• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hořovice u Berouna

23. března 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. zář 2009 v 09:55 • kocicinka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. zář 2009 v 10:34 • jitie
2. zář 2009 ve 13:41 • majamisutka
Holky neznáte někdo doktora Ševíta? víte o něm někdo něco? Ja ho potkala na monitoru, jen jsme spolu prohodili par slov, byl mi moc sympatický :slight_smile: Docela bych brala kdyby mě odrodil :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, já ho znam jen z nemocnice a jako dr byl vždycky milej, taky mi přijde jako sympaťák :slight_smile:
jen moje švagrovka s ním má pěknou historku, když rodila - před 7lety, tak ležela na pokoji a on se furt chodil dívat jestli se otvírá, sednul si před ní, lízal lízátko a říkal ještě ne, času dost..prý by ho v tu chvíli zakopala do země :grinning:
2. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2009 v 15:39 • davlu
2. zář 2009 v 16:19 • emamamamu
2. zář 2009 v 17:15 • davlu
2. zář 2009 v 17:23 • jitie
2. zář 2009 v 18:20 • kocicinka
2. zář 2009 v 19:05 • davlu
Ševít je libovka,nejlepší doktor,ale pozor,jestli budete rodit nebo se jen smát :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko, za jak dlouho tě s manžou objednali na tu besedu před porodem? A myslím, že jsou dvě, né? Jedna o porodu a druhá po porodu? To se mám objednat na obě? Nebo stačí jen ta o porodu? Dík. Jsem nějaká neinformovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíte jestli si mužu vybrat porodníka? Že by mě jako odrodil on?
A jsou tam i nějaký doktorky? ja bych teda ženskou nechtěla.
Ten Ševít se mi zamlouvá :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
majamisutka,tak to nevím, ale myslím, že asi kdo na tebe vyjde :unamused: ale pokud porodíš ještě tento týden, nechytneš tam Pavlů, ta je na dovče v Itálii :wink: (pokud se předčasně nevrátí). Zkus si tam zavolat a pak mimískovi domluvit ten pravý čas a stihnout to než se vymění směny :grinning: držim palce ať to vyjde dle představ a přání :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo... ja nechci, aby mě odrodila ženská :unamused:

A jaká je ta Pavlů?
2. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
majamisutka, Pavlů je prý u porodu výborná. Vypadá nepřístupně, ale holky si jí moc chválí. Rodila Ferinku, tak Ti k ní řekne spíš ona. Jinak jsou tam opravdu všichni milý a tak se nemusíš bát, že chytneš nějakého... :angry: Zavolej si do porodnice a zeptej se jestli by bylo možné važádat si konkrétního doktora...
2. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam jedu zítra na monitor, tak se poptám, díky moc :wink:
2. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dej potom vědět co Ti řekli, ju? :slight_smile: Tak držim palec :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, mě taky rodila paní dr.Pavlů a asistoval pan primář Klán... Když jsem tam chodila, tak jsem se fakt modlila, aby mě nerodili oni - šel z nich respekt a já z nich měla strach :frowning2:. Ale když jsem je měla u porodu, tak byli jedním slovem naprosto ÚŽASNÍ!!!! Pak jsem chytla oba ještě na vizitě a byli strašně miloučcí!!! Nevím, proč jsem se jich tak bála, byla jsem blbka - lepší sestavu u porodu jsem si nemohla přát!!! Jestli to čtou, tak jim ještě jednou moooc děkuji!!! :slight_smile:
Davlu, pořádají besedu každé první a třetí pondělí v měsíci (aspoň myslím, že to tak je). Chodí se cca ve 34tt, ale můžeš tam jít klidně i dřív nebo později. Je to vždy od 13.30 do 16.30 s prohlídkou porodního sálu (pokud jsou volné :slight_smile: ) Poplatek 120Kč, koná se to na transfúzním oddělení. A každé druhé pondělí v měsíci se tam konají besedy, kde ti poradí s péčí o novorozence, probere se tam kojení a zahrnuje to i prohlídku novorozeneckého odd. Je to také od půl druhé a poplatek je stejný. Jen nevím, jestli je tahle beseda pro těhotné nebo už pro maminky. Tyhle informace jsem teď obšlehla z letáku, co jsem tam dostala :grinning: Doufám, že se to nijak nezměnilo :slight_smile: Ale můžeš tam zavolat, oni ti to řeknou - jsou moc ochotní :slight_smile:
3. zář 2009 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím porodníkem - vybrat si ho nemůžeš, zkrátka, kdo má službu, tak tě odrodí :grinning: Alespoň tohle nám řekli na besedě :slight_smile:
3. zář 2009 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja som tiež rodila v Hořovicích, je tomu niečo cez rok a v listopadu by som tam rada rodila znovu :grinning: . K Ševítovi som chodila minulý konec tehu do poradny a týždeň pred térmínom som mu povedala, že už by som rada rodila. Tak začal nad bruškom čarovať a vyberali sme deň, v ktorý by to šlo :grinning: :grinning: :grinning: . Moc mi to nepomohlo a prenášala som. Vedela som, že malý bude velký (podla ultrazvuku v 35 tt.), mala som asi mesiac šialených poslíčkov, ale nikoho to proste nezaujmalo. To som ešte musela hoooodne ukecávať Dr. Pavlu, aby ma začali vyvolávať už v piatok a nie až pondelok, jak si to ona predstavovala. V piatok prebehla predpríprava, pol tabletky, od deviatej od rána som mala také slabšie kontrakcie, večer mi pichli nejakého utlmováka (aby som sa moha vyspať), nespala som už ani náhodou :grinning: . Od jednej v noci som pochodovala po chodbe, nechcela som rušiť tehulky na pokoji. Sestrička sa o pol piatej zmilovala a urobili monitor a zavolali dr. Pavlu. Ta sa asi prave zobudila, neprijemnejšieho doktora som asi nikdy nezažila. Tá mi oznámila, že by som dnes teda mohla porodiť :slight_smile: . Po dvoch nociach bez spánku, bol malý vonku o 11:35. Odrodil ma primár a zachránil našemu Miškovi život, za čo mu budem nadosmrti vďačná. Malý sa šprajcol ručičkou a nemohla som ho vytlačiť, mal omotaný pupočník okolo nožičky. Keď už to nešlo a prestávalo mu byť srdiečko, tak ho vytiahol kliešťami. Záver porodu bol ako z hororu, bola som nastrihnutá až neviem kam, ale dopadlo to dobre a myslím, že sme mali velké šťastie, že tam bol zrovna primár. Tak som si pripomenula pár nostalgických spomienok. Prajem všetkým tehulinkám, čo najmenej bolestný a rýchly porod.
3. zář 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me zatim teda Sevit vubec nenadchl a to jsem s nim mela tu cest uz trikrat....mozna co me na nem bavi, ze mi neprijde jako porodnik:grinning: :grinning: :grinning:
jinak jo no, vstavali jsme brzo, abychom jeli na poradnu nekam, kde na me nikdo necekal...:grinning:
ale potkala jsem ho na chodbe a zeptal se, jestli nemam otekle nohy, budiz:grinning: :grinning:
a na monitorech jsem slysela "rodicku"...ta podle me zakoncila porod smrti, protoze takovy rev jsem nesysela ani v nejhorsim hororu na svete:grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě rodila Pavlů a super :wink:
No já ležela na té 16. ta je přes celou chodbu a přes sál jsou min 3 dveře a ten jeen řev byl slyšet až tam,to jsem teda nezažila a pak jsem zjistila,že to bylo to neštěstí co jsem měla druhý den na pokoji.... :sweat_smile:
Fakt porodnice super,jen kdyby si člověk moh vybral spoluležící :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2009 v 15:02 • zuzik24
3. zář 2009 v 16:09 • ferinka
3. zář 2009 v 17:15 • davlu
3. zář 2009 v 17:17 • ferinka
3. zář 2009 v 17:18 • emamamamu
3. zář 2009 v 17:19 • emamamamu
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek