Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

rintintyna
2. bře 2010

Luci, no já jsem vlastně stále ještě v porodnici, pořádně jsem nakojila vlastně teprve včera večer, dnes sice také kojím, ale myslím, že mléka není o moc více a malá navíc saje vždy aspoň hodinu, takže dělám mezi kojeníma delší pauzu. Odpo možná s Věrkou vyzkoušíme takové udělátko, ale to ještě zkonzultujeme, je to taková krabička do které se dá odstříkané mlíčko a zavěsí se na krk, z toho vede pidi hadička, která se přilepí k bradavce a jak dítě saje, tak saje zároveň prs a zároveň zásobu ze zásobníku. 😕 No uvidíme, zda to bude potřeba, já mám ze dneška pěkný pocit

misha_hl
2. bře 2010

Luci bydlím u Anity. Ty jsi z Nera?

antynka1
2. bře 2010

Rinti, moc gratuluji ke Klárce.
Díky za krásný popis a je super jak jsi to krásně zvládla 🙂
A jak to, že jsi ještě v porodce? Nejsi tam nějak dlouho?

misha_hl
2. bře 2010

Anty jestli to nebude tím, že rodila dřív než měla :(

Rynti krásně popsané. No snad to tentorkát vyjde a bude i podle mých představ a užiju si to hezky jako vy.

keminek
2. bře 2010

rinti, krásný popis. Díky. Zní to skvěle i v detailech, fakt tam mají dobrý přístup ve všem možném. Mám radost z takhle dobré zprávy. A po porodu vás vezli na pokoj společně nebo jsi dostala mimi brzy potom, co ses probrala z narkózy?

S kojením držím palce, třeba to s tím suplementorem bude lepší. Je to trochu o nervíky, ale zvládneš to, Klárka bude taky spokojená 🙂 😉

lucie.krajcarova
2. bře 2010

MIsha, jsem přímo z Tišic, což je kousek do Nera a do Mělníka. ale nevím, kde bydlíš ty, nejak jsem tomu nerozuměla.

Rinti, tak to je prima, že tam máš net 🙂

misha_hl
2. bře 2010

Lucko bydlím kousek od Teska :D

konsa
3. bře 2010

rinti: koukám, že tě tak "rodil" Budka. Ten je tam snad pořád! To je neuvěřitelný. Já mu to už i říkala, jestli někdy spí 😉 No hlavně, že vše proběhlo vpořádku 🙂

Jinak já byla na čtyřlůžáku a taky všeho dostatek. Mě stačili i ty plíny, ale bylo to asi tím, že jsem tam byla jen standardní dobu (4 dny po porodu). Jestli tam budete dýl jak Rinti, tak budou plíny z domu potřeba. Vložek je dostatek, dál jsem dostala dvoje jednorázový kalhotky. Akorát nedávaj košile (ty mějte vlastní), vlhčené ubrousky si vezměte určitě a taky doporučuji modrou indulonu (nebo něco na mazání mimča). Jinak rybilka, bepanthen a nějaké vzorky olejíčků a krémů od Hippu tam byly.

petka80
3. bře 2010

Holky, díky za info o těch ubrouscích, to je pro mě novinka, za mě jich tam měli dost, tak aspoň budu vybavená 🙂

lucie.krajcarova
3. bře 2010

Misha, jj Tesco v Nera myslíš jo, to vím, kde je. do Nera jezdím na nákupy a k doktorovi, tak se někdy můžem stavit 🙂

Konsa, jj tak to bude, my taky neměli nedostatek plínek, ale 4. den jsme šli domů, tak nevím, jak to chodí při pozdějším odchodu domů. Petko, ubrousky s sebou, určitě!!!

misha_hl
3. bře 2010

Lucko to klidně můžete. Já se s klukama nikam nedostanu, všechno máme kousek od nás 😀

antynka1
3. bře 2010

Ahojky holky,
tak testy na játra jsou v pořádku - takže můžu do Nerátek 🙂 Jinak mi odsud dneska volali a přeobjednaly mě termín na UTZ - ten termín, kdy jsem byla objednaná má Dr. Winter dovolenou. Takže tam jedu až 25.3. - rovnou se jich zeptám na ten monitor - jestli se tedy objednává nebo ne 🙂
Petko, ty už jsi byla na monitrou? Nebo kdy jdeš?

lucie.krajcarova
3. bře 2010

Misha, tak fajn, přepadovka to nebude, neboj, domluvíme se, až do Nerátek pojedem 🙂

Antynko, paráda, to je fajn, že testy dopadly dobře!!!

Holky, tak jsem zatím nedostala menzes... mám pořád chuť udělat test, ale zas nevím, jestli není moc brzo 😀

petka80
3. bře 2010

anty - tak paráda 😵 No jdu tam na monitor někdy příští týden, asi v úterý nebo ve středu.

luci - a jaký máš zpoždění? A už máš normální cyklus?

antynka1
3. bře 2010

Holky díky 🙂
Luci - tak to budu moc a moc držet palečky 🙂
Petko - dej pak vědět, jak to probíhalo.

lucie.krajcarova
4. bře 2010

Petka, MS jsem zatím měla jen jednu a to na konci ledna. takže nemůžu říct, že by byl cyklus normální, takže právě nevím, co mám čekat.. zatím je zpoždění 3-5 dní.

petka80
4. bře 2010

Luci - vidíš, já taky dostala první MS asi 10 m. od porodu. Hele, tak testni, aspoň budeš vědět, na čem jsi 😉 Držím palce a dej pak vědět 🙂

lucie.krajcarova
4. bře 2010

Petko, takže nic 😒 a příště nebudu testovat takhle brzy...

petka80
5. bře 2010

Luci - to mě mrzí 😒 Ono může asi chvíli trvat, než se ti cyklus srovná 😒

lucie.krajcarova
5. bře 2010

Petko, asi jo.. jak dlouho to trvalo u tebe?

petka80
5. bře 2010

Luci - no, já měla cyklus vždycky tak plus mínus 5 dní, takže mně se asi nesrovná nikdy 😅 Ono to na nic nemá vliv, akorát člověk pak neví, na čem je, jestli je to zpoždění nebo těhu....
Každopádně držím palce do dalšího kola 🙂

antynka1
5. bře 2010

Luciku neboj, ono to vyjde. Ale mrzi me to........

lucie.krajcarova
5. bře 2010

holky, moc děkuju za pochopení. Budu sem chodit dál a třeba se rychle nakazím 😀

petra.vavra
8. bře 2010

Ahoj holky, tak jak to tak vypadá, doteď jsem byla za chytrolínu já a odteď mi bude každá rada dobrá.....dnes jsem našla ducha na testu, tak tu potichu, ale opravdu moc potichu jásám... 😉

antynka1
8. bře 2010

Tak to budu moc a moc držet palečky 🙂

lucie.krajcarova
8. bře 2010

Petro, tak to je úžasné, budeš nás dál informovat jo!

petka80
8. bře 2010

Peti - potichu gratuluju 😵

Jinak já jedu ve středu na tu vstupní poradnu do Nerátek, tak pak dám vědět, jak to probíhalo.

petra.vavra
8. bře 2010

AHoj holky, díky moc, ale ještě se nechci radovat předčasně, objednám se na UTZ a budeme moudřejší 😉 . Určitě dám vědět, jak vše probíhá...a budu se těšít, že tu nebudu sama samotinká mezi Vámi 😉 -Luci 😉

petra.vavra
9. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem samozřejmě ráno neodolala a duch sílí, jupí.... už jsem si tu večer dělala srandu z manžela. Věřím, že když budu pozitivní, tak to vše dobře dopadne. 🙂

rintintyna
9. bře 2010

ahoj děvčata, Peti moc držím palce a Lucce ať Tě brzy následuje 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru