Porodnice Kadaň - jak to chodí u vyvolávaného porodu?

nik123456
28. kvě 2019

Ahoj holky chci se zeptat mám termín teď 2.6 , ale asi to vypadá na vyvolány porod .chci se zeptat co všechno si sebou muzu vzít na sal když mi porod budou vyvolavat a jestli od začátku co mi ho zkusí vyvolat muže u mě být přítel ? Jak to vte Kadani chodí kdo má zkušenost dekuju .

makronka222
28. kvě 2019

A co tam zavolat nebo se zeptat v poradne?

zavodnice
28. kvě 2019

Je nějaké vstupní vyšetření, monitor atp. Zkráceně - zavedli tabletu a poslali mě lehnout na gynekologii, za tři hodinu další monitor. Tam už to vypadalo, že se něco chystá, přestěhovala jsem se na porodní box a tam teprv se mnou mohl byt muž. Ale do té doby maximálně na chodbě. Ale každá porodnice to muže mít jinak.

pavla_emma
28. kvě 2019

Rodila jsem v Kadani. Na sál si vem nějakou malou tašku v ní vodu, ručník, hygienu atd.... Ostatní věci ti schovají. Nevím, ale první bude asi zátěžový test porod se mi teda nerozběhl. A na vyvolání jsem šla druhý den. Ráno v 7:00 tableta a manžela jsem sebou měla na to vyvolávání od rána.

nik123456
autor
28. kvě 2019

@pavla_emma
@pavla_emma dobre a u toho zatezoveho testu muže být i partner ? Jedna prave psala ze snad ne ...

pavla_emma
28. kvě 2019

@nik123456 já teda nevím na co vykape ti kapačka monitor ti u toho dělají a jdeš na pokoj. To je celý zátěžový test trvá to cca hodinku. Jestli ho tam chceš asi na to máš právo aby tam byl, ale zdá se mi to zbytečný.

nik123456
autor
28. kvě 2019

@pavla_emma ji takhle ja prave nevěděla jedna psala ze trvá i cely den taky mi to prislo divne

pavla_emma
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavla_emma
28. kvě 2019

@nik123456 Když se ti porod nerozjede většinou to k ničemu není za tu dobu co jsem tam byla žádná po zátežáku nerodila, ale může se stát, že ti to zabere. A ten druhý den na tu tabletku tam s tebou může být od rána. Manžel přijel a šel se mnou na sál a byl tam po celou dobu. I když já měla rychlovku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru