Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

petronelie
15. led 2009

yvono: Ahojky. Neplatí se tam za epi. Tedy neznám nikoho, kdo tam platil.Mají to jen na webu.Ale ikdyby se platil, jdu do něj 😀

Jinak já tam na monitor nechodím, můj mudr. ho má v ordinaci. Chodím k mudr. Chlebečkovi.

lenka1302
15. led 2009

ahoj holky,za epidurál se v Nera neplatí

ivana24
15. led 2009

Lenko, díky za info. Myslela jsem si to.
Petronelie: Taky ti to teď tak pomalu utíká? Já už jsem jak parní válec, do toho stále otravující Filip 😝 . No snad už to nějak doklepeme...

uyvona
15. led 2009

Ivana24
ahojky, no užívám si to, už jsme se zaběhli, ale přeci jen to šestinedělí bylo dost náročné. jsem prvorodička. takže jsme se tady všichni sehrávali, ale ted už je to v poho. myslím, že to takhle probíhá všude, proto se musím smát, když české rádoby "celebrity" v médiích říkají, jak jsou odpočaté a podobné řeči, které jsou jen medíkem pro společnost, tudíž pěkné kecy 😕 .
Já také chodím k Bílinovi, tam je o pacientky dobře postaráno. 🙂 😉 .Vše vysvětlí a člověk odchází s pozitivní náladou.
Já když jsem rodila, tak den před mým nástupem prý měli stopstav.Byla jsem hospitlaizovaná v pátek, to jsem měla papírový příjem a to už mi účtovali postel, i když jsem na propustku jela ještě do neděle domů. Takže jsem byla ráda, že jsem to tam takhle měla už rezervované díky tomu příjmu a tudíž jisté.Já se totiž strašně bála, že bych měla jít rodit na Mělník a nedej Bože do Brandýsa 😠 .Hlavně, kousek od nemocnice pracuje má mamka na úřadě, takže když jsem něco potřebovala, tak jsem mohla zavolat a nikdo nemusel nikam dojíždět. 😉 🙂

petronelie
16. led 2009

Ivana24: no taky to pomalu utíká, ale porod je pro mě noční můra, tak si říkám, snad to zvládnu, zvládly to všechny. Mám pořád práce nad hlavu a taky už to není co bývalo, nemůžu se moc ohnout, a to ani nemám nějak velký bříško. Já doufám, že vydržím do 40 tt, třeba se v NERA potkáme 😀 Kdyby můj Dáda počkal a Tvoje Barunka si pospíšila 😀

yvono: Těm řečím celebrit se fakt jen zasmát, snad jediná Bendová kápla božskou. Minule jsem s ní četla rozhovor 😉

ivana24
16. led 2009

Přesně tak. To víte, že to trvá než si udělá člověk svůj režim a tak. Já z toho byla úplně vykulená a navíc Filda jen řval a řval 😖 , což bylo fajn, když jsem nevěděla proč.....
Petronelie: Já určitě do 40tt nevydržím (u mě jsou ta těhotenství taková problematičtější), Fífa šel 37+1, tak uvidíme, holky se prý více fintí, tak jdou později, i když uvidíme. No já se děsím úplňku 9.2., jsem na to citlivá, takže nevím nevím.....Tak už tě taky napadají ty děsné myšlenky? Prý je to normální...No já navíc stále vyhrožuju celé rodině, že kdyby se něco stalo, tak ať se mi hlavně postarají o Filípka, jinak že je budu strašit 😠 , manžel už je ze mě totálně vyřízený. No ale je to ptý úplně normální 😀
Holky užijte si víkend!

sluninka
16. led 2009

uyvone..já chodim k Winterovi a k Sadílkovi nebo tak nějak, ale teď jdu k tomu kdo tam zrovna je 😉

v Nera se za epidurál neplatí, ptala jsem se osobně

jinak dnešní monitor nic, nuda...malá si klidně spala a já jdu na kontrolu zase v pondělí 😒 😖

ivana24
16. led 2009

No tak sluni, už jí neschovávej a ukaž ji světu, co holky? Ne teď vážně, už ti přeju aby Natálka vylezla, už musíš být vyřízená.....Tak Natálko a honem ven!!!!

uyvona
16. led 2009

Sluninko,dr.Winter mi prováděl císaře. Já totiž rodila přes noc a ráno se střídaly služby, takže nastoupil na denní dr.Winter a udělal ten nejkrásnější řez na mém tělíčku 🙂 . Jinak k němu jsem chodila i na ultrazvuk.

Já se přiznám, že ty poslední dny mě přišly hrozně dlouhé a táhlé...

petra.vavra
16. led 2009

Ahoj všem, sice mezi Vás nepatřím, protože mám už jednu dračici z Neratovic doma, ale stále si čtu Vaše příspěvky na tuto porodnici. Já také chodím k primáři Bilinovi a na poslední prohlídce, jsem se malinko informovala na situaci v porodnici a musím konstatovat, že stále jste v těch nejlepších rukách...všechny výborné PA, které chtěly odejít kvůli špatně fungujícímu managementu zůstavají, protože byli všichni špatní z vedení posláni "out". Pokud budete rodit s Věrkou Novákovou, tak Vám všem závidím. Je to nejlepší PA, kterou jsem kdy poznala. Dělá alternativní porody, pokud je rodička chce, a i když nechce je úžasná. Moc se těším, až zde zase budu i já psát, jak už se to opět blíží.
Držím všem palce a pohodové porody 😀 .

lucie.krajcarova
17. led 2009

Petro, díky za reference,už se tam pomalu začínám těšit 😀

uyvona
19. led 2009

Já co jsem mluvila s prim.Bílinou v průběhu těhotenství, tak jsem si dovolila mírně postěžovat na ty čekací doby na monitory. Je možné tam vykysat i 4h a právě mě říkal, že už to vedení několikrát předkládal a vůbec na to neslyšeli, takže snad, když už starosta vedení odvolal se to tam zlepší. Jde o to,přikoupit monitorovací přístroje a čekací doby jsou vyřešené. 2monitory, z toho jeden starší typ, který spíše nefunguje, nežli funguje, další je novější,ten je v poho, to je opravdu málo.těhulky před porodem na tom starším typu nemají šanci, takže jsou tam odkázané jen na ten jeden, a na čekací době je to silně znát 😠 .
Uvidíme, třebas bude líp 😉 🙂

Sluninka tady ted 3 dny nepíše, tak to už je asi v porodnici 🙂 🙂 .Asi ano, jelikož tam nenechávají miminka přes 42týden, tak uvidíme, s čím nás poté překvapí 🙂 😉

lenka1302
19. led 2009

To čekání na monitoru mě taky nebavilo strávila jsem tam kolikrát celé dopoledne 🙂

petronelie
19. led 2009

Ahoj holky, přeju pěkné dopolko. No já věřím, že sluninka už má Natálku u sebe. Těším se na zprávičky 😉
A to je dnes krásně, že?

ivana24
19. led 2009

Ahojky, no krásně je, ale je to pěkně namrzlé, tak jsem s prckem chodila jen okolo baráku, abych sebou někde neřízla, to by asi malá byla venku dřív než Dáda od petronelie 😠
No monitory jsou v Nera šílené, jediné řešení je, jezdit co nejdříve a pak tam člověk tolik nečeká, což budu muset dělat, protože nemám zase až tak v poho hlídání, ale nějak se to zvládne 😀
Tak já si taky myslím, že už je Natálka venku. Věřím, že nám dá Sluninka vědět, až přijde domů 😉
Uyvono, Vládík měl svátek co? Tak vše nej a nej..... 😎

uyvona
19. led 2009

Ivanko, dík za přání, přetlumočím.. 😉 🙂 .
Já na monitor chodila brzo ráno, tzn. že jsem tam byla vždy první, jelikož jsem tam šla tak na 7.30h, a asi 1x jsem šla s jednou maminkou stejně. Je lepší čekat 30minut do otevíračky, nežli 3hodiny ve frontě. Dr. ordinoval od 9h, takže ono to tak vyšlo akorát.
Když jsem tam byla poprvé, tak jsem byla asi 3,5h ve frontě a to jsem si řekla, že už nikdy.

niikkyy
20. led 2009

Holky nesu Vám zprávičku,koukám že se ptáte po Slunince 😉
porodila včera večer 19.1. v 21,07 47cm a 3110g!obě jsou v pořádku 😵

psala mi už včera ráno,že v noci jí odešla hlen,zátka a tak jeli,ale vrátili jí domu,pač měla nepravidelné kontra,tak trpěla doma no a večír Natálka vylezla 😵

uyvona
20. led 2009

NIKKY
děkujeme, že jsi nám udělala místní rozhlas 😀 . Je fajn, že Sluninka to má za sebou a hlavně, že obě jsou v pořádku. Tak to je super zpráva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

niikkyy
20. led 2009

uyvona: no neni zááááčččč 😀 rozhlas 😅

ivana24
20. led 2009

Niikkyy moc díky. To je super zpráva. kdyby si s ní mluvila, tak že my tady všechny přejeme pevné zdraví jak Natálce, tak celé rodině. Tak už je zase o babu víc, to je fajn. Hlavně že jí to dobře dopadlo. 😀
No už se taky těším, až to budu mít za sebou........... 😝

niikkyy
20. led 2009

určitě jí budu ještě psát..jen jsem poslala gratulaci a ona se určo ozve,odpočívá a užívá malé určitě..takže jí to pak vyřídim 😉

lucie.krajcarova
20. led 2009

Slunince i Natálce moc blahopřeju!!!!! 🙂 🙂

lenka1302
20. led 2009

slunince i Natalce gratuluji at se Natálce na světě líbí a dělá všem jen radost 🙂

petronelie
21. led 2009

Ahoj holky, no Natálka je krásná, moc slunince gratuluju !!!! A záááávidím 🙂

Jinak jsem včera byla na kontrole a pan doktor říkal,že je teď v Neratovicích dost míst. Snad to vydrží do února. Já nikam jinam nechcu ☹

ivana24
21. led 2009

Petronelie: Mě prim. Bilina říkal, že únor je vždy nejslabší 😉 , tak se tam dostaneme. Já jsem tam teď dlouho nebyla, dr má dovču, tak mám mobila kdyby se něco dělo 😖 , zatím pohoda, takže nebyl potřeba. Jdu ale 29, no tak jsem zvědavá. Ty už jsi 38tt to se máš, to už je mímo OK 😀 .

petronelie
22. led 2009

Ivčo, ahojky. No ty to máš taky za chvíli. Já sotva funím, a to nemám takový břuch....tak se celkem těším...a zároveň obávám,ale to je normální. Tak to jsme si ten únor vybraly dobře. Každý říká, že jsme blázni...rodit v únoru...ale mě to přijde fajn, v létě už budeme krásné a štíhlé 😀

ivana24
22. led 2009

Petronelie: No hlavně až budeme mít za sebou šestinedělí tak začne jaro. 🙂
Já teda nemám mimčo plánované, u nás to byla léčba šokem 😒 , ale teď se samozřejmě těšíme a jsme rádi. 😀
Jsem zvědavá, jaký dojmy bude mít Sluninka, snad to bude vše OK 😎

kacenka25
22. led 2009

ahoj holky,

nepatřím sem a předem se omlouvám, že vám tu bořím diskuzi. Chtěla bych Vám jen vyřídit vzkaz od Sluninky, přála si to. Chtěla Vám říct, že je s porodnicí strašně moc spokojená, s porodními asistentkami i lékaři. Píše, že porod byl horor, ale že je spokojená s ošetřujícím personálem.

To je vše a fakt pardon, že Vám sem leze cizí holka.

ivana24
22. led 2009

Kacenko25: my díky moc za vzkaz. Jsi hodná!!!!To je super zpráva. No hlavně že to zvládla!!!!!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru