Porodnice Mladá Boleslav. Co vše si zabalit?

sonickatonicka
28. zář 2010

Ahoj,potřebuji poradit co vše si zabalit do porodnice.Rodit budu v MB.Prosím maminky s čerstvou zkušeností co všechno si mám zbalit.Děkuju

rennca
3. říj 2010

ahoj. já jsem taky rodila v MB. co se týče miminka si nemusíš kromě plen a ubrousků balit nic. Všechno ti tam dají. záleží jen na tobě jestli chceš používat jejich košilky, osušky atd. Já jsem malého oblékla do svého oblečení až ten poslední den ale to jen z toho důvodu že jsem měla CS a mohla jsem prcka dát na noc k sestrám. A ty mi ho vždy druhý den přivezli v novém oblečení, takže jsem se bála aby se mi tam moje oblečení neztratilo.

Ty jsi určitě vezmi aspon 2 noční košile(vhodné jsou třeba s knoflíčkama kvůli kojení) já měla 3 a to mi musel manžel ještě jednu donést, protože jsem furt byla propocená a i špinavá od krve. A chtěla jsem si každý den vzít novou. Taky si vem nějakou vodu. Ty jejich čaje mi moc nechutnaly. Co se týče vložek tak také záleží na tobě. na uvítanou ti tam jedno balení takových těch poporodních dají ale já jsem v tom vydržela 2 dny a pak šly. Jsou hrozně tlustý a nic nevydrží takže jsem si vzala svoje s křidélkama. Pak si vem 3 ručníky. Jeden jsem totiž používala jako podložku. A pak si vem nějaký blok a tužku. Budeš tam zapisovat počet kojení, čůrání a kakání u miminka. No a pak toal.papír atd...tak snad jsem ti aspon trochu pomohla. kdyžtak se ptej 😀 a přeju hodně štěstí. Já byla v MB spokojena

sonickatonicka
autor
10. říj 2010

díky za rady .Až budu balit tak mě určitě nějaký otázky napadnou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru