• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

2. března 2017 
Ahoj, našla jsem dnes tuhle diskuzi a celou ji přečetla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , do Neratovic se chystám podruhé, poprvé jsem tam rodila plánovaným císařem pro KP v roce 2004. Ted začínám 37.týden, min. týden jsem tam byla poprvé na monitoru a u doktora, byl moc příjemný i sestra. Naplánovali jsme císařský řez, ale já se zapoměla zeptat, kdyby to na mne přišlo náhodou dřív, od kterého týdne se tam vlastně smí s ohledem na to, že nemají dětskou JIP, rodit? Nevíte někdo? A kdo se tam chystáte na Vánoce? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já bych měla na císaře nastoupit 17.12., výkon 18., termín mám 28.12.0í. Všechny moc zdravím, Radka :sunglasses:
1. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smí se tam od 36+0, dříve ne, to by tě poslaly jinam :frowning2:
1. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radko, tak vidíš, to je super, už v Nerátkách zůstaneš! já měla termín 19., plánovaný císař 16., kontrakce ale už 12., takže ten den císař :wink: a pročpak budeš mít císaře?
1. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem už první den "za vodou" :slight_smile: , jsem 36+1 :wink: . Císaře budu mít kvůli předchozí sekci, ted jsem byla týden hospitalizovaná s bolestí v jizvě, pak kvůli cukrovce, apod.."prkotinám" :slight_smile: :slight_smile: . Lucko a ty jsi tedy začla rodit dříve? Já bych to brala, jen bych se pak musela modlit, abych stihla z Kolína dojet :slight_smile: A když jsi tam přijela s rozjetým porodem, udělali ti stejně císařák?? Asi záleží, z jakého je to důvodu, že..R.
1. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduško, měla jsem od rána kontrakce, odpoledne po 5 minutách, tak jsem se do porodnice jela "ukázat" a už si mě tam nechali - po vyšetření. pak mi dali nějakou kapačku, která právě porod zpomalila. do 3 hodin pak byl malý na světě. no a samozřejmě jsem byla při vědomí, je to vzrůšo :wink:
Raduško, nechceš si vyplnit profil?
1. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak jsem to vyplnila :slight_smile:. Já byla při první sekci taky při vědomí, ale nějak mám pocit, že jsem všechno už zapoměla, jak bylo, taky si tohle těhotenství ted užívám trochu jinak, než před 5ti lety :slight_smile: , je fakt, že i těch neduhů je nějak víc. A vy chcete Luci další mimi? Můžu se zeptat, kolikátý den jsi šla domů? Já tenkrát až 7mý´, ale hlavně proto, že malá měla žloutenku. Ted mám v pátek výkon a v uterý by mne chtěli pustit, ale raději se na to neupínám ( i když... :grinning: :grinning: , je to na 23.12., tak bych bych moc ráda byla doma, to je jasné ). R.
1. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, jj pomalu už další mimi, mám dvouletou rodičovskou, tak bychom to rádi stihli. malý se narodil v neděli a ve čtvrtek jsme šli domů, táta si bral narychlo dovču :slight_smile: jizva se mi hojila dobře, rozkojila jsem se a malý začal přibývat, tak nás tam nedrželi dlouho. naordinovala jsem si, že bude vše v pořádku, a bylo :sweat_smile: tak to zkus taky :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radko, taky si myslím, že když nebude žádný problém, tak tě pustí brzy. Nemají důvod si tě tam nechávat přes Vánoce :slight_smile: Tak budu držet palečky :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to moc doufám, no uvidíme, budu referovat, ted mám jiný problém - můj obvodák mi nechce udělat předoper. vyšetření, že toho chtějí moc a on tohle nikdy nedělá, že si to dělá gynda sama a takový řeči, tak nevím, zítra jim to musím říct, jak to uděláme, R.
2. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš teda divnýho obvodáka..... Vždyť ti jen vypíše žádanky, ne? Ach jo, to je tedy ochota.........
Chodily jste někdo do Neratovic na ty předporodní kurzy? Nevíte jestli k něčemu jsou?
2. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduško, to je divné, to máš nějakého morouse ne? v každém případě jak to na mě přišlo dřív, tak jsem je taky neměla, takže mi vše dělali před císařem :grinning: ale stejně do tří hodin od příjezdu tam byl Martínek na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Antynko, já chodíla na kurz do Letňan, bylo to sice jen povídání (já si to zapisovala), a video s porodem a úlevové polohy, ale jsem ráda, psychicky mi to pomohlo. kurz v Nerátkách bohužel neznám.
2. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde je to v Letňanech? Tam jsem nic nenašla.... A do Letňan se dostanu lépe než do Neratovic :wink:
2. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
antynka, je to centrum Motýlek, tady je odkaz
http://www.studio-motylek.cz/
2. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc, jdu to hned omrknout -)
2. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to naproti Tesca, teda kousek odtamtud
2. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kurz neznám :wink: , nechodila jsem. Dneska mne uklidnila diabetoložka, všechna vyšetření aodběry mi udělá ona a bez řečí, tak aspon něco, zítra jedu do Neratovic na monitor, takže vstávám v půl 6 ráno, to je jediné děs běs - to dojíždění, ale dva týdny a bude po :slight_smile: , R.
2. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, to musíš takhle brzy? já tam jezdila na devátou. na monitoru jsem nečekala dlouho, horší to bylo na gyndě, vždy spousta lidí..
2. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radko, mám prosbu, mohla by sis změřit bříško v nejširším místě? já to zapomněla, tak nevím, jak moc široké věci potřebuji na konci těhu..
2. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - ty máš teda starosti :wink: :grinning: Každopádně přeju pěkné snažilkování :dizzy_face:

Já to měla perfektní, protože v Nera jsem byla jen 1x na kontrole v tom 36 tt a pak jsem až do konce chodila na kontroly a monitory ke svému gynekologovi (Gyncentrum Hloubětín).
2. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já budu muset zjsitit, jestli má moje doktorka monitor a kam budu vlastně po tom 36. chodit. No ale naštěstí mám ještě spoustu času :slight_smile:
Vstávat v půl šestý? No takt o nic pro mě, já jsem strašný spáč, doufám, že mimčo bude po mě a po tatínkovi, oba si rádi přispíme :slight_smile: Takže nakonec ty vyšeteřní budeš mít od diabetoložky? No tak to je gól... Tak to bych fakt nečekala...
2. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduško, tak koukám, že jsi od Kolína, do Neratovic to máš krapet dál. u prvního dítěte jste bydleli u Neratovic nebo jak jsi přišla na tuto porodnici?
Petko, děkuju, když to ještě chvíli nepřijde, tak se taky zlobit nebudu :wink:
2. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, monitor je od 8, poradna na 9, jezdím od Kolína, takže na cestě tak hodinku určitě, než se ráno osprším a vyhrabu, je půl 7, na půl 8 až 8 tam a je to akorát, aby přede mnou nebylo moc maminek na monitoru. Jedu radši brzy, abych tam nestrávila celý den. :slight_smile: Jo a bříško :grinning: , spíš pupek mám 115 cm. Moje dr. sice monitor také má, ale radši jsem pod kontrolou tam, je to tak 2-3 x před porodem a dá se to zvládnout. Jj, moje diabetoložka je zlatá, je to mladá holka, ordinaci má v nemocnici, takže vše udělá, jsem moc ráda, měla jsem z toho nerva, jak to budu dávat dohromady. Na Neratovice jsem přišla vylučovací metodou, Kolína jsem nechtěla po špatných zkušenostech mé sestry a nakonec i mých, Kutná HOra se zavřela, Čáslav a Nymburk mne nějak neoslovily, pak už skoro ty Nera byly nejblíž a hlavně mne oslovila spousta kladných hodnocení už tehdy a první návštěva rozhodla, všichni se chovají velmi mile, primář je strašně příjemný, Radka :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se rozepsala
2. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva, dobře se to čte :slight_smile: takže první porod jsi měla v Kolíně? tam rodina švagrová. díky za ty míry :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje švagrová také rodila v Kolíně - tkaže se hlásím do klubu těch, kterým švagrová rodila v Kolíně :grinning:
2. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne, rodila jsem v Nera :slight_smile: . V Kolíně rodila sestra a děs běs, ale je to už 7 let a já tam ted ležela dvakrát v těhu a prostě mi tamní prostředí ani lidé nesedí, takže se budu modlit, abych nezačla rodit dřív a nemusela tam, i když asi bych stejně jela do Nera a doufala, že neporodím v autě :grinning: :grinning: :grinning: , holky dobrou noc, moc pěkně se s vámi kecá :grinning: , r.
2. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli švagrová nebo sestra, to je skoro stejné, tak už jsme v klubu tři :grinning:
Antynka a kde bydlí švagrová?moje v Poříčanech.
3. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
T bychom ten náš klub měly nějak pojmenovat :grinning:
Moje švagrová bydlí přímo v Kolíně - kousek od nemocnice - došla by tam v pohodě i pěšky :slight_smile: Co jsem se dívala o hodnocení Kolína, tak tam bych asi fakt rodit nechtěla... Ještě že mám Neratovice tak blízko A je to tam opravdu příjemý, ne jak některé z těch hnusných, velkých pražských nemocnic....
Radus, jak dlouho ti trvá cesta do Neratovic?
3. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduska tam asi právě je :wink:
3. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ted jsem dojela zpátky, jedu tam kolem hodinky, v klidu. Primář mne prohlédl, byla to chvilenka a další kontrola za týden, jestli do té doby prý neporodím :slight_smile: , ale ačkoi mám na monitoru dráždivou dělohu, jsem úplně zavřená, takže to byla od něj spíš nadsázka :slight_smile: , R.
3. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, tak to ti dopadlo dobře. ale obdivuju tě, že ještě řídíš :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek