Porodnice Kladno - máte zkušenosti z roku 2013?

tumovamisa88
15. zář 2013

Ahoj,

ráda bych získala nějaké informace od maminek o kladenské porodnici. Jak je to tam s oblečením pro maminku a miminko - je třeba mít vlastní nebo mi můžou něco poskytnout? Dále pak zkušenosti s personálem a podobně. 🙂 Děkuji za jakoukoli informaci. 🙂

pentagras
17. zář 2013

Ahojky, to by mě taky zajímalo, brzo se tam už chystám 🙂

tumovamisa88
autor
19. zář 2013

@pentagras Mě to taky brzy čeká, tak chci vědět na co se připravit. 🙂

pentagras
19. zář 2013

@tumovamisa88 no asi nám nikdo neodpoví, kdy máš termín???

tumovamisa88
autor
19. zář 2013

@pentagras 29.12.2013. Strašně mi to od toho 6. měsíce letí. 🙂

pentagras
20. zář 2013

aha, tak to já ti pak povím, já mám nástup cca za 1č dní na plán CS a budu tak kolem 15týho rodit ,n o mám to za pááár

koogi69
9. říj 2013

Výborná porodnice. Skvělý personál, dobrý přístup doktorů a sester. Byla jsem moc spokojená. Předtím jsem rodila u Apolináře a děsný fakt. Při obou porodech jsem málem umřela já i holky, ale přežily jsme to. Kladno fakt doporučuji. 😀

koogi69
9. říj 2013

Oblečení tam dostanete. Takové to nemocniční,ale to stačí stejně nechtějí aby tam maminy nosily oblečení svoje. Je to lepší. obl. z nemocnice je vyvařené , vyžehlené a v pohodě. budete tam mít k dispozici i zavinovačky. určitě si ale vemte svoje plenky. dostanete nějaké ale to stačit nebude. Dostanete i v případě potřeby dudlíky. To ale budete muset podepsat papír že s tím souhlasíte. JE tam i výborná sestra na poradu kojení a manipulace s dětmi. fakt profi přístup.

sandra_
30. pro 2013

@pentagras @tumovamisa88 Krásné dopoledne dámy, ráda bych se pozeptala na Vaše čerstvé zážitky v kladenské porodnici.. Byly jste spokojené?

tumovamisa88
autor
4. led 2014

@sandra_ Dobrý den, tak v kladenské nemocnici jsem rodila císařem o tři týdny dřív a o mě i o syna se postarali velmi dobře. 🙂 Personál je příjemný, i když jako všude, i zde se najde někdo kdo takovým dojmem nepůsobí. Co se týče oblečení a výbavy, na sebe a mrňouska věci dostanete. Celkově porodnice působí dobrým dojmem.

jennyska
27. led 2014

Ahoj @tumovamisa88 @sandra_ @koogi69 @pentagras a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Kladně do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-kladno/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru