• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hořovice u Berouna

23. března 2016 
Holky co jste měli porodní plán, měli jste ho formou dopisu nebo otázek?
14. srp 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten druhý odkaz se mi nepodařil otevřít ale asi to budeš mít stejný jako já www.ds-soft.info/mimino.cz a jaký jsi si vybrala?
14. srp 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zas nejde otevřít ten tvuj odkaz :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to forma otázek, př: Nástřih hráze - ano - ne, atd...a ten druhý je to samý akorát že z jiný stránky :grinning:
14. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nadstandart v Hořovicích nestojí 500,- ale 1500,-. :wink:
14. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koci prosím tě ale to je ten jak je tam s tebou i druhá osoba, jinak obyč nadstandart stojí 500,- ne? Aspoň jsem to tak pochopila na tý besedě, ty obyč mají 2 a ten i pro doprovod je jeden a je to ta 16 mimo oddělení
14. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych chtěla taky nadstandard, ale kdo ví, jestli bude volnej. Když ne, tak co nadělam.....
14. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja mam napsano za nadstandart 500 a s partnerem za 1500:slight_smile:
jinak bricho..se mi spis nejak zmensilo mi prijde..nevim, jestli kleslo..
a holky vy tam chodite i do poradny? nebo jen ty monitory????
14. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emo, já chodím zatím do poradny ke své doktorce a tam jen na UZ a monitor ale pak ke konci těhu ( nejsem si jistá od kdy) si tě přebírá do péče porodnice. Aspoň takhle nám to říkali na tý besedě, že asi poslední tři návštěvy by jsi měla mít v porodnici - nebo aspoň jednu, ale povinný to není. Jinak nemusíš až do Hořovic, můžeš i na polikliniku do Berouna - Mediacentrum???
15. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja byla v Hořo jen jednou, jen aby o mě věděli, jinak chodim ke svému doktorovi do Gyncentra, oni tam mají úplně všechno i monitor a nemusim tam ani čekat :slight_smile: jak se objednam tak jdu :slight_smile:
A jak jste na tom s čípkem? ja byla ve středu na kontrole a mam ho 1,9. Ale jsem rok po konizaci, tak jen doufam, že budu pak dobře otevírat...
15. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
15. srp 2009 v 09:47 • leonina
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
15. srp 2009 v 09:48 • emamamamu
15. srp 2009 v 09:52 • majamisutka
15. srp 2009 v 11:34 • majamisutka
15. srp 2009 ve 12:33 • leonina
16. srp 2009 ve 20:01 • majamisutka
17. srp 2009 v 19:37 • jitie
18. srp 2009 v 09:21 • majamisutka
18. srp 2009 ve 12:03 • emamamamu
18. srp 2009 v 18:12 • jitie
18. srp 2009 v 18:45 • majamisutka
18. srp 2009 v 18:49 • majamisutka
19. srp 2009 v 09:01 • emamamamu
ahojky, jak se to s nadstand. pokojem, když ho chci, musím to hlásit předem, nebo jen až budu rodit, tak jestli bude ,tak ho bud dostanu, či ne...?
19. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamatuju si, ze nam rikali, ze az k nim pojedeme, ze si mame zavolat predem, ze jedem...aby treba nemeli plno a my nejeli tak daleko..ale plno tam pry bylo snad jen jednou..a jinak si tam "reservujes" ten pokoj pred tim, nez prijedes tim volanim, mylsim...a uvidis, jestli bude volno, nebo ne...
snad nekecam, ja si ted docela rada vymyslim svoje pribehy:grinning:
19. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2009 v 16:16 • majamisutka
20. srp 2009 v 16:19 • majamisutka
20. srp 2009 v 16:30 • majamisutka
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek