Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

campi
29. pro 2008

Mrknete do myho alba Lada. Kdo zdrha z Prahy, ten má za ušima🙂

Ja furt nevim, mam malo krevnich desticek, takze muzu rodit jen v urcitych porodnicich. Ale podle toho, co tu o Horovicich pisete, jsem cim dal vic nalomena.

campi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
29. pro 2008

Ale ani ambulance v Hořovicích není idylka. Pokaždé jsou ve skluzu, předminule jsem čekala hodinu na ambulanci, minule hodinu na monitor, ale sedneme si a na monitor jde se mnou i manžel. Tomu se ta mašinka ohromně líbí 😀

evulka25
30. pro 2008

já jsem minule byla v čekárně sama 😕 čekala jsem asi jen 5 minut a hned jsem šla na řadu do kabinky. Hele ženský, vážíte se v poradně samy nebo vám tam čučí sestra?

campi
30. pro 2008

evulko: nevazim se v poradne vubec. Vazim se doma a hlasim jenom hmotnost.

evulka25
30. pro 2008

no já právě taky, ale minule mě taková ta blonďatá mladčí sestra hnala na váhu tak jsem čučela, protože ta černovláska chce jen údaj a konec

dzany
30. pro 2008

taahoj, holky vložky (menstruační) takové ty z buničiny tam byly k dispozici po celou dobu, jednorázové kalhotky Vám tam prodají už na porodnici a vložky do podprdy nemají 😉
na mimi tam mají všechno - pleny, oblečení, mýdlo... stačí pak přivézt na cestu domů 😎
Tak vám přeji rýchle porody s dobrými porodníkmi 😵 mě rodila Křenková a 100% spokojenost a službu měl i Klán a chodil mě měřit a byl hrozně fajn a pak tam je dr.Ševít a ten je strašně hodnej 😵

evulka25
30. pro 2008

jj Ševít to je ten mlaďoch 🙂 ale taky fajn

jindri
30. pro 2008

evu: minule jsem také jen nahlásila váhu, předminule mě vážila i v botech, že to prý odečte, ale to je dóóst nepřesné. Manšestrová sukně taky něco váží ..... to mi připomíná, že se jdu zvážit, na jednu hod. tam jedeme.
Já asi takovou kliku mít nebudu, protože na dnešek ani neměli místo a vmáčkli mě před 13h 😒

dzany: díky 😉 už bych si přála mít malou u sebe 😉

evulka25
30. pro 2008

jindri: a která tě vážila? Mě ta blond. Přitom ta jejich váha mi ukazuje úplně jinak něž ta moje doma. Klán říkal že si mám hlídat váhu sama

jindri
30. pro 2008

evu: vážila mě starší dlouhovlasá černovlasá, blond mladá sestřička s brýlemi se spokojila, co jsem jí řekla 😀 si to nějak vyměnily 😀

evulka25
30. pro 2008

já mám na té jejich váze rozdíl 3 kila když se vážím ráno doma a pak u nich, takže hlásím váhu co jsem navážila doma

ferinka
30. pro 2008

Ševít...to je ten krásnej,jak tu o něm holky básnily...??? 😀 😀 😀

dzany
30. pro 2008

holky nevím jestli jste o něm básnily 😀 ale je to mladý a sympatický doktor 😀 poradnu má ve středu od 13hodín 😉

jindri
30. pro 2008

Dnes byla ambulance mazec, bylo nás tam tak určitě přes deset. I přes objednání stejně všechny stály na chodbě u sestřičky, takže nejdřív 1/2h čekání k sestřičce, další 1/2h čekání na ordinaci (kde jsem strávila odhaduji tak 5min.) a tak další půlhodinka čekání na monitor.
.... jak jsem byla připojená na monitor odkudsi jsem slyšela zvýšené hlasy a pak pláč čerstvě narozeného miminka, jsem to málem oplakala taky 😵 ...... já už chci rodiiiit! 😀 Včera jsem měla první termín a kde nic tu nic 😎

evulka25
30. pro 2008

jindri a byl tam Klán nebo kdo? Hele oni dělají utz každou návštěvu, nebo ne?

evulka25
30. pro 2008

jo a jak dneska s vážením?

jindri
30. pro 2008

evu: byla jsem tam dnes potřetí a pokaždé mi jen přeměří výšku dělohy, poslechne si srdíčko a odešle mě na monitor. Vnitřně mě vůbec nevyšetřují. Ptala jsem se na utz, jestli ještě před porodem zjišťují přibližnou váhu mimča a že ne. Poslední utz jsem měla ve 32tt u své gyndařky.
Zase na druhou stranu, vnitřní vyšetření či utz nejsou třeba, sice bych ráda věděla, zda se dějou nějaké změny na čípku, ale víc mi vyhovuje, že se ve mě nikdo nehrabe😅
Váhu jsem řekla z domova a stejně mě vážili, no zhruba se strefili.
A byl tam dr. Ševít, taky moc milý.

evulka25
2. led 2009

jindri nebo i další holky: říkali vám něco ohledně volání sanitky k porodu? Jestli máte nějaké speciální číslo nebo 155 tě odveze z Prahy do Hořovic?

jindri
2. led 2009

evu: nene, sanitka Tě do Hořovic neodveze ani za zlatý sele, mají povinnost Tě odvézt do nejbližší nemocnice/porodnice 😉

evulka25
2. led 2009

doprčic, takže to bude na manželovi 😝

evulka25
2. led 2009

jindri a jak to máte vymyšlení vy? Bude manže na příjmu nebo tě tam někdo hodí?

jindri
2. led 2009

evu: manžel normálně chodí do práce a domu mu to trvá zhruba 40minut. Počítám s tím, že jako prvorodička nebudu mít překotný porod. Do porodnice počítám dalších 40min., snad to bude akorát 😉

evulka25
2. led 2009

tak to máme zhruba stejné vzdálenosti jak manželů tak porodnice 😀 tak držím palce a pak mi to stopni 😀

jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru