Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

majamisutka
17. říj 2009

Davlu já jsem tam nikdy nečekala, ale je to asi, jak se trefíš. jeden den tam nemusí byt nikdo, a druhý den jinak.
Ale babyboom už prej snad skončil 😀
Takže by snad už neměli být ani stopstavy v porodkách 😀
Jinak já jsem byla v poradně dole a pak jsem šla na monitor 😉

Emo, a porodní plán jsi jim ukazovala? měla jsi ho né?

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jordan77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latalova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
18. říj 2009

davlu, tak zítra snad už konečně jdeme na tu besedu, mám připravených pár otázek a doufám, že bude volno na porodním sále a ukážou nám ho 🙂

kocicinka
18. říj 2009

Emo, přesně to mi taky vadilo a taky mě to dodnes bolí, že se malý nemohl hřát ty dvě hodiny u mě náručí 😢
Ale na druhou stranu, ve většině ostatních porodnic Ti miminko po porodu odnesou a šlus ☹ Třeba na Bulovce to dělají tak, že mimi po vybavení odnesou na "ošetřovnu", která je zcela mimo porodní sál a přinesou Ti ho za nějakých 20 minut, během kterých o něm nic nevíš a pak je po zbytek času taky od tebe několik metrů... Nebo i ve vyhlášených Neratovicích se často stává, že mimi odnesou na dvě hodiny do inkubátoru na prohřátí... ☹
Široké balení jsme nosili cirka měsíc, ale dost jsme to flákali a dávali jsme to jen na noc. Ona nám zase říkala sestra na rehabilitaci, že ho dávat nemáme, Jonášek měl problémy se záklonem a to široké mu to nějak zhoršovalo, když byl na bříšku, či co... Nejlíp se nám na to široké bal. osvědčila velká čtvercovka froté Haipa daipa+kalhotky Sketch. Opruzený byl jednou, po jednorázovkách. Ale bylo to tím, že jsme ho nemazali, sestra v porodce nám říkala, že při jednorázovkách se nemusí pokaždý mazat. Od tý doby, co mažel rybilkou je to v pohodě 🙂

Ad zpětná vazba v Hořovicích: Je moc fajn, že se jí personál snaží získávat. Ale mě se na to, jak jsem tam byla spokojená nikdo neptal...☹ Navíc, po porodu na šestinedějí už jsem měla spoustu jiných starostí a některé věci, které mi vadily mi došly až později. Kromě tedy nepříjemné zkušenosti s jednou lékařkou(chovala se naprosto neprofesionálně), která přišla k mému porodu asistovat. Ale jak píšu, už jsem měla jiné starosti a nikdo se mě neptal, já navíc nejsem stěžovací typ.

korina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ta13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ta13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korina
19. říj 2009

PA Vlasta Černá

Chtěla bych se tímto omluvit porodní asistentce Vlastě Černé za problémy vzniklé zveřejněním popisu porodu, kterého jsem se sama neúčastnila a informace jsem měla pouze z druhé ruky. Informace byly očividně zkreslené a již došlo k jejich vyjasnění. Stejně tak za vágní vyjádření o „konexích“, které mohlo u nezasvěcených vést k dojmu, že je asistentce vyhrožováno ztrátou zaměstnání. Což tak rozhodně nebylo míněno.
Všichni zaměstnanci nemocnice se jistě snaží poskytnout nám rodičkám co nejlepší péči, o tom nikdo z těch, kteří jsou na této diskuzi, nepochybuje. Takže pokud jsem se výše zmíněným dotkla i někoho dalšího, patří omluva i jemu. Všem maminkám, které se rozhodnou porodit právě zde, přeji rychlý a bezproblémový porod. Porodním asistentkám pak hodně nových miminek a spokojených mamin.
Pokud by někdo chtěl ještě něco dodat k tomuto nešťastnému nedorozumění, tak prosím do interní pošty.

emamamamu
19. říj 2009

ja jsem taky byla celou dobu spokojena, dokonce jsme to i z porodky vypisovala, ze je to tam jak na dovolene...😅 ale nektere veci mi dochazeji az ted, no...☹ fakt me stve, ze jsme malou nedostala po porodu na sebe, ale ja myslela, ze je to automatika (jako americkych filmech..😀) a tak jsem se lekla, ze male neco je, ze ji hned berou jinam....priste budu chytrejsi...😅
a sestricky na sestinedeli byly super, hlavne jedna, ta mela ale jen dvakrat nocni a vubec nevim, jak se jmenovala, v noci u nas byla a povidala nam co a jak s miminkama...jinak je pravda, ze na nas nikdo moc cas nemel, tak vsechno ukazovali jen ve spechu...za coz jim ted muzu byt vdecna, doma mi nema taky kdo co ukazat...😀
a jedine jmena co si pamatuju, byly Sevit, ktereho jsem u porodu nechtela a stejne jsem ho mela a nakonec jste mely pravdu, ze je super a primar Klan..toho jsem ani nevidela 😅 😅 a moji PA taky netusim, jen vim, ze jsem ji pocurala svetr (NECHTENE! 😀 😀 😀 😀 😀 )

a prvni sono v Horo, tm nam rekli, ze vsechno v poradku a druhe ted v patek...☹ a tam dostala dorka balicek... 😀 😀
ona uz si asi zvykla a ja uz kvuli tomu taky nebrecim 😀 😀

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
19. říj 2009

Davlu, nakonec jsme byli, povídání super, ani sem se na nic neptala, jelikož všechno co sem chtěla vědět řekl sám, byl tam Ševít a PA Puldová 🙂
byli volné všechny porodní sály, tak jsme to okoukli
mluvili o masáží hráze a i o epi-nu, tak se toho manža chytil a co sme přijeli domu tak chtěl hned masírovat hráz 😀

davlu
19. říj 2009

Jiti, taky jsme měli Ševíta a poldovou. Řekli všechno potřebné a taky jsem se neptala, nějak mi taky bylo vše jasný...A co říkal o epi-nu? Tak to nám neříkal nic. Tak třeba to masírování manžela chytne... 😉

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
19. říj 2009

emi, taková vysoká s krátkými světlými vlasy a moc přijemná 🙂
davlu, mluvili o tom jako o balónku, který postupně zvětšuje pochvu, ale že to prý ještě neviděli a neumí si představit po porodu pochvu jak bude vypadat, když se takhle často "vytahuje" už před porodem 😒 ale každopádně to nikomu nerozmlouvali, záleží prý na nás co budeme dělat 😉

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru