• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Havlíčkův Brod. Chci pochválit

22. října 2016 
maminka má vždycky pravdu :angry: ale já jsem flegmatik, ale tvrdohlavý, takže je stejně po mém :wink:
26. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, jedja tak to ybch asi mýho klepla :grinning: :grinning: já teda flegmatik nejsem hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, já si říkám, že mi to za rozčilování nestojí a stejně si věci dělám po svém :wink:
26. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronke, jo to asi máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jaký jste vlastně kupovali kočárek?|?nebo ještě nemáte??
26. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, mám ho v albu je to něco..... Q12, zatím v prodejně, dojede pro něj přítel až budu v porodnici :wink:
26. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je hezky :slight_smile: :slight_smile: :wink: a tu sedačku od tho fisher price chci taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, tu jsem sehnala na Aukru ještě v záruce a je jak nová :wink:
27. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak je to s pritomnosti vice lidi u porodu v Brode? Chtela bych samo manzela, ale pokud by to slo, tak jeste kamaradku...samozrejme pocitam s placenim, ale jde to vubec?
28. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchi, na to jsem se neptala, ale PA říkala, že někdy je tam víc lidí, ale je potřeba se na to zeptat a asi předem domluvit. Nevím jestli to nespojila s návštěvama na šestinedělí. Probíhá předporodní kurz, tak se tam na to budeš moct zeptat :wink:
28. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasny, zatim zjistuju, co a jak. Kamaradka mi to prave nabidla, tak jsem byla moc rada. Ona uz to ma za sebou, rodila tam, tak vi, co a jak... a manzel chce byt samozrejme taky u toho, ale ten asi nebude mit cas na to, aby hlidal, jestli se vsechno deje spravne...
28. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchi uvidíš jak to půjde, pokud by byl nějaký problém, tak tam nkonec nikdo nebude :confounded: a když to bude bezproblémů, tak to může být tak rychlé, že se tam ani neohřeješ :wink: teď tam rodila jedna z březňátek a měla to tak rychlé, že si nestihla ani vzít homeopatika co měla připravené k porodu :grinning:
28. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

aronek, tak co??co epi- se zas ptam sem desna vid?,sme zvedava :grinning: :grinning: :grinning: a jeste nerodis jo???

katchi ahojky- tak to nevím ale myslím že záleží na domluvě v Brodě jsu milý a snaží se vyjít vstříc když to jde, já měla u porodu manžela..a opravdu je to lepší :grinning: :grinning: koukám že jsi v 5tt to už mylsíš na porod hihi :grinning: :grinning: :grinning: říkaáš už bych rodila :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já už ležím v nemocnici - sice o patro níž, než je porodnice, ale těhulek a porodů je tady taky dost. Mám vysoký tlak, tak ležím na pozorování na gyndě na nadstandartu :wink:
28. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, zatím jsem v celku a na epi dám těch 29, ale zatím to neudržím. 28 dám v klidu :wink:

foogy, doufám, že budeš v pořádku, jak to jde? Zítra jdu taky do porodky, ale jen na monitor a kouknout na šestinedělí, je tam Vera z březňátek :wink:
28. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak monitor v pořádku, všichni hrozně milí a návštěva na šestinedělí taky moc příjemná :wink: Jen malý zatím nevypadá, že by se mu chtělo na svět :confounded:
1. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já rodila v Havl.Brodě někde na začátku mám příspěvky v roce2008 a super! ted se začínáme snažit o druhý mimi, a už plánujeme kde budeme rodit, jsme z kolína, ale zdejší nemocnice nás nějak neuchvátila, tak asi zase tady,jenže už mám malou a stýskalo by se mi bez ní, byla jsem noc nejdýl, tak to musím promyslet,, ale zase kvůli mýmu pocitu bych jela sem.

nevíte jak to je když bych chtěla k porodu asistentku co jsem měla i ted? jmenuje se Němcová, neměly jste jí někdo kdo jste tam už rodily? u nás v ko jde objedna dr za 5000,- ale netuším zda i sestru co myslíte?
2. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, paní Němcová pořád pracuje v HB v porodnici (minulý týden mi natáčela monitor), ale jestli ji jde "objednat", to netuším... leda si tam zkus zavolat :wink:
2. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem tam p.Němcovou potkala, zkus se zeptat, jestli možnost výběru PA je vůbec možná, každopádně jsem tan nenarazila na nikoho špatného, všichni na mně byli moc milý :wink:
2. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já PA vybranou mám, ale já jsem extra případ :grinning:

ale přesně jak píše aronek - zatím jsem tam nenarazila na nikoho, kdo by nebyl příjemný a milý :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaarle, jak to?? A kterou??
3. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jedna z PA je moje příbuzná, takže jsme domluvené, že když to na mě přijde, tak dorazí a bude tam se mnou a odrodí mě :slight_smile: akorát minulý týden byla mimo republiku, tak jsem držela nohy křížem, seč to šlo :grinning:
3. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy taková protekce :grinning: Vím že kolegyni z práce tam dělá tchýně a taky tam s ní byla, je to určitě příjemnější, když tu dotyčnou znáš :wink: Třeba se tam potkáme :sunglasses: , u mně to zatím na porod nevypadá :frowning2:
3. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, máme termín 3 dny od sebe, tak se třeba vážně potkáme, u mě to zatím taky na porod nevypadá :grinning: akorát mi dneska doktor řekl, že to vidí na miminko kolem 3,5 kila - já mám 160 cm :sweat_smile: tak asi budu muset víc epinovat :grinning:
3. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaarlee, já mám 165 a mimčo má mít minimálně 4kg, spíše prý k 5. Je to dle UTZ z 30tt, tak nevím, jestli vydržel s přibíráním, tak ho rodit nechci :confounded: Na základě toho jsem taky pořídila epi-no :wink:
3. bře 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,, jejda víáte že já si ani nepamatuju která porodní bába u mě byla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sakra :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aronek,já porodila 4 děti s váhou přez 4 kila.Dá se to zvládnout ,neboj.A ultrazvuk je jen hodně orientační,co se týká odhadu váhy.Může být odchylka +-600g.Měřej to podle délky stehenní kosti a podle velikosti hlavičky.Kámošce taky tvrdili,že bude mít mimčo cca 3800g.Za týden porodila a malý mělo jen 3300.Takže to neřeš.Dovnitř může,ven musí,jak říkám! :grinning: A při nejhorším Ti pomůžou.Do vytríny si Tě nedaj! :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a poslední 2 týdny už mimčo téměř nepřibírá.Jen si šetří síly na porod. :wink: (Asi sis všimla,že už nekope tak často,ne?)
4. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamino, on vůbec moc nekope, spíš se tak jako přemísťuje a vrtí. Taky si říkám, že někudy vylézt musí :grinning:
4. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek - už jsem naštěstí doma. Nebylo to tam špatné, ale jsem ráda, že jsem doma :wink:

Holky, já ležela na gyndě a musím říct, že všichni hrozně milí a příjemní! Fakt! A byla jsem i nadšená z primáře, moc milej a hodnej!

My máme odhad pořád 2,5 kg a máme prý ukázkové postavení k porodu, tak jsem ráda!
A epinovat taky začínám - pro psychický klid :wink:
4. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy, to je supr, že jste v pořádku a jste doma. Mně se to krátí, takže za chvilku ty milé lidičky taky poznám, doufám, že jenom supr lidi a ne na moc dlouho :wink:
4. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek