• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hořovice u Berouna

23. března 2016 
Ahoj holky,

můžu se zeptat, je v Hořovicích nutná registrace?? Moc děkuju
13. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucik, v Hořo se neregistruje. Takovej výmysl je snad jen v Praze.
13. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: děkuju.. to je no.. Navíc tě zaregistrujou pouze na TP a když přijdeš jindy tak taky nemusíš uspět.. Jak vtipné
13. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také těm registracím moc nerozumím. I když si říkám, ještě že v Hořo tohla není, volné místo být nemusí :unamused:
Maji, ty když si tak rodila, tak snad měli také nával, né? Nebo si to pletu? A nejvíc dětí se rodí o úplňku a ten bude asi 3 dny před termínem, tak doufám, že tam nebudeme stát frontu na porodní pokoje :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vůbec mě s tím nestrašte.. Já to mam sice daleko, ale vůbec netušim jestli se mam teď hnát někam do registrovat do prahy a nebo to nechat osudu v hořovicích a doufat že mě nevykopnou :grinning:
13. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to nechala na ty Hořo. To, že je stop stav se zase tak často nestává a přinejhorším, tě pošlou na Příbram. A tam jsou holky taky spokojené. A risk je zisk :grinning:
13. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
když my máme příbram už docela daleko.. Bydlíme na praze západ.. nemáme to blízko ani do hořovic, ale pořád lepší po dálnici do hořovic než zasekanou prahou do centra... ale i v příbrami bychom to určitě přežili :wink:
13. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíku, já taky teď bydlím na Praze - západ a do Hořo jsme to vždycky zajeli za cca 35min. Ale jestli chceš mít nějakej sychr, tak se zaregistruj v Praze, ale roď v Hořo. :wink: To taky může být. Ty registrace jsou fakt šikana a je to fakt na palici - nepřijde mi to ani zákonný. Nejsi zaregistrovaná, neroď nebo jako co? :angry:
13. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
13. říj 2009 v 11:34 • lucik...
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
13. říj 2009 ve 12:03 • davlu
13. říj 2009 ve 12:27 • zuzik24
13. říj 2009 ve 12:35 • jitie
13. říj 2009 ve 12:37 • emamamamu
13. říj 2009 ve 12:38 • jitie
13. říj 2009 ve 12:38 • lucik...
13. říj 2009 ve 12:39 • davlu
13. říj 2009 ve 12:39 • jitie
no snad jo :wink: :wink:
zajedem tam s manžou na tu jejich besedu jeden den :wink:
A jak je to když mám gynekologa normálně u nás, tak pak se tam akorát objednám na monitory nebo jak :grinning:
13. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
na monitory se jezdí od 36tt a můžeš buď do Hořovic a nebo do Berouna, tam 3 dny v týdnu ordinují doktoři z Hořovic
13. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nic jiného fakt není potřeba?
13. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslim, že ne..někdě sem četla, že nemusíš ani chodit k nim na monitory, ale je to lepší, budou s tebou počítat na porod
13. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super :wink:
Moc vám děkuju za pomoc, ste zlatý :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš zač :slight_smile:
my snad půjdem na tu besedu teď v pondělí, tak jsem zvědavá co nám tam povyprávěj
13. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak určitě napiš, sem taky zvědavá :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
davlu, přesně proto..jak o tom říkáš, v Praze je to neosobní, navíc ty porodní boxy :stuck_out_tongue_closed_eyes: HOŘOVICE JSOU PROSTĚ O NĚČEM JINÉM...
Když jsem v Hořo rodila, tak byl druhý den v Praze stop stav (což ted bylo skoro pořád) a tak je z Prahy posílali do Hořo... takže ani registrace nic nezaručuje, jelikož málo kdo porodí přesně v termínu.
Jinak já jsem taky byla registrovaná v Motole, ale když jsem tam byla poprvé v poradně, tak mi to stačilo a řekla jsem si, že tam mě nikdo nedostane.
13. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beseda je určitě dobrá, hlavně se tam můžeš zeptat na co chceš a nepátrat tady po netu. Tak aby se mi po těch Hořovicích tak nestýskalo, tak já tam teď jedu :slight_smile: Mám ve 14 hod. prohlídku u prim. Jo holky, prosím vás, na tom monitoru se musí ležet asi na zádech co? Já bych potřebovala polosed, nebo na boku, protože ležet na zádech nevydržím ani půl minuty. Je mi hned zle, motá se mi hlava... A jak dlouho to natáčení tak trvá? Díky, díky, díky. Tak já jedu.
13. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2009 ve 14:31 • zuzik24
13. říj 2009 v 15:01 • korina
13. říj 2009 v 15:10 • korina
13. říj 2009 v 15:13 • jitie
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek