• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hořovice u Berouna

23. března 2016 
@manasa no jo to jsou ty vanocni deti :grinning: jinak ja se objednavala v patek a v pohode, chtela jsem zase na patek a mohla jsem si vybirat ... tak snad jsrm se objednala spravne :confused:
17. zář 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manasa Co jsem se ptala sestřičky, tak mi říkala že teď mívají stop stav dost často, tak jsem na to zvědavá... :unamused: Já mám registraci v Podolí, ale tam je stop stav teď taky často... Tak asi budu rodit doma, nebo nevim :grinning:
18. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A Dr. mi říkala že mám zavolat na sál, než pojedeme, že mi třeba řeknou že mě vezmou, ale že pak budu ležet na gyndě (bez prcka) protože na šestinedělí není místo, a to že je pak na mě jak se rozhodnu... :unamused:
18. zář 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... a jak to vypada s porodem??:grinning:
18. zář 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi u mě rozhodně nijak :grinning:
18. zář 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... ja jedu v patek do horovic domlouvat co a jak a na monitor...tak jsem zvedava...drzim palce at je to brzo!:grinning:
18. zář 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi taky jedu v pátek na kontrolu,ale jezdím do Berouna :dizzy_face:
Já jsem jaksi předpokládala, že se prcek narodí o 14 dní dřív (nebo víc) jako Viki, tak jsem z toho teď taková zpruzelá a jen se modlim ať nepřenášim a nemusim na vyvolání :unamused:
18. zář 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... to verim..ja jsem spruzela uz ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyvolavali mi i prvni porod, to ted diky cisari nehrozi...ale i tak se dedim co bude :sweat_smile:
18. zář 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi No to já taky... :unamused:
18. zář 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, nestraš stop stavem, já nikde jinde registraci nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda, tos mi dala, teď budu panikařit ještě víc než doteď. Od kolikátého týdne by se vlastně mělo jezdit do Hořovic/Berouna na kontroly, nevíte? Můj dr. se k tomu moc nemá, aby mě někam poslal, tak jsem z toho taková nesvá a z prvního těhu si toho už moc nevybavuju :wink:
19. zář 2012 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... Lucko, nestraš stop stavem, já nikde jinde registraci nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda, tos mi dala, teď budu panikařit ještě víc než doteď. Od kolikátého týdne by se vlastně mělo jezdit do Hořovic/Berouna na kontroly, nevíte? Můj dr. se k tomu moc nemá, aby mě někam poslal, tak jsem z toho taková nesvá a z prvního těhu si toho už moc nevybavuju :wink:
19. zář 2012 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 me doktorka v obou tehu odeslala po uk.36tt

Jinak zeny jobovka, ode dneska je rozkopana dalnice mezi zdicema a zebrakem!!! Bude to trvat mesic:frowning2:
19. zář 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 No bohužel je to tak... V Pátek jsem se sestry ptala a ona mi říkala že teď je plno dost často... :unamused:

@imzadi Já věděla že to tam stejně nestihnu a budu rodit v autě :grinning: Po dálnici tam jsme za 30minut a po starý hodinu... :astonished:
19. zář 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 jinak se posílá po ukončeném 36tt, jak píše imzadi, já chodím do berouna i normálně, takže bez problémů :grinning:
19. zář 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi a ta dálnice je rozkopaná jako že je to zůžený? Tak doufám že budu rodit v noci a bude volno :grinning:
19. zář 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi @lucik... ahoj holky, koukám, že to máte za pár, tak ať vám to dobře dopadne a hned se tu budem těšit na vaše dojmy :wink: A dálnice ať je volná. My když tam v květnu jeli (na monitor a pak na samotnej porod) tak to zas bylo rozkopaný na výjezdu u Prahy a taky jsme čekali v koloně jak magoři. No, a muž tam za mnou jezdil denně, tak ten si to fakt užíval :rolling_eyes:
Nicméně držim palce, ať to tam máte rychlý, bezbolestný a příjemný :dizzy_face:
19. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulipaki Děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... zuzeny v obou smerech, takze pekna pakarna...jedu tam v patek rano, tak dam vedet, jak to vypada v realu :wink:

@tulipaki diky!! Ja jsem sice z berouna ale i tak ten kousek trva....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨ahojik HOřoviice sou moc fajn taky sem tam rodila užasný personal skvěle pokoje i porodni sal :dizzy_face: a super sestřičky a lekaři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nemužu si na nic stěžovat :dizzy_face:
19. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@imzadi jestli je to rozkopané až za exitem Zdice, tak na tom exitu sjet dolů, dát se doprava - na Hostomice a Příbram, pořád po hlavní - Libomyšl, Lochovice a vyjedete rovnou v Hořovicích rovnou u porodnice - trvá mi to cca 15minut - a to jezdím pomalu :slight_smile: Přijde mi to časově skoro stejné jako sjet u Žebráku a pak se klepat přes celé Hořovice...
19. zář 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evlyn aha vidis to neznam...ja nejezdim pres mesto ale kolem aquaparku nahoru serpentynama a taky vyjedu rovnou u nemocnice...ale dekuju:wink:
19. zář 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi taky jezdíme kolem aquaparku a serpentýnama nahoru...

@evlyn Ono to asi bude až za sjezdem, ale kolona už může být před, to pak radši jet po starý celou dobu, než tam stát
19. zář 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... tak sjet o jeden sjezd driv - u Kralova dvora - to by ta kolona musela byt dlouha v radech kilometru a to je dost nepravdepodobny - musela by tam byt jeste ke vsemu nehoda....
@imzadi jj, ale i tak si myslim ze to vyjde dost nastejno (s tou 70tkou za sjezdem v Zebraku), stehovali jsme se z Berouna do Lochovic :slight_smile: takze to pro me byla taky novinka tahle trasa. Ale fakt je ten ze z Lochovic je to do porodnice opravdu cca 5minut - jeste jsem si delala legraci ze tu cestu zvladnu kdyztak odridit i sama mezi jednou kontrakci :slight_smile: Nakonec na to nedoslo, a prestoze pred mym porodem i tesne po nem byl v porodnici natresk, tak zrovna to odpoledne jsme tam byly samy dve :slight_smile:
19. zář 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju za odpovědi. Tuhle objížďku znám, naši touhle trasou jezdí k nám za Příbram na chatu :slight_smile: Ale stejně bych byla klidnější, kdyby to do té doby opravili - hrozně se bojím toho, že ten druhý porod bude hrozně rychlej a já nestačím dojet :unamused: I když je to asi blbost, mám to asi 35min jízdy, tak snad takhle rychle to nepůjde :grinning: Hlavně, aby nebyl stop stav, to nevím, co bych dělala :rolling_eyes:
19. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzik24 Taky se bojím že to do porodky nestihnu :grinning: Jak rychlej si měla první porod? Mě "nečekaně" praskla voda a za 4,5 hoďky byla na světě..
19. zář 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... tak to u me nehrozi...dva dny vyvolavani, pak praskla voda a po 8 hdinach nakonec akutni sekce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale preju at to stihnete!!!hlavne at neni plno
19. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Já jsem pro sichr registrovaná v Podolí, takže než vyjedem tak tam budu volat a uvidí se... Já teda doufám že to stihneme, ráda bych rychlý porod, ale zase ne až tak moc abych rodila cestou :grinning:
19. zář 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... ja nikde, takze kladno to jisti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... Tak kdybych to měla brát od začátku, tak v neděli 19.4. v půl jedný ráno jsem si myslela, že mi teče plodovka, ale v porodce mi řekli, že to plodovka není, ale protože jsem měla už dva dny po termínu, tak si mě tam do rána nechali. V neděli ráno jsem byla na UTZ a paní doktorka řekla, že mám málo plodovky a že budeme vyvolávat. Během nedělního dne do mě dali jednu tabletu po čtvrtkách k čípku, ale nic se nedělo, kolem deváté večer mě předali na porodní sál a dali něco, že prý buď porodím nebo to prospím. Prospala jsem to :grinning: V pondělí v osm mi už zavedli tapletu do hrdla, v jedenáct mi rupli plodovku a ve tři byla malá na světě. Takže čistýho času čtyři hodinky, vyvolávaný porod mi přijde lepší v tom, že tuším, kdy tak nějak porodím. A v naší rodině jdou druhý děti hrozně rychle, babička byla ve tři ještě v práci a pět minut po čtvrté se narodila teta, máma bráchu taky porodila rychle, ale tak snad to bude v pohodě :grinning:
19. zář 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi V Kladně se taky nemusí registrovat? Já taky nejsem nikde registrovaná, tak abych pak věděla, kam se obrátit v případě stopstavu v Hořovicích :grinning:
Holky, co rodíte podruhé a víckrát, půjdete na tu předporodní besedu? Já o tom pořád přemýšlím a pořád nevím :grinning:
19. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek