• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Česká Lípa. Byly jste spokojené?

15. března 2011 
Prosím o zkušenosti z této porodnice. Byly jste spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo.....díky.
13. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikdo v poslední době tady nerodil? :confused: :confused: :confused:
14. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja rodila v kvetnu 2009 a byla moc spokojena-v mem fotoblogu si muzes precist o porodu :wink: Jeste reknu holkam co tu rodily at sem zajdou :wink:
14. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojík.....já v dubnu 2009 a spokojenost....
měla jsem pak nadstandartní pokoj,byla jsem s miminkem sama a v klidu a paráda.....
ptej se,jestli tě zajímá něco konkrétního :wink:
14. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Žanet, já jsem v ČL rodila září 2007 a naprostá spokojenost co se týče rizikového oddělení i novorozeneckého..porod jsem měla těžký, ale přístup doktorek i porodních asistentek byl skvělý, péče potom taky. Nedávno tu rodila i známá a byla spokojená.
Přemýšlela jsem se ještě o Liberci a nakonec nelituju a jsem ráda, že to bylo tady.
14. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky uvazovala treba o boleslavi,ale potom co sem v CL skoncila 3x na pohotovosti kvuli krvaceni a poznala vsechny doktory (a ze byli super a skvelej pristup), tak sem nevahala a jsem rada, priste jdu znova tam :wink:
14. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanet, tak já byla taky spokojená :slight_smile:
14. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 Ahojky, tak já rodila v lípě v březnu 2010 a byla jsem spokojená. Průběh porodu si můžeš přečíst u mě ve fotoblogu. Jinak pokud jde o šestinedělí tak také dobrý, ze začátku jsem byla dost vyjukaná, vychrlili na mě všechno moc rychle, ale zase jsem se potom mohla 3x zeptat :grinning: Byla jsem na nadstandartu a mohu jen doporučit, sprcha pro dvě holky je akorát tak dost a za ty prachy to stojí. I pokud jde o návštěvy. Jinak se opravdu snaží, abys odešla rozkojená. Kdybys měla jakékoli dotazy, klidně mi písni IP. Papa
15. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja rodila v září 2008 a byla jsem též spokojená :grinning: ted v prosinci mam termín aurčo půjdu znovu sem :slight_smile: :wink: :wink:
18. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěla bych obnovit diskuzi.
Nevíte jak to teď bude s porodnicí? Bude fungovat normálně?
9. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 proc by nefungovala?
9. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andara někde na MK jsem od dvou holek slyšela, že se má zavřít snad od půlky února nebo od začátku března-skrz ty výpovědi lékařů :confused:
9. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 Ona je ta situace neprehledna ted vsude. Me ceka druhy porod na zacatku dubna, jsem z Jablonce. I tam hrozi zavreni porodnice, vypoved podala cela gyn.por. a pediatrie krome primaru,a jako porodnici, ktera by castecne prebirala peci, uvadeji krome LBC, Boleslavi, Jilemnice i Ceskou Lipu. No a pak jsem si precetla v novinach, ze v Lipe hrozi uzavreni. Sice ani jeden Dr. z gyndy vypoved nepodal, ale cele ARO a bez nich to delat nejde, i kdyz pominu epiduraly, je potreba ARO na cisare. Takze skutecne jdou zvesti, ze zavreni hrozi, ale kdo vi, jak to bude.
9. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to nevim, ale je to od doktoru teda blby! Kdyby daly vypoved sestry, bylo by to horsi pro oddeleni, ale tem nikdo neprida ze? a jiny a jiny profese!!!
10. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ve čtvrtek jsem byla v Lípě na prvním monitoru a vypadá to tam normálně a teď ve čtvrtek jdu znova a doufám, že fungovat to bude stejně. Nikdo o uzavření nemluvil, můj dr. mě taky uklidnil,že neslyšel,že by porodnice v Lípě končila, tak jsem klidná. :wink:
22. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 tak to je fajn :slight_smile: a koukam, ze budete mit prekvapko?
22. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andara já ne, jinak manžel a ostatní ano. Já pohlaví vím, řekli mi jedno a to samé 4 dr. nezávisle na sobě, tak se to asi nezmění.
22. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 jeee uz si porodila? A jaky to bylo?Moc gratuluju:slight_smile: Kdyztak mi do IP napis, co mate, jestli je to tajny.
5. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andara Jojo, už to máme za sebou,porod rychlý,první kontrakce začaly v 1 ráno-hned pravidelné co 5-6 minut,o půl 4 příjezd do porodnice a před 5 se nám narodila holčička.
Děkuji za gratulace.
8. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 jee tak to je krasny:slight_smile: a jak si byla spokojena s porodnici?
8. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andara pominu-li sestry na příjmu(asi byly naštvané,že před koncem směny musí něco dělat), tak jsem byla se vším naprosto spokojená a porodnici v Lípě můžu jedině doporučit.
8. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 tak ja prijela nejak po 4 rano a byly v pohode:slight_smile: Ale hlavne, ze celkove to bylo ok :slight_smile:
8. bře 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky jsem z Lípy a budu tu i rodit jen bych se zeptala jak to z návštěvama jestli smí na pokoj a jak s plínkama a vším na mimi já už vše zapoměla díky za info :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krpeska ahojky, na normalnim pokoji jsou navstevy od 15-17h, deti tam smi az od 6let. Na nadstandartu muzou navstevy kdykoliv :wink: Jina, kdyz mi nekdo prisel mimo navstevni hodinu, sla jsem na chodbu za nimi i s miminkem-dokonce ti na nej pujci takovej vozik:slight_smile: Na mimco obleceni maji, svoje mit nesmis, takze si ho nech dovez az vas pusti domu, plinek dostanes jen par, asi 5ks a pak uz svoje, taktez ubrousky, jinak krem na zadecek tam maji i na telo, teplomer a myci gel taky.Ty si vem urco svoje vlozky atd. Ty jejich ti poskytnou jen pocas porodu:slight_smile:
10. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andara mockrát díky je to skoro stejný jak před těmi deseti lety budu na to připravená díky moc za info :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Snad to ve zdraví přežijem :wink: :wink:
10. bře 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krpeska urcite, ja byla moc spokojena jako prvorodicka:slight_smile: koukam, ze cekas holcicku, krasne jmeno bude mit (jmenuju se stejne) :wink:
Jo a na mimco tam jsou k dispozici i latkove plinky pod hlavicku a osuska a zavinovacka a deka, dokonce i monitor dechu. :wink:
10. bře 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super to tenkrát nebylo my možná budem muset na císaře no holčička bude pěkně rozmazlená princezna po těch zbojnících co jsou doma tak uvidíme :wink: :wink:
10. bře 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krpeska to je dobre, ze bude mit takovy velky brachy a budou ji ochranovat:slight_smile: Kamosce delali taky cisare a byla moc spokojena, kdyz sem za ni byla, tak uz behala jakoby nic:slight_smile:
11. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krpeska ahojky!
Já jsem byla na nadstandartu a tam návštěva opravdu může na pokoj a kdykoli,ale mám pocit, že na normální pokoj návštěva nesmí-je tam návštěvní místnost. :wink:
15. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nežádoucí reklama. ”
26. led 2013 v 19:55 • detskahrabarna
Tvůj příspěvek