• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Mělník. Máte zkušenost?

14. ledna 2015 
Tak už to mám v Mělníce taky za sebou a musím říct, že jsem si vybrala dobře. Všichni se chovali příjemně, vysvětlovali a s ničím nebyl problém. Takže za mě můžu jen doporučit.
5. led 2015 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A co separace dítěte od matky v případě plného oddělení šestinedělí? To není zrovna baby friendly :(
5. led 2015 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmavomodra musím jen souhlasít, také jsem rodila v Mělníku a nemohla jsem si to vynachválit, doktoři, personál velmi příjemný a vstřícný a prostředí taky moc pěkné. A moc gratuluju
14. led 2015 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mělník je vcelku dobrej..mala porodnice s velmi ochotnymi sestrickami podporujicimi kojeni. Bohuzel u porodu mela dr.Sergejeva nutkani zasahovat ..asi pac jsem prijela rovnou na sal a chtela teda jako neco delat. Dali mi injekci do svalu na uvolneni, kdyz jsem byla na 7cm otevrena a do hodky jsem porodila..ta mi ani nemohla zabrat a jedinej efejt byl moncl na zadku a muj vztek na to. Dal mi pri předposledním zatlaceni dala oxytocin, coz teda do pul minuty rozhodne delohu neovlivni..porodila bych bez vsech tech chemikalii taky a zbytecne me zatizily. Nicmene v porodnim prani jsem mela bez epiduralu a hlavne bonding a ten byl uzasnej..dve hodiny s manzelem sami na sale po porodu male. Dbejte na presnejsi porodni prani.
14. led 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek