• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

24. července 2017 
Luci, no já jsem vlastně stále ještě v porodnici, pořádně jsem nakojila vlastně teprve včera večer, dnes sice také kojím, ale myslím, že mléka není o moc více a malá navíc saje vždy aspoň hodinu, takže dělám mezi kojeníma delší pauzu. Odpo možná s Věrkou vyzkoušíme takové udělátko, ale to ještě zkonzultujeme, je to taková krabička do které se dá odstříkané mlíčko a zavěsí se na krk, z toho vede pidi hadička, která se přilepí k bradavce a jak dítě saje, tak saje zároveň prs a zároveň zásobu ze zásobníku. :confused: No uvidíme, zda to bude potřeba, já mám ze dneška pěkný pocit
2. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci bydlím u Anity. Ty jsi z Nera?
2. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rinti, moc gratuluji ke Klárce.
Díky za krásný popis a je super jak jsi to krásně zvládla :slight_smile:
A jak to, že jsi ještě v porodce? Nejsi tam nějak dlouho?
2. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anty jestli to nebude tím, že rodila dřív než měla :(

Rynti krásně popsané. No snad to tentorkát vyjde a bude i podle mých představ a užiju si to hezky jako vy.
2. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinti, krásný popis. Díky. Zní to skvěle i v detailech, fakt tam mají dobrý přístup ve všem možném. Mám radost z takhle dobré zprávy. A po porodu vás vezli na pokoj společně nebo jsi dostala mimi brzy potom, co ses probrala z narkózy?

S kojením držím palce, třeba to s tím suplementorem bude lepší. Je to trochu o nervíky, ale zvládneš to, Klárka bude taky spokojená :slight_smile: :wink:
2. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIsha, jsem přímo z Tišic, což je kousek do Nera a do Mělníka. ale nevím, kde bydlíš ty, nejak jsem tomu nerozuměla.

Rinti, tak to je prima, že tam máš net :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko bydlím kousek od Teska :D
2. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinti: koukám, že tě tak "rodil" Budka. Ten je tam snad pořád! To je neuvěřitelný. Já mu to už i říkala, jestli někdy spí :wink: No hlavně, že vše proběhlo vpořádku :slight_smile:

Jinak já byla na čtyřlůžáku a taky všeho dostatek. Mě stačili i ty plíny, ale bylo to asi tím, že jsem tam byla jen standardní dobu (4 dny po porodu). Jestli tam budete dýl jak Rinti, tak budou plíny z domu potřeba. Vložek je dostatek, dál jsem dostala dvoje jednorázový kalhotky. Akorát nedávaj košile (ty mějte vlastní), vlhčené ubrousky si vezměte určitě a taky doporučuji modrou indulonu (nebo něco na mazání mimča). Jinak rybilka, bepanthen a nějaké vzorky olejíčků a krémů od Hippu tam byly.
3. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za info o těch ubrouscích, to je pro mě novinka, za mě jich tam měli dost, tak aspoň budu vybavená :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misha, jj Tesco v Nera myslíš jo, to vím, kde je. do Nera jezdím na nákupy a k doktorovi, tak se někdy můžem stavit :slight_smile:

Konsa, jj tak to bude, my taky neměli nedostatek plínek, ale 4. den jsme šli domů, tak nevím, jak to chodí při pozdějším odchodu domů. Petko, ubrousky s sebou, určitě!!!
3. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko to klidně můžete. Já se s klukama nikam nedostanu, všechno máme kousek od nás :grinning:
3. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak testy na játra jsou v pořádku - takže můžu do Nerátek :slight_smile: Jinak mi odsud dneska volali a přeobjednaly mě termín na UTZ - ten termín, kdy jsem byla objednaná má Dr. Winter dovolenou. Takže tam jedu až 25.3. - rovnou se jich zeptám na ten monitor - jestli se tedy objednává nebo ne :slight_smile:
Petko, ty už jsi byla na monitrou? Nebo kdy jdeš?
3. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misha, tak fajn, přepadovka to nebude, neboj, domluvíme se, až do Nerátek pojedem :slight_smile:

Antynko, paráda, to je fajn, že testy dopadly dobře!!!

Holky, tak jsem zatím nedostala menzes... mám pořád chuť udělat test, ale zas nevím, jestli není moc brzo :grinning:
3. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
anty - tak paráda :dizzy_face: No jdu tam na monitor někdy příští týden, asi v úterý nebo ve středu.

luci - a jaký máš zpoždění? A už máš normální cyklus?
3. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile:
Luci - tak to budu moc a moc držet palečky :slight_smile:
Petko - dej pak vědět, jak to probíhalo.
3. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petka, MS jsem zatím měla jen jednu a to na konci ledna. takže nemůžu říct, že by byl cyklus normální, takže právě nevím, co mám čekat.. zatím je zpoždění 3-5 dní.
4. bře 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - vidíš, já taky dostala první MS asi 10 m. od porodu. Hele, tak testni, aspoň budeš vědět, na čem jsi :wink: Držím palce a dej pak vědět :slight_smile:
4. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko, takže nic :unamused: a příště nebudu testovat takhle brzy...
4. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - to mě mrzí :unamused: Ono může asi chvíli trvat, než se ti cyklus srovná :unamused:
5. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko, asi jo.. jak dlouho to trvalo u tebe?
5. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - no, já měla cyklus vždycky tak plus mínus 5 dní, takže mně se asi nesrovná nikdy :sweat_smile: Ono to na nic nemá vliv, akorát člověk pak neví, na čem je, jestli je to zpoždění nebo těhu....
Každopádně držím palce do dalšího kola :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciku neboj, ono to vyjde. Ale mrzi me to........
5. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc děkuju za pochopení. Budu sem chodit dál a třeba se rychle nakazím :grinning:
5. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak to tak vypadá, doteď jsem byla za chytrolínu já a odteď mi bude každá rada dobrá.....dnes jsem našla ducha na testu, tak tu potichu, ale opravdu moc potichu jásám... :wink:
8. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budu moc a moc držet palečky :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, tak to je úžasné, budeš nás dál informovat jo!
8. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti - potichu gratuluju :dizzy_face:

Jinak já jedu ve středu na tu vstupní poradnu do Nerátek, tak pak dám vědět, jak to probíhalo.
8. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, díky moc, ale ještě se nechci radovat předčasně, objednám se na UTZ a budeme moudřejší :wink: . Určitě dám vědět, jak vše probíhá...a budu se těšít, že tu nebudu sama samotinká mezi Vámi :wink: -Luci :wink:
8. bře 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem samozřejmě ráno neodolala a duch sílí, jupí.... už jsem si tu večer dělala srandu z manžela. Věřím, že když budu pozitivní, tak to vše dobře dopadne. :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, Peti moc držím palce a Lucce ať Tě brzy následuje :wink: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek