Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

aluskas
26. bře 2009

Luci, díky moc za aktuální info 🙂

Já poprvé rodila přirozeně a měla jsem epidurál, ale už bych ho nechtěla ani za nic. Anestezioložce to nešlo píchnout, nakonec asi na popáté mi to dala někam trošku jinam, takže to stejně bylo úplně k ničemu. A ten pocit, jak se mi rýpala mezi obratlema ...hrůza.

lucie.krajcarova
26. bře 2009

jo aluško, na monitoru je takový ten hrací kobereček, ale tvůj drobek je na to asi ještě malinký, ale může tam sedět.

lucie.krajcarova
27. bře 2009

tak už mám domluvený termín na císaře.. 15. už bohužel bylo plno, 14. jsem nechtěla (dvě čtyřky, to není moc dobré 😀 ) předtím jsou velikonoce a víkend, takže 10.4... tak snad to donosím.

sluninka
27. bře 2009

luci...téda tak to je za chvilku 😵 jen ať prcek počká..tady venku teď nic moc, zima zima 😉 😀

lucie.krajcarova
27. bře 2009

To jo, sluni, děsně to letí, a my furt nebydlíme v novém..

sluninka
27. bře 2009

😒 teda tak to nezávidim..ny jak dlouho to ještě máte??

lucie.krajcarova
27. bře 2009

no nevím, blbě se to odhaduje.. teď tu budu mít mamku, tak začnem balit, malovat, uklízet, uvidíme, kolik toho zvládnem za týden..

ivana24
28. bře 2009

Lucko,neboj se epi, jsou tam šikovní 😉 Mě když dělali akutního v Nerátkách tak taky epi....epi nepůsobí později, píchne a za 20min je mimčo na světě 🙂 Dvakrát to mám za sebou v Neratovicích a pokaždé totálně v pohodě....No 10.4. je už blízko, pokud budeš chtít nějaké podrobné info, piš do IP.......budu držet palce a dej vědět 😉

kamiami
29. bře 2009

Ahojky holky, ve čtvrtek jdu do Nera na první monitor. Můžete mo prosím napsat, jak to tam vlastně chodí. Amálku jsem sice taky rodila v Neratovicích, ale ještě před prvním monitorem už byla na světě, takže nemám žádné zkušenosti.
Jsem objednaná na 9/10hod. k Bilinovi, tak mám jít na monitor a on tam bude nebo jak? Poraďte prosím ☹ , ať nejsem za blbku 😖

lucie.krajcarova
29. bře 2009

kami, jdeš tam bez objednání, jsou tam dvě lůžka, takže mají kapacitu dvě maminky najednou. sepíášou s tebou porodopis. pak jdeš na stejném patře na gyndu na vyšetření. šla bych nejdřív na ten monitor, oni si to doktroři čtou. na monitorech se začíná v devět.

ivana24
29. bře 2009

Na monitorech se začíná v 8hod a Bilina začíná ordinovat v 9hod 😉

kamiami
29. bře 2009

Takže myslíte, že mám jít třeba hned na tu osmičku na monitor a pak na devítku k Bilinovi podle toho svého objednání? To dává docela smysl, je mi jasný, že si to doktoři čtou, u svého gynekologa jsem vlastně taky byla objednaná na určitou hodinu, ale kvůli natočení miminka jsem šla tak o půl hoďky dřív. Díííííííííííííííky holky 😉

ivana24
30. bře 2009

Kamiami...já chodila tak před 8na monitor, pak jsem si zašla dolu do bufíku na nějakou mňamku a pak k primáři 😉 On je hrozně fajn a možná právě proto je tam tolik pacientek, je super, že jsi objednaná 😉

uyvona
30. bře 2009

Kamiami, rozhodně jdi na monitor před 8h. Já tam chodila tak kolem půl osmé a šla jsem první na řadu nebo druhá. Je to lepší jít takhle dřív.
Po mé zkušenosti, když jsem tam šla déle a byla jsem tam 3hodiny jsem si radši přivstala.

kamiami
30. bře 2009

Díky moc za rady, pak písnu, jak jsem dopadla 😉

lucie.krajcarova
1. dub 2009

Holky, hlásím se po další kontrole, malé je stále koncem pánevním, váha cca 2,5 kg, takže nic moc na to, že příští týden měl být císař, tak jsme to posunuli po velikonocích na 16.! jo a dnes pěkně kopalo do sondy na monitorech! tak si to zítra, Kami, užijte 😉

aluskas
1. dub 2009

Luci, 16.4. je naše šťastné datum..narodil se nám Mathiásek 🙂 Tak to bude šťastné i pro Tebe a prďolka do té doby ještě určitě přibere.

lucie.krajcarova
1. dub 2009

Aluska, tak to jsi mě potěšila 🙂 koukám, že váš druhý brouček bude mladší přesně o rok a dva měsíce 😉 já jsem ráda, že to je později a ne toho 10, to už bych měla skoro za týden..

sluninka
2. dub 2009

lucí..nebój, on ještě přibere 😉 si ještě užij posledního volna ahoooodně odpočívej, pak už to nebude téměř možný 😀 ale na druhou stranu ta únava se hodí za hlavu, až budeš mít u sebe Adélku nebo Martínka 😉 😵

pavliste
2. dub 2009

Já jsem v Nera rodila sice už v únoru 06,personál a péče na 1,akorát bylo našlapáno,tak jsem byla na 5ti lůžáku a ty předpodorní bolesti odtrpět mezi ostatními pacientkami a návštěvami,nic příjemného,ale v tu chvíli jsem si to ani neuvědomila,až zpětná rekap. Všem hodně stěstíl

lucie.krajcarova
2. dub 2009

sluní, díky za podporu. máme teď trochu hektické období, balíme se, stěhujem, ale neboj, odpočívám a nic moc nezvedám, jen organizuju a dělám lehčí práce. naštěstí se cítím fajn, tak můžu být ještě trochu užitečná.
Pavliste, myslím, že teď už tam ani 5-lůžák není, max 4 lůžka ne? Pravda je, že já si za nadstandard připlácet nechci, max. za 3-lůžák.

ivana24
2. dub 2009

Lucko, já při prvním byla na 4lůžáku a pohoda. Teď jsem byla v úterý v Nera a bohužel naposledy....bylo to tam fajn...moc pozdravuj a neboj, CS je v poho 😉

lucie.krajcarova
2. dub 2009

Ivano, taky se na to chystám, tolik maminek tam zas nebývá, že i ty větší pokoje bývají prázdnější. holky, slyšela jsem o návštěvních hodinách, že jsou od 2- do 8. fakt se tam dopoledne nesmí?

uyvona
3. dub 2009

Já měla návštěvy i dopoledne a v pohodě, myslím si, že se to tam zase tak neřeší. Akorát když je vizita nebo se jde s miminkem na vizitu k pediatričce, a ta je dopoledne. Ale jak říkám, měla jsem tam návštěvu i dopoledne a v pohodě.
🙂

lucie.krajcarova
3. dub 2009

Tak to je fajn, protože třeba se to někomu nebude hodit odpoledne, tak by nepřišel vůbec. na mě byly sestřičky docela přísné, prej ať tam jdu, ale ať jsme s maminkou na chodbě 😒 ale ona zrovna kojila,a tak jsme zůstaly na pokoji, a už to bylo v klidu 😉

ivana24
3. dub 2009

Já to měla vždy totálně v pohodě. Mě dopoledne chodil manžel a odpoledne mamka a nikdo nic neříkal. Jen když tam naběhla celá rodina včetně bráškovi rodinky cca 3hod po SC tak jen PA Věrka řekla, aby nebyly moc dlouho, že jsem přece jen po operaci, ale smála se u toho 😉 Takže v poho....

pavliste
3. dub 2009

Bylo tam fakt našlápnuto! Chtěla jsem taky nadstandart,ale byla plno. Po porodu jsem byla s mimčem na tříluž.to bylo fajn,aspon v tom není člověk sám! Jinak s návštěvami žádný problém, v podstatě kdykoliv! 😉

sluninka
4. dub 2009

ahojte holkýýý 😉

teda mě se ptali jestli chci 2lůž,3lůž nebo 4lůž. a já šla na 3lůž. Jedna mamina den po mým porodu šla domů a ta druhá čekala až bude volnej nadstandart a taky odešla, takže já tam pak byla sama - takže v podstatě nadstandart za slušnou cenu 😀 manža tam za mnou jezdil až veřer aodjížděl kolem 21h akorát jsem to museli vždy někomu říct,že tam se mnou je..dopol. za mnou byly holky a taky to nikomu nevadilo..pokud nebyla vizita...

lucie.krajcarova
5. dub 2009

holky, ještě bych se zeptala, jak dlouho jste tam byly po císaři? Jaká je standardní doba?

sluninka
5. dub 2009

luci..ta holka co se mnou byla chvilku na pokoji šla domů po 8dnech, ale protože jí malej nepřibíral a ta druhá šla domů 5.den...asi to je individuální... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru