• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hořovice u Berouna

23. března 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
13. srp 2009 ve 21:53 • leonina
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
13. srp 2009 ve 21:56 • zuzik24
13. srp 2009 ve 22:03 • leonina
13. srp 2009 ve 22:11 • kocicinka
Holky prosím vás a jak je to tam s košilema? Vím že tam mají erár ale to je i na porod i na šestinedělí nebo ne? A jak často se mění? Některý holky psaly že měli až 5 košil za den. Já normálně košile nenosím, takže je ani nemám a nechci si je kupovat jen kvůli porodnici. Mám sebou dvě takové saténové na ramínka, protože ty mám doma když jsem jezdila na služebky ale moc se mi do nich nechce ( ta jedna je hodně uplá :grinning:) a triko mi přijde špatný kvůli kojení
13. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leo, košile tam nosí několikrát dvakrát denně. A když potřebuješ, jen zajdeš za sestřičkama a oni ti jí dají :grinning: A máš je jak na porodním sále (navlečou tě do ní hned na příjmu :slight_smile: ) a pak až do konce pobytu. Saténové košilky si neber, byla by jich škoda :grinning: A tričko bych si vzala s hodně knoflíkama, když už :wink: Ale lepší jsou ty košile :slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky z Prahy jezdily jste na monitory do Horovic, nebo do Berouna do toho centra, nebo jste byly v Praze v registrovane porodnici? ja si nejpozdeji dnes musim zavolat do porodnice, ale nevim, kam teda si zavolam...:grinning:
co kdyz budu mit monitory z Horek a porodim na dalnici, nebo z Apolinare a stihnu Horovice?:grinning:
14. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, musim Vám jen říct, že jsem se byla podívat poprvé v Hořovicích a jsem nadšená. Kam se hrabou nemocnice v Praze.V Praze je to jak továrna na děti.. Hořovice jsou super :slight_smile: Prostředí i personal na jedničku. Už se tam moc těšim :slight_smile: Jen doufam, že tam stihnem dojed :grinning:
14. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema, Já chodim na monitor ke svému doktorovi v Praze.
14. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo no ta moje uz me vyslala do sveta...a ja se fakt hrozne bojim, ze do Horovic nestihnu dojet....:sweat_smile:
v Praze je to tragedie, kdyz uz mam rodit nekde na dalnici, tak alespon nejbliz u Horek at me nehodi do Motola:grinning:
14. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo do Motola jsem to taky odmítla, Motol je strašnej. A odkud jsi? Když na to manžel po dálnici šlápne, tak se to dá stihnout i za 35 min :wink:
14. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo neda, my mame auto kachnu....:grinning: a nejrychleji nam to slo 50 minut...:grinning:
my jsme z Krce, takze musime pres Barrandak a to je proste v kteroukoli denni i nocni hodinu peklo... :rolling_eyes:
14. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To stihnete, neboj... :wink: Ten porod zas tak rychlý nebude, U prvorodiček trvá I. doba porodní průměrně 10 až 12 hodin.
14. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo moje mama me prvorodila za padesat minut:slight_smile: jinak bych to absolutne neresila...:slight_smile:
14. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 v 08:51 • majamisutka
14. srp 2009 v 08:53 • majamisutka
14. srp 2009 v 08:56 • emamamamu
14. srp 2009 v 09:03 • majamisutka
14. srp 2009 v 09:06 • emamamamu
14. srp 2009 v 09:12 • majamisutka
14. srp 2009 v 09:14 • majamisutka
14. srp 2009 v 09:20 • majamisutka
14. srp 2009 v 09:32 • ferinka
Aby se ty Hořovice neprosluli tím, že se o nich bude říkat, jak tam rodičky chtějí rodit, ale nestihnou tam dojed :grinning:
14. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 v 09:45 • emamamamu
14. srp 2009 v 09:56 • ferinka
14. srp 2009 v 10:01 • majamisutka
Nevíte někdo, jak je to v Hořovicích s darováním pupečníkové krve?
14. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 v 10:03 • ferinka
majo nijak:slight_smile: nedelaji to:slight_smile:
14. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek