• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hořovice u Berouna

23. března 2016 
@hanka99 Jenže oni by ho za mnou nepustili, protože mě hnali zpátky na pokoj.. Měla jsem mu zavolat hned jak mě vzali na sál - před klystýrem, to by asi stihnul, jenže na to nebyl vůbec čas, to bylo rychle pro věci na pokoj,na klystýr a furt se mnou někdy byl a určitě by mě seřvala proč mu už volám, ať zavolám až po klystýru.. Mno příště budu chytřejší :grinning:
25. lis 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... - aha tak to jo :unamused: já volala hnedka jak mi doktor na gyndě ŕekl abych se zbalila a śla na porodní :sweat_smile:
25. lis 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno to já právě ne, protože se mnou šla sestra z gyndy na porodní že mi praskla voda, tam že nic moc, že porodím odpoledne a poslali mě zpátky na gyndu, tam mi sestra píchla injekci a že mám spát.. Asi hoidnu a půl jsem jí furt otravovala ať mě tam vezme že mi je zle a pak tam teda se mnou znovu šla a tam že jsem na 4 ať si jdu pro věci a přijdu a že mám mm zavolat po klystýru. Tak se mnou sestra šla zase zpátky, koukala jak balim a odvedla mě zpátky na porodní..
25. lis 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si manžílka vzít nenechám, bude tam pěkně celou dobu se mnou, nejsme z Hořovic, jedem až z Plzně, takže je blbost, aby mě tam odvezl a pak se vrátil a v Plzni třeba jen otočil a jel hned zpátky :wink: . Manžílka nedam :grinning:
25. lis 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chlebenka Já taky posílala muže do prahy. A za 4 hodiny se vracel. Jediné co mi vadilo bylo to, že jsme platili 500 i když vlastně muž u porodu nebyl, protože mě vzali na císaře.
25. lis 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel tam byl pokaždé se mnou,prvně se šel jen projít po městě,protože to bylo přes den a čekala jsem na gynekologickém,ale po 2 hoďkách došel a zbytek dne trávil se mnou a podruhé tam byl taky,to by se snad ani neztihnul oblíknout na útěk,jaká to byla rychlovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A já bych ho stejnak nepustila :grinning:
25. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis taky jsme platili, i když došlo k císaři. Ale kolegyně z pokoje, i když skončila stejně ne, prý si to vydupali.
25. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hofka1 No jako příjde mi to nesmyslné platit za to, že byl u porodu, když vlastně nebyl ani si nemohl syna pochovat a jediné co mu dovolili je aby si ho prohlídnul v inkubátoru. Příště kdybych tam rodila, tak si to tam taky vydupu. Protože mi to přijde fakt nefér.
25. lis 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis a byl to planovany cisar nebo akutni? my zkoncili akutnim, takze manzel tech 10 hodin pred tim se mnou byl a az proste u toho rezu ne...takze mi neprijde divne, ze jsme za nej platili...
25. lis 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Akutní, ale muž tam semnou byl ani né dvě hodiny, když ho předtím poslali pryč. Byla jsem tam sama.
25. lis 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis no takze tam vlastne byl...vis jak, kdyby pak meli srovnavat, jesti tam byl nekdo hodku nebo hodin deset...to je tezke...sice 500 usetrenych dobrych, ale ja bych se nehadala :sweat_smile:
25. lis 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Třeba v podolí peníze vrací, když to skončí akutním císařem. Spíš by ten systém měli sjednotit ve všech porodnicích.
25. lis 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis aha tak to jsem nevedela...zajimave...to mas pravdu, ale tady v tom state chtit neco zjednodusit je myslim zcela nemozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi To je pravda.
25. lis 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ona je to soukromá nemocnice, takže srovnávat s Podolím to moc nejde:slight_smile: Můj manžel se mnou byl od začátku, pak došlo k operaci, kde samo nebyl. Malou mu ale dali pochovat než ji odnesli na dětský. Byla donošená, bez problému, tak to šlo. O peníze se nehádal, i když z principu by moh. Jde k porodu kde hlavní je konec.-)
25. lis 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hofka1 Kdy ti ukázali malou po narození? Mě udělali císaře v jedenáct a malého mi ukázali až v osm večer. A pozor byl donošený dokonce přenášený 14 dní.
25. lis 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis Hned po operaci. Jenom ji trochu upravili a ještě když mě dodělávali, tak mi ji ukázali. Manželovi pak na chodbě. Operovali mě ve tři ráno.
25. lis 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hofka1 Asi i záleží, jakou směnu tam chytneš. A to jsem rodila sama.
25. lis 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,prosim o radu: nevite,kdy a v kolik je v Horovicky porodnici beseda? Melo by to byt kazde prvni a treti pondeli v mesici,ale nevim v kolik hodin. Diky!
25. lis 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@84kajda Myslím, že buď od 14.30 nebo od 15.00, najdeš to kdyžtak na nettu :wink: . Je to tak měsíc co jsme tam byli a pojedem tam i rodit :wink:
25. lis 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chlebenka děkuju! Podívam se.Já tam taky chci rodit...mam ještě dost času:slight_smile: ,ale chci se tam podívat.
25. lis 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, uvažuju o porodnici v Horovicích. Chtěla bych rodit přirozeně, pokud možno bez zásahů. Omlouvám se, jestli to tu už někde je dřív, ale zajímalo by mě, jestli některá máte zkušenost s přirozeným porodem a jestli akceptují porodní plán... Předem díky za odpověď.
7. pro 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reill: Ja porodni planc mela u prvniho - akceptuji to a je jen dobre, kdyz si ze zacatku {na prijmu] proberete jake jsou tvoje predstavy. Snazi se vyhovet, pokud je to v zajmu ditete a matky.
U druheho jsem plan nemela, ani jsme si nic moc na prijmu nerekli a byla to chyba. Pak uz jsem nemela silu o necem debatovat.
7. pro 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
zaslechla jsem, že v Hořovicích rodí KONCE PÁNEVNÍ spontánně, že by mě hned nešli kuchat". Je to pravda? Rodil jste tam někdo KP? Umí to tam víc doktorů, nebo je třeba se s někým domluvit?

A nevíte, pokud bych začla rodit a jela tam z Prahy, vezmou mě i bez předchozí registrace/návštěvy tam?
9. pro 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konsa bez registrace vezmou, ale jestli tam chceš rodit, je lepší tam na konci těhotenství chodit na prohlídky. A když začne porod, radši si zavolat.
9. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, nejdřív díky za odpověď smecce, Chtela jsem se zeptat odkud jste? Manželovi přijde divné, že bych jela do Hořovic 60 km z Prahy (jsme na tom špatném konci), ale pro mě je důležité, aby někdo akceptoval moje porodní přání, což se v Praze ze široka ignoruje. Řešila jste některá podobný problém?
9. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reill Já jsem jela do Hořovic z újezda nad lesy. :slight_smile:
9. pro 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reill z Dobřichovic, což je od Prahy cca 20km směrem k Hořovicím v podstatě, prostě není to druhej konec Prahy:slight_smile:
9. pro 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, holky. Beisis, ten Ujezd nad Lesy me uklidnuje :slight_smile:..
9. pro 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reill Ano já :grinning: , jsem z Plzně, máme to 52km, ale taky bydlíme na úplným konci města, ale je fakt, že velikostně se Praha a Plzeň moc srovnat nedá :grinning: . Jedem skoro přes celé město, ale pak hned sjedem na dálnici a máme změřeno, že tam budem cca za 30-40min. záleží kdy pojedem.
Jinak jsem musela taky u manžela bojovat, koukal na mě jako na blázna, máme tu novou a hezkou porodnici, nicméně pro mě to je ale továrna na děti, kde nemá rodička moc šance na to, aby si porod vedla víceméně sama- pokud je vše OK. A to v Hořovicích si myslím splňují.
Jezdíme tam už i na prohlídky a je to tam super a i přístup MUDra a sester je opravdu v pořádku :wink:
9. pro 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek