Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

lucie_benes
26. srp 2010

@antynka
Tak ja dnes byla podruhe na poradne, monitory se tocily nahore, kvuli dovolene, a primarku jsem taky videla 🙂
@misha_hl
Ahoj, prosim te, zanedlouho rodim a taky to u me vypada na vaginalni porod po predchozi sekci - jsem na jednu stranu rada, ale i nervozni, aby bylo vse v poho...Chtela jsem se zeptat - kontrolovali ti v poradne pred porodem vahu mimca, respektive to, ze budes rodit vaginalne, nechali na tobe? A pak v prubehu porodu - kontrolovali ti nejak jizvu apod? Dik moc za info, docela dost na to ted myslim, jak se to blizi 🙂

misha_hl
26. srp 2010

@petra.vavra proč ne Dvořáková?
@lucie_benes Lucko nekontrolovali váhu. POslední pdha jsem měla z 32.tt asi 2kg od své dr. Pak mě poslala už tam a tam mi ho nekontrolovali. Jen kontrolovali množství plodovky. Jizvu kontrolovali celé těhu jen pohmatem, to dělal i Budka v poradně. Ono s tou jizvou je to dost subjektivní. Někoho to nebolí vůbec a stejně při porodu má problémy a někoho to bolí jako čert a porod je v pohodě. Já byla druhý případ. Chvílema jsem tu sotva lezla od asi 25.tt kdy mi vyrostlo břicho a já musela chodit v předklonu... Nicméně pokud tě bude jizva bolet tak jim to musíš říct ay to zkoukli. Já ji u porodu necítila vůbec.

lucie_benes
26. srp 2010

@misha_hl
No me jizva neboli zatim, muj Dr. mi ji meril kol 36. tydne na UTZ a rikal, ze je v poho. Ale taky mi pak rikal, ze mysli, ze bude mimco vetsi a ze podle nej je to spise na cisare...coz mi ale v Nera zatim nepotvrdili a proti vag. porodu nic nemaji, respektive chodim k Bilinovi, takze on 🙂
A ty sis vag. porod vybrala sama nebo jsi to tam s nimi konzultovala nejak? A to mnozstvi plodovky kontrolovali na UTZ?

petra.vavra
26. srp 2010

@misha_hl kočko promiň, ale já už se k tomu nechci vracet, je to tu popsané několik stran zpět. Je to pro mě docela dosti psychicky náročná situace s MUDr Dvořákovou a je to člověk, který na mě už v životě ani nešahne. Z její kontroly brečím ještě dnes!!!! 😨

rintintyna
26. srp 2010

@petra.vavra jé tak to mě mrzí, působila na mě docela sympaticky, ale je fakt, že se mnou neměla žádnou práci, akorát jak píšete, doprovázela Mušku na vizitě a já byla hned v poho, akorát že jsem tam byla dýl kvůli Klárce, takže se mnou neměli žádnou práci. Jen Muška chtěl každý den vidět stehy i kdyby já nevím co, přitom jsem tam dávno neměla být

petra.vavra
26. srp 2010

@rintintyna zlatíčko, ty za to přece nemůžeš 🙂 , už mám domluveného svého porodníka, takže doufám, že si mě taky potom ohlídá...já bych mu dala denně vidět stehy prasák jeden 😀 , jednou a dost!! 😀

rintintyna
27. srp 2010

@petra.vavra Peti a můžu být zvědavá, koho máš domluveného? 😕 😅

petra.vavra
27. srp 2010

@rintintyna já se zeptám, zda to můžu říct a kdyžtak pak do IP pošlu 😉

rintintyna
27. srp 2010

@petra.vavra ok 😉

kacorina
28. srp 2010

@misha_hl roztomily trouba?Dr Muška nezná vubec nic.Když jsem měla problem v těhotenství,tak si vždy odběhl a přišel s dalším lekařem.Je to lekař ktery by neměl kazit dobré jméno nemocnice

kacorina
28. srp 2010

@petra.vavra jojo.dr Dvořáková,sebevědomá arogantní.Paní primářka taktež.Neni to ta slavná slovenská trojice.dvořáková,muška,primářka?Hruza.Možná by se mělo ozvat více masminek aby se to dozvědělo i vedeni nemocnice

petra.vavra
28. srp 2010

@kacorina jj, napsala jsi to přesně 😉 ..Dvořáková se mnou mluvila, jak s debilem, ale vzhledem k situaci, kterou způsobila její nedbalost a nezkušenost a arogance, jsem se nezmohla ani na slovo. Kdyby šlo o jinou situaci, tak bych jí řekla, že když nemám na čele napsaný titul, že to neznamená, že jsem debil a už vůbec nevím, kde bere tu jistotu, že ho nemám...je to jediné místo, kam jsem nyní došla dopsat všechny mé tituly, protože bohužel u doktorů je to hodně znát v přístupu... 😠 . Přitom titul mnohdy neznamená, že je člověk něco víc než ti ostatní...Tahle trojka, je spojení tří arogantních hovad... 😖 😖 😖

aneeq
29. srp 2010

Ahoj všem, před porodem jsem tady sledovala vaši diskuzi o Neratovicích, rozšířilo mi to přehled o místních poměrech, takže Vám díky. Mezitím se mi podařilo porodit🙂 a asi mám opravdu štěstí, protože jsem na ty nejvíc podle vás odstrašující nenarazila - potkala jsem Wintera, Budku, oba bezvadní, rodila nás Věra Nováková, díky které vše probíhalo moc krásně, ona je neskutečná opora, několikrát mi dodala sílu i odvahu. sloužila sice primářka, ale protože jsem si nepřála žádné zásahy, nechala to celé na Věře, měla jsem prý štěstí, že do toho nezasahuje... Teď už konečně odcházíme domů. Problémy jsem měla spíš s dětskou doktorkou... ale žádné extra tragické, takže jsem s neratovicema opravdu spokojená a gratuluji si ke správnému výběru 😉 Držím palce!

antynka1
29. srp 2010

Já jsem tedy překvapená co tu čtu o dr. Dvořákové - já jsem s ní byla spokojená. Byla vždy milá a ochotná. Primářku neznám a Mušku už jsem komentovala........

petra.vavra
29. srp 2010

@aneeq gratulace veliká- kombinace Winter/Nováková= nejlepší možnost v Nera...to jsi vyhrála na plné čáře 😉

antynka1
30. srp 2010

Věrka je super, ale Miládka je ještě lepší 😉 Tedy můj názor. A taky je fajn Evička.

aneeq
30. srp 2010

@petra.vavra děkuju 🙂 ale vlastně jsem měla kombinaci budka a nováková a bylo to opravdu perfektní. wintera pak o vizitách a byl vždycky příjemnej. Budka přišel až po porodu, ale staral se, všechno vysvětlil, pomohl, výborný. Tak vám všem prostě přeju, aby vám to taky tak pěkně vyšlo, měla jsem štěstí evidentně na lidi... 🙂

petra.vavra
30. srp 2010

@aneeq já jsem na Budku slyšela jen samé chvály... 😉 takže věřím, že je dobrý.....Winter je takovej hodňoučkej. Já jsem u něj byla s krvácením a to jak se choval bylo 100% profesionální, klidný hlas, pohodička, i na úsměv došlo. 🙂
@kacorina tak jsem zjistila novinku...Dvořáková byla ještě před 14 dny zástupce primářky 😲 a už není....je Budka nyní, tak se třeba věci hýbou zase k lepšímu...ještě ven Muška, primářka a Dvořáková a bude to zase dobrý 😉

rintintyna
30. srp 2010

@antynka1 ne ne ne, Věruška je nejlepší 😵 dělám srandu, pro každýho asi nejlepší ten se kterým má dobrou zkušenost, jinak jak jste tu psaly o těch ohlasech na vedení. Já myslím, že je možné tam zasílat jak pochvaly, tak nespokojenosti, jak jinak by se měli dovědět o tom, kdo jim kazí pověst? Teda pokud nebudou tady mít špiona 😀

petra.vavra
30. srp 2010

@rintintyna ne, ne, ne 😀 nejlepší byla Hanička Veverková, která snad pro Nera ještě dělá kurzy 🙂

antynka1
31. srp 2010

@rintintyna @petra.vavra přesně tak, každá z nás má svou oblíbenou PA 😉

moudivlacek
31. srp 2010

jojo kurzy bezi 😉 teda aspon loni,ja mela Miladku a Ptacka a spokojenost velika

aneeq
31. srp 2010

My chodili na kurz právě k Věrce do Brandejsa.. porod pak byl díky ní úžasnej zážitek. Ale Miládka je taky báječná. Jinak doufám, že ty změny ve vedení fakt povedou k lepšímu, jinak si ale trochu myslím, že sem špionovat choděj, alespoň ty, které zpětná vazba zajímá... 🙂 ...což zase nejsou ti, kteří to odbejvaj už tak...

kacorina
31. srp 2010

@petra.vavra ..no já nevím,myslím že to není pravda,zastupcem byl vždy budka..k lepšímu se to bude hybat až odejdou slováci🙂bohužel začínají prý odcházet i nekteré velmi dobré sestry

antynka1
31. srp 2010

@petra.vavra @kacorina přesně, zástupce primářky je Budka ne Dvořáková.

antynka1
31. srp 2010

I na oficiálních stránkách je uveden Budka.

kacorina
31. srp 2010

ahoj potřebuju poradit,miladka ani věrka nemají volno už pro muj porod.Kdo ještě porodních babek🙂)chodí k porodum ve svém volnu🙂)a aby byla hodná🙂)ale oni tam jsou hodne asi všechny v neratovicích

antynka1
31. srp 2010

@kacorina Eva Kovaříková 😉 Ta je taky moc fajn 😉
http://www.gymuno.cz/gl-kovarikova-eva-dis-131

petra.vavra
31. srp 2010

@kacorina a kdy vůbec rodíš?? 🙂

petra.vavra
31. srp 2010

@antynka1 ta je úžasná.....takový střízlík, ale už do telefonu to byl hlas z nebe...opravdu velice, velice milá kočina 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru