15. říj 2007

Mocinda,teda ty máš ale vybíravá mimčo 😉 🙂 ani teplym štrúdlem se mu nezavděčíš 😉 🙂

zuziik
15. říj 2007

Dagmik: fakt mas pekny brisko......pritel mi se mi ho snazil fotit ale nic z toho nevyslo......uz budu muset hodit naky ty fotky na net....
Jinak bych si dala taky strudl....mnam.mnam.mnam

mocinda
15. říj 2007

😉 Leni ,být to na mě ,tak si vyberu nebybíravý mimčo 😀 já to řikám od začátku, že je to problematický miminko ,ze začátku jsem nemohla vůbec nic a ted aspon už něco!!!!Zaplat pánbůůůů 🙂 Já ho stejně převezu ,nechám štrůdlík vychladnout a nacpu mu ho znovu!! 😀 Musím ,protože příjde manža a sní i plech 😉

mocinda
15. říj 2007

zuzíku ,nějak koukám na ty tvoje týdny a nemáš jich nějak víc?? 😉 Mám pocit ,že jsi nějak popojela!!Doufám ,že pořád platí stejný termín porodu ,když už tě nestíhám v týdnech 😉 🙂

zuziik
15. říj 2007

no jsem o 2 týdny zpět, takze jsem v 26......jelikoz jsem otehotnela prez prasky tak nemam stejny termin podle posledni menstruace a velikosti maly. takze termin mam 29.1.

lenkazdenek
15. říj 2007

Mocinda,np tak já mám díky bohu nevybíravý mimčo,to sní všechno. Hele to mi připomíná jako když jsem dosebe rvala chlebíčky rychle než příjdou známí aby mi je nesežraly 😀
Zuzi,to bude sup sem s fotečkama 😉

mocinda
15. říj 2007

😉 no ,ale taky už bych chtlěa mít u přezdívky 28tt a nejlépe 41tt jako dagmik 🙂
koukám na Sama doma, ale dneska nic moc ☹

mocinda
15. říj 2007

😀 tak to si dokážu představit, už se mi to taky kolikrát stalo ,že jsem do sebe něco rychle narvala ,aby mi to nědko nesežral 😀 😀 to já se mám taky ráda a když jde o jídlo ,tak neznám manžu 😀

zuziik
15. říj 2007

No neco okolo 40 tt bych taky brala.......ale na to si musime pockat 😉

lenkazdenek
15. říj 2007

Mě by stačilo 39 😵 tak to já se zas s manželem podělím,teda kromě sušenek a čokolády 😀

zuziik
15. říj 2007

tak jsem si koupila po dlouhy dobe kfc......to já mooooooc rada..tak si davam do nosu 😉

lenkazdenek
15. říj 2007

Zuzi,já taky,my děláš chutě a my už doma nemáme masíko,dnes jedeme koupit tak se těším jak se udělám řízečky 😵

zuziik
15. říj 2007

tak jsem to pekne slupla........ale jeste bych neco pojedla 😀

lenkazdenek
15. říj 2007

Zuzi,ty mi fakt děláš hrozný chutě 😅 já teď hezky spapinkala ten hnusnej len a mám před sebou druhej maliník 😒

zuziik
15. říj 2007

tak proc to jis,kdyz je hnusnej?? Jidlo je moje jedina radost......takze i kdyz nadavam na vahu tak si neco dobryho dam 😉

dagmik
15. říj 2007

leni, a proč to semínko nedáváš do toho maliníku...jak je povařený, tak to vůbec není nijak cítit...a i jsem četla, že je to účinnější

byyz
15. říj 2007

ahoj holky, nechci vám kazit rozjetou debatu, ale nechodily jste na přípravný kurzy na Bulovku? mně začínaj zejtra, ale obávám se, že to tam prostě nenajdu, potřebuju trochu odnavigovat, poradíte?

zuziik
15. říj 2007

teda holky ja koukam co budu muset pit a jist pred porodem......chtela jsem se zeptat na ty masaze hraze.....proc je to tak neprijemny.???

lenkazdenek
15. říj 2007

Dagmi,já si to dávám do jogurtu,ale i tak je to nic moc 😝
Byyz,je to ve druhém patře před porodním sálem 😉
Obávám se,že mi to všechno beztak bude na houby ,budu přenášet a ještě nakonec půjdu císařem ☹

dagmik
15. říj 2007

leni, ty neházej flintu do žita, to jsem tě znervoznila já....a co bych měla říkat já, že? 😝 😝 Ty máš ještě času....se podívej, co jsou tvý týdny proti mým třem dnům ☹ ☹

byyz
15. říj 2007

lenko a porodní sál je kde? byla jsem tam na ultrazvuku, ten najdu, jinak nevím 🤐

lenkazdenek
15. říj 2007

Zuzi,docela to štípe protože tu hráz musíš napnout,ale pro mě to už teď tak nepříjemný není,mělo by se s ní začít okolo 34 tt,jinak manža říká,že už se mu zdá taková poddajnější tak nevím jestly to fakt funguje nebo se mě snaží potěšit 🙂
Dagmi,já vím,ale už mi z toho fakt hrabe 😝 neboj sem ti říkala,že ho z tebe ve středu dostanu 😉
Byyz,no já tam zas nebyla ještě na ultrazvuku,ale je to jako když příjdeš tím horešjím vchodem ,tak hned za vrátnicí je taková čekárna vedle porodního sálu tak tam. Prostě ten vrchní vchod 😉

byyz
15. říj 2007

lenko dík, tak to najdu, trochu sem se tam motala při hledání ultrazvuku a na tuhle čekárnu jsem narazila 🙂

dagmik
15. říj 2007

zuziik, štípe a celý je to hnusný, my teda nezačali právě už v 34.tt, tak nevím, jestli je to tím, ale já už to teď i vzdala....si užiju i tak asi dost, tak na tohle teď už kašlu...stejně mě střihnou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru