• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Kroměříž. Máte zkušenost?

3. října 2016 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
28. únor 2011 v 08:19 • bari1
Ahoj, tak jsem to tady procetla..taky se rozhoduji mezi Km a Zlinem.Hodne lidi mi rika, ze Km je hruza-ze mam jet radeji do Zlina.Ale tady to mam ani ne 10min.od baraku-tak mi prijde nesmysl jet do Zlina :confused: .Skoda, ze uz tu neprispivaji dalsi maminky... :cry:
Jinak k te fotce z porodnice-segra tam rodila loni a fotky male jsou hezky-tak se asi fotograf polepsil :wink:
26. únor 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa Já mám KM od domu 5 minut, ale taky jsem jela do Zlína :slight_smile: Mě od KM odradila prohlídka sálů, příjde mi, že tam člověk nemá žádné soukromí. A taky jsem v prvním těhu měla nějaké komplikace, takže jsme radši nakonec zvolili Zlín, i když v KM jsem těsně před porodem ležela. V druhém těhu už byl Zlín jasná volba.
1. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz
ja mam KM nemocnici asi tak 10 minut od baraku-ale po porodu by do Zlina za mnou nikdo neprijel..ani muj by nemohl kazdy den jezdit :unamused: ..taky mam tedka v tehu nejake mensi problemy-ale muj gyndar nerikal, ze bych mela jet radeji do Zlina...a porodni saly jsem videla-ale nemam s cim srovnavat.. :rolling_eyes:
1. bře 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že s klidem můžeš rodit v Kroměříži :slight_smile: , rodila jsem tam před 3 roky a bylo to v pohodě, personál moc ochotný, i když jsem měla těžší porod protože jsem byla už starší rodička :wink: ,tak si nemůžu na nic stěžovat. Sál byl malý,ale o to útulnější a sestřičky fakt moc hodné, před porodem i po se o mě starali opravdu moc dobře,poradily,pomohly,byly prostě kdykoliv k ruce. A to měli plno...
Na jídlo už si nevzpomínám, ale tak o to snad ani nejde, kaviár to nebyl a ani bych po něm netoužila :slight_smile: .
První dceru jsem rodila v Přerově , taky to tam bylo v poho :slight_smile: .
Sestra rodila ve Zlíně, měla tedy soukromý pokoj,ale péče stejná, ne-li horší..nevěnovali se jí tam jako mě v KM.
Ale vše je jen o lidech, záleží na koho zrovna narazíš...odbornost bude všude víceméně stejná.
Nevím jaké hrůzy v Kroměříži koho potkaly,ale myslím, že všude se najdou lidé spokojení a nespokojení, ve Zlíně taky určitě nejsou všichni spokojení :slight_smile: .
7. bře 2012 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja to rikam porad-ze zalezi na tom, na jake lekare tam clovek narazi :wink: .Navic mi hrozi predcasny porod, takze Km mam blizko proste :wink: .
A jidlo je mi ukradene-to vubec neresim...
7. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @verunka90 @romana29 @madellaine @pajka00 @holesov @samik2008 @lidyes @ofina1 @vecerrnice a ostatní maminky :slight_smile:

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Kroměříži do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? :slight_smile:

Tím, že svou zkušenost vložíte do www.modrykonik.cz/porodnice-kromeriz/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
20. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jen kladné zkušenosti. Rodila jsem tam jednou a byla jsem spokojená. Pokud bych se měla znovu rozhodovat, neměnila bych. Malého mi dali hned k prsu, personál byl ochotný a příjemný, na novorozeneckém totéž. Nakonec jsem sestřičkám nechala dovézt i zákusky, protože si je opravdu zasloužily :slight_smile: Pomoc s kojením a se vším okolo úžasná.
23. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi sem můj dotaz úplně nepatří :grinning: Ale nevíte prosím, co město dává při vítání občánků. Díky.
14. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahada82 holky dostaly knížku
15. kvě 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
chtěla jsem se zeptat,teď jsem byla tři dny na oddělení gynekologie a nic jsem při odchodu neplatila ani za stravu ani za pokoj,trochu mě to překvapilo,to se jako ani nic neplatí na šestinedělí?chtěla bych jednolůžkový pokoj.
1. črc 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rerycha neplatí se nic,ale pokud bys chtěla nadstandart tak to ano
2. črc 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,
rodila jsem v Kroměřížské nemocnici a.s. před měsícem a za luxusní služby zaměstnanců Gynekologicko-porodnického a Novorozeneckého oddělení jsem poděkovala dopisem přímo vedení. Prostředí i práce a přístup zaměstnanců byly prostě bezkonkurenční. :slight_smile:
20. črc 2014 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvažovala jsem Kroměříž nebo Zlín, protože jsem slyšela chválu na obě dvě porodnice. Nakonec jsem se rozhodla pro tu Kroměřížskou, jelikož jsem se tam sama narodila před 20 lety a v Kroměříži jsem studovala na pedagogické škole :slight_smile: Dále mě hodně přesvědčila známá, která nedá na Kroměříž a její porodnici dopustit. Tak jsem zvědavá, jak na kroměřížskou porodnici budu nahlížet po porodu. :slight_smile: Doufám, že pořád v superlativech :slight_smile:
22. srp 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v KM rodila 2x a kdybychom teď nebydleli tak daleko, rodila bych tam zase. Nedám na kroměřížskou partu dopustit. :slight_smile:
23. říj 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už můžu napsat svoji zkušenost.V KM jsem porodila obě naše děti (2012 a 2014) a maximální spokojenost :wink:
jsem ráda,že jsem se zbytečně nenechala nalákat do Zlína,když tady to máme kousek.

Navíc jsem oba porody měla tak rychlé,že do Zlína by jsme ani nedojeli :grinning: :wink:
6. led 2015 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj máte někdo nějaké novější zkušenosti s kroměřížskou porodnicí?? :slight_smile:
19. srp 2016 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,chystam se podivat do porodnice dalsi stredu,cca 12.10.,termin mam 30.,maji navstevni den:wink:pani byla do telefonu strasne mila,ochotna na vse odpovidala, chtela jsem predporodni kurz a nejake info, rijen max.plne obsazen:frowning2:chtela sem prerov,ale byla jsem max.zklamana z pristupu vrchni sestry, po hodine cekani na chodbe, takze padla volba Ol.nebo Km,ktery mam bliz.
2. říj 2016 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V KM už nebydlím, tak osobní zkušenost nemám, jen jsem se tam před lety sama narodila, ale co tam rodí kamarádky, tak jsou spokojené opakovaně. Porodnice i porodní sály jsou tam moc pěkné. Pokud to máš nejblíž, tak toho určitě využij, s rozjetým porodem nějaké dlouhé cestování není vůbec příjemný :wink:.
3. říj 2016 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Se podívejte do skupiny porodnice Kroměříž, většinově jsou tam holky spokojené. :slight_smile: Beru jako výhodu že vrchní Čečatková je ochotna předem prokonzultovat porodní plán a předat ho personálu, že nedělají problém s dřívějším odchodem a člověk se tam nemusí bůhví jak hádat, aby byla respektována jeho práva. Plus to že tam dělají automaticky bonding je velké plus.
3. říj 2016 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Děkuju Vám moc :slight_smile:
3. říj 2016 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek