Porodnice Ostrava Fifejdy. Máte zkušenosti?

Holky, je tady některá, která rodila v městské nemocnici Ostrava Fifejdy? Podělte se prosím o zkušenosti a zážitky... nejen já budu vděčná... 🙂
Hledala jsem diskusi na toto téma, ale bezúspěšně...
Strana
z5
Dolů
PředchozíStrana
z5
Další
lluciferek
11. zář 2013
No já první mimčo rodila ve Vítkovicích, ale teťkom půjdu rodit na Fifejdy. Ve vítkovicích jsem nebyla u porodu spokojena, ale na šestinedělí si nemohu moc stěžovat.
nikousek1
7. led 2015
Do této porodnice bych v životě rodit nešla už jen z důvodu, jak je neopečovávaná. Zdá se mi taková ušpiněná, nekvalitní a zaměstnanci nejsou taky zrovna příjemní. Prostě celkově - nejen porodnice jsou FIFEJDY hrůza. Nejlepší co jsem se tak doslechla jsou VÍtkovice pro porod. Získali také ocenění BABY Friendly a jak čtu recenze tak si jí taky všichni chválí. A Fakultka v Porubě není taky špatná. Ale fifejdy - NE.
medria
7. led 2015
@nikousek1 samozřejmě je to Vaše volba, kterou porodnici si vyberete, ale o Fifejdách nemáte úplně přesné informace. Zaprvé, je to taky Baby Friendly a zadruhé fasádu má možná budova "ušpiněnou", ale zato porodní sály jsou nejmodernější ze všech ostravských porodnic. Nedávno prošlo celé porodnické oddělení rekonstrukcí. A na rozdíl třeba od Vítkovic, je na Fifejdách novorozenecká JIP. Oddělení šestinedělí je sice nerekonstruované, ale já měla po porodu úplně jiné starosti, než řešit, jak pokoje vypadají, a vždycky je možné si připlatit nadstandard. Tím nechci nijak shazovat ostatní ostravské porodnice, jen dávám přesné informace o Fifejdách.
nikousek1
7. led 2015
@medria to je můj celkový názor. Hlavně přístup zaměstnanců se nedá s ostatními porodnicemi srovnávat a nevím za co to ocenění získala. Strava o tom ani nemluvím.
Strana
z5
PředchozíStrana
z5
Další