• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

2. března 2017 
@antynka1 Tak doufám, že nám tu řeč sem hodíš, ať se taky pobavíme :slight_smile:
8. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra o to bude záležet co ze sebe vypotím - ale jak se znám, budu za sedět jak pako a jen přikyvovat, protože můj mozek bude mí zase zatmění :grinning:
8. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antynka1 to zvládneš, ti věřím :wink:
8. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra :grinning:
A četla jsem o Bílinovi na znamylekar.cz, že vypadá jako Bruce Willis :grinning: Tak to jsem na něj fakt zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antynka1 - jo jo ...tak můžeš hádat, kdo to tam napsal :grinning:
8. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antynka1 akorát nám hoch poslední dobou nějak nakynul...to je asi tou spoustou těhotenství kolem něj :grinning:
8. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tos byla ty?
@antynka1 počkej já ti pošlu jeho fotku :wink:
@petra.vavra Ten svět je ale malej :wink: no už se na pana doktora těším, jsi mě tak hezky navnadila.... :wink:
8. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anty, já dneska argumentovala těmi magickými daty pro naši rodinu, taky mě přemlouval, abych ještě vydržela...ale nějak jsem si zafixovala toho 14/6. Ti chlapi! Kdyby tak měli rodit oni!
8. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antynka1 sakra ji zrovna nemůžu najít :angry:
8. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antynka1 tak už jí sunadli, škoda :wink:
8. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra já našla jeho fotku na gymuno.cz - ale je tam vidět jenom půlka obličeje.......... No holt si počkám na originál :grinning:
@lendam takže magické datumy zabraly, co? No tak to já bych moha zkusit zase to, že jsme si řekla, že musím porodit do svých třicetin a to bude už v neděli, takže se musíme někam do té doby pohnout :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anty- tak to jsem nepsala já :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem se spletla, já jsem tam pod svým nickem a tady je jen vlnka...tak ale aspon vidíš, že je to fakt pěknej chlap :wink:
8. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra a nebudu se před ním stydět, když je to takový kus chlapa? :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antynka1 : no vidíš, to je argument! Ten určitě použij, že chceš, aby se mimísek narodil ve stejný den jako ty!
8. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antynka1 On byl první chlap, ke kterému jsem jako mladá holka šla a byla jsem z něj naprosto hotová, ještě než jsem měla jít dovnitř a za celých +- 10 let co jsem u něj se mi nestalo, že bych z něj měla špatný pocit. Když se ho třeba při vyšetření na něco ptám, tak vždycky zvedne hlavu a dívá se mi do očí, což je pro mě obrovský kus respektu pacienta, protože s tím mám problém celý život. V dětství jsem měla doktora, který při třísce na noze, tě musel vidět nahou a od té doby mám blok jako blázen. K tomuhle chlapovi chodím naprosto s klidem a musím říct, že i ráda (doufám, že to není moc morbidní, že chodím ráda na gyndu).
8. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra Ty mu děláš tak úžasnou reklamu, že se na něj fakt těším :wink:

@lendam no já právě chci, aby se narodila dřív :wink:
8. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra to není morbidní, ale ujetý :slight_smile: Jdu se na něj podívat na gymuno.cz
8. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antynka1 no tak doufám, že nebudeš zklamaná... :wink:
@lendam to víš, ty jeho ruce :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra Hm, na té fotce není fakt nic vidět, počkám si na něj v reálu. Ani jsem žádnou jinou nevygooglovala.
8. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendam on měl foku na stránkách ordinace, kde byl dřív, ale už odešel tak jí stahli :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Antynka je v porodnici, odtekla jí voda, asi včera tou bouřkou :slight_smile: psala mi v sedm ráno :wink:
9. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to je super, konečně se taky dočkala, no jo, ty bouřky fakt dělají zázraky.... Tak ať to má brzo za sebou!!!!!
9. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jsem tu nova, taky se chystam rodit v Neratovicich, termin mam pristi tyden :dizzy_face:
Holky, jak se stridaji doktori v porodnici? Maj nejaky takovy sytem jak v ambulanci? teda asi jo, ale vite nektera, ktery dny tam teda kdo byva? Moc rada bych vedela ke komu kdyztak pujdem :slight_smile:

Anty drzim palce, i kdyz nejspis uz ma miminko u sebe :slight_smile:
9. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jí to splnilo, aby to zvládla do svých 30tin :slight_smile:) to ji přeju. L.
9. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ta bouřka přivodila jen hemeroidy a nespavost..Takže si s Anty zřejmě vyměníme postele :slight_smile:
9. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janar ahojky :slight_smile: myslím, že každý den má službu jiný doktor ale už si to moc nepamatuju.
ta Antynka nepíše.. může být tak dlouho "bez vody"????????
9. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, bez vody az 18h podle nekterych zdroju..ale spise uz nema cas psat.
10. čer 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek