• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hořovice u Berouna

23. března 2016 
Davlu já jsem tam nikdy nečekala, ale je to asi, jak se trefíš. jeden den tam nemusí byt nikdo, a druhý den jinak.
Ale babyboom už prej snad skončil :grinning:
Takže by snad už neměli být ani stopstavy v porodkách :grinning:
Jinak já jsem byla v poradně dole a pak jsem šla na monitor :wink:

Emo, a porodní plán jsi jim ukazovala? měla jsi ho né?
17. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. říj 2009 ve 22:50 • davlu
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. říj 2009 ve 23:11 • emamamamu
17. říj 2009 ve 23:40 • davlu
18. říj 2009 v 11:18 • korina
18. říj 2009 ve 13:01 • davlu
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
18. říj 2009 ve 14:21 • jordan77
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
18. říj 2009 v 16:03 • korina
18. říj 2009 v 19:15 • latalova
davlu, tak zítra snad už konečně jdeme na tu besedu, mám připravených pár otázek a doufám, že bude volno na porodním sále a ukážou nám ho :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emo, přesně to mi taky vadilo a taky mě to dodnes bolí, že se malý nemohl hřát ty dvě hodiny u mě náručí :cry:
Ale na druhou stranu, ve většině ostatních porodnic Ti miminko po porodu odnesou a šlus :frowning2: Třeba na Bulovce to dělají tak, že mimi po vybavení odnesou na "ošetřovnu", která je zcela mimo porodní sál a přinesou Ti ho za nějakých 20 minut, během kterých o něm nic nevíš a pak je po zbytek času taky od tebe několik metrů... Nebo i ve vyhlášených Neratovicích se často stává, že mimi odnesou na dvě hodiny do inkubátoru na prohřátí... :frowning2:
Široké balení jsme nosili cirka měsíc, ale dost jsme to flákali a dávali jsme to jen na noc. Ona nám zase říkala sestra na rehabilitaci, že ho dávat nemáme, Jonášek měl problémy se záklonem a to široké mu to nějak zhoršovalo, když byl na bříšku, či co... Nejlíp se nám na to široké bal. osvědčila velká čtvercovka froté Haipa daipa+kalhotky Sketch. Opruzený byl jednou, po jednorázovkách. Ale bylo to tím, že jsme ho nemazali, sestra v porodce nám říkala, že při jednorázovkách se nemusí pokaždý mazat. Od tý doby, co mažel rybilkou je to v pohodě :slight_smile:

Ad zpětná vazba v Hořovicích: Je moc fajn, že se jí personál snaží získávat. Ale mě se na to, jak jsem tam byla spokojená nikdo neptal...:frowning2: Navíc, po porodu na šestinedějí už jsem měla spoustu jiných starostí a některé věci, které mi vadily mi došly až později. Kromě tedy nepříjemné zkušenosti s jednou lékařkou(chovala se naprosto neprofesionálně), která přišla k mému porodu asistovat. Ale jak píšu, už jsem měla jiné starosti a nikdo se mě neptal, já navíc nejsem stěžovací typ.
18. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2009 ve 22:37 • korina
19. říj 2009 v 08:34 • ta13
19. říj 2009 v 09:29 • ta13
19. říj 2009 v 11:52 • kocicinka
PA Vlasta Černá

Chtěla bych se tímto omluvit porodní asistentce Vlastě Černé za problémy vzniklé zveřejněním popisu porodu, kterého jsem se sama neúčastnila a informace jsem měla pouze z druhé ruky. Informace byly očividně zkreslené a již došlo k jejich vyjasnění. Stejně tak za vágní vyjádření o „konexích“, které mohlo u nezasvěcených vést k dojmu, že je asistentce vyhrožováno ztrátou zaměstnání. Což tak rozhodně nebylo míněno.
Všichni zaměstnanci nemocnice se jistě snaží poskytnout nám rodičkám co nejlepší péči, o tom nikdo z těch, kteří jsou na této diskuzi, nepochybuje. Takže pokud jsem se výše zmíněným dotkla i někoho dalšího, patří omluva i jemu. Všem maminkám, které se rozhodnou porodit právě zde, přeji rychlý a bezproblémový porod. Porodním asistentkám pak hodně nových miminek a spokojených mamin.
Pokud by někdo chtěl ještě něco dodat k tomuto nešťastnému nedorozumění, tak prosím do interní pošty.
19. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky byla celou dobu spokojena, dokonce jsme to i z porodky vypisovala, ze je to tam jak na dovolene...:sweat_smile: ale nektere veci mi dochazeji az ted, no...:frowning2: fakt me stve, ze jsme malou nedostala po porodu na sebe, ale ja myslela, ze je to automatika (jako americkych filmech..:grinning:) a tak jsem se lekla, ze male neco je, ze ji hned berou jinam....priste budu chytrejsi...:sweat_smile:
a sestricky na sestinedeli byly super, hlavne jedna, ta mela ale jen dvakrat nocni a vubec nevim, jak se jmenovala, v noci u nas byla a povidala nam co a jak s miminkama...jinak je pravda, ze na nas nikdo moc cas nemel, tak vsechno ukazovali jen ve spechu...za coz jim ted muzu byt vdecna, doma mi nema taky kdo co ukazat...:grinning:
a jedine jmena co si pamatuju, byly Sevit, ktereho jsem u porodu nechtela a stejne jsem ho mela a nakonec jste mely pravdu, ze je super a primar Klan..toho jsem ani nevidela :sweat_smile: :sweat_smile: a moji PA taky netusim, jen vim, ze jsem ji pocurala svetr (NECHTENE! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

a prvni sono v Horo, tm nam rekli, ze vsechno v poradku a druhe ted v patek...:frowning2: a tam dostala dorka balicek... :grinning: :grinning:
ona uz si asi zvykla a ja uz kvuli tomu taky nebrecim :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2009 v 16:17 • davlu
Davlu, nakonec jsme byli, povídání super, ani sem se na nic neptala, jelikož všechno co sem chtěla vědět řekl sám, byl tam Ševít a PA Puldová :slight_smile:
byli volné všechny porodní sály, tak jsme to okoukli
mluvili o masáží hráze a i o epi-nu, tak se toho manža chytil a co sme přijeli domu tak chtěl hned masírovat hráz :grinning:
19. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, taky jsme měli Ševíta a poldovou. Řekli všechno potřebné a taky jsem se neptala, nějak mi taky bylo vše jasný...A co říkal o epi-nu? Tak to nám neříkal nic. Tak třeba to masírování manžela chytne... :wink:
19. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2009 v 18:32 • emamamamu
emi, taková vysoká s krátkými světlými vlasy a moc přijemná :slight_smile:
davlu, mluvili o tom jako o balónku, který postupně zvětšuje pochvu, ale že to prý ještě neviděli a neumí si představit po porodu pochvu jak bude vypadat, když se takhle často "vytahuje" už před porodem :unamused: ale každopádně to nikomu nerozmlouvali, záleží prý na nás co budeme dělat :wink:
19. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2009 v 18:45 • davlu
19. říj 2009 v 18:47 • jitie
19. říj 2009 v 18:54 • davlu
19. říj 2009 v 19:11 • jitie
19. říj 2009 v 19:14 • emamamamu
19. říj 2009 v 19:17 • jitie
19. říj 2009 v 19:25 • emamamamu
19. říj 2009 ve 20:15 • kocicinka
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek