Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

lucik...
13. říj 2009

Ahoj holky,

můžu se zeptat, je v Hořovicích nutná registrace?? Moc děkuju

majamisutka
13. říj 2009

lucik, v Hořo se neregistruje. Takovej výmysl je snad jen v Praze.

lucik...
13. říj 2009

maja: děkuju.. to je no.. Navíc tě zaregistrujou pouze na TP a když přijdeš jindy tak taky nemusíš uspět.. Jak vtipné

davlu
13. říj 2009

Také těm registracím moc nerozumím. I když si říkám, ještě že v Hořo tohla není, volné místo být nemusí 😒
Maji, ty když si tak rodila, tak snad měli také nával, né? Nebo si to pletu? A nejvíc dětí se rodí o úplňku a ten bude asi 3 dny před termínem, tak doufám, že tam nebudeme stát frontu na porodní pokoje 😀 😀 😀

lucik...
13. říj 2009

holky vůbec mě s tím nestrašte.. Já to mam sice daleko, ale vůbec netušim jestli se mam teď hnát někam do registrovat do prahy a nebo to nechat osudu v hořovicích a doufat že mě nevykopnou 😀

davlu
13. říj 2009

Já bych to nechala na ty Hořo. To, že je stop stav se zase tak často nestává a přinejhorším, tě pošlou na Příbram. A tam jsou holky taky spokojené. A risk je zisk 😀

lucik...
13. říj 2009

když my máme příbram už docela daleko.. Bydlíme na praze západ.. nemáme to blízko ani do hořovic, ale pořád lepší po dálnici do hořovic než zasekanou prahou do centra... ale i v příbrami bychom to určitě přežili 😉

zuzik24
13. říj 2009

Lucíku, já taky teď bydlím na Praze - západ a do Hořo jsme to vždycky zajeli za cca 35min. Ale jestli chceš mít nějakej sychr, tak se zaregistruj v Praze, ale roď v Hořo. 😉 To taky může být. Ty registrace jsou fakt šikana a je to fakt na palici - nepřijde mi to ani zákonný. Nejsi zaregistrovaná, neroď nebo jako co? 😠

lucik...
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucik...
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucik...
13. říj 2009

no snad jo 😉 😉
zajedem tam s manžou na tu jejich besedu jeden den 😉
A jak je to když mám gynekologa normálně u nás, tak pak se tam akorát objednám na monitory nebo jak 😀

jitie
13. říj 2009

na monitory se jezdí od 36tt a můžeš buď do Hořovic a nebo do Berouna, tam 3 dny v týdnu ordinují doktoři z Hořovic

lucik...
13. říj 2009

a nic jiného fakt není potřeba?

jitie
13. říj 2009

já si myslim, že ne..někdě sem četla, že nemusíš ani chodit k nim na monitory, ale je to lepší, budou s tebou počítat na porod

lucik...
13. říj 2009

tak to je super 😉
Moc vám děkuju za pomoc, ste zlatý 🙂

jitie
13. říj 2009

nemáš zač 🙂
my snad půjdem na tu besedu teď v pondělí, tak jsem zvědavá co nám tam povyprávěj

lucik...
13. říj 2009

tak pak určitě napiš, sem taky zvědavá 🙂

majamisutka
13. říj 2009

davlu, přesně proto..jak o tom říkáš, v Praze je to neosobní, navíc ty porodní boxy 😝 HOŘOVICE JSOU PROSTĚ O NĚČEM JINÉM...
Když jsem v Hořo rodila, tak byl druhý den v Praze stop stav (což ted bylo skoro pořád) a tak je z Prahy posílali do Hořo... takže ani registrace nic nezaručuje, jelikož málo kdo porodí přesně v termínu.
Jinak já jsem taky byla registrovaná v Motole, ale když jsem tam byla poprvé v poradně, tak mi to stačilo a řekla jsem si, že tam mě nikdo nedostane.

davlu
13. říj 2009

Beseda je určitě dobrá, hlavně se tam můžeš zeptat na co chceš a nepátrat tady po netu. Tak aby se mi po těch Hořovicích tak nestýskalo, tak já tam teď jedu 🙂 Mám ve 14 hod. prohlídku u prim. Jo holky, prosím vás, na tom monitoru se musí ležet asi na zádech co? Já bych potřebovala polosed, nebo na boku, protože ležet na zádech nevydržím ani půl minuty. Je mi hned zle, motá se mi hlava... A jak dlouho to natáčení tak trvá? Díky, díky, díky. Tak já jedu.

zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru