Porodnice Ostrava Poruba, budu ráda za zkušenosti

Dobrý večer, budu ráda za zkušenosti z této porodnice, u císařského řezu, i opakovaném. Předchozí děti jsem rodila v jiné, ale ze zdravotního hlediska mám volit tuto,budu ráda za poznatky,děkuji
iponek
10. lis 2013
Ahoj ,jsem Porubačka a do Porubské porodnice bych došla pěšky ,ale za mě ne . Pravda je ta ,že tam jsou velmi dobře vybaveni na miminka ,která se narodí s nějakým problémem ,ale i přes to ne . To raději bych nechala miminko po porodu pak tam převést . Ale ty možná zrovna narazíš na bezva přístup . Tak se drž a ať jste s miminkem v pořádku .
petrajurinova
10. lis 2013
@tublatanka já jsem obě děti porodila v jiné porodnici, v Porubě jsem se byla podívat a "seznámit" se s porodnicí a na jakoukoliv otázku paní která nás provázela reagovala buď "to pro Vás není podstatné to vyřeší personál", nebo se mnou mluvila jako s absolutním idioetem - celkově jsem měla ze všech kolem dojem, že je vlastně přítomné těhotné a čerstvé maminky strašně obtěžují, tak jsem si vybrala porodnici, kde se ke mně chovali slušně jako k člověku.
tublatankaautor
10. lis 2013
@iponek Ahoj,děkuji za názor. Své dvě dcery jsem rodila v naší menší okresní nemocnici,u druhé byl problém a v OV skončila,já tam pak jen jezdila s mlékem. Ale jelikož mě čeká třetí císařák,tak mi menší porodnice nejsou doporučovány,tak mi spíše jde o operatéry a doktory.
lucenek
10. lis 2013
já tam rodila a vše OK....sestry lékaři...PA na sále i dr.....
lenkalenulka
10. lis 2013
Ja jsem tam rodila mela jsem vyvolavacku aa byla jsem maximalne spokojena a pece o novorozenatka je tam na spickove urovni, urcite nazor maminek ktere tam ani nerodili neni objektivni... nemas se ceho bat, moje dve kamosky tam mely akutniho cisare a vsechno v poradku... jak ja rikam kdo chce psa bit hul si najde😉
domka1
13. lis 2013
@tublatanka V Porubě jsem rodila letos v červenci. Byl to můj 2. císařský řez - plánovaný. Byla jsem maximálně spokojená,přístup lékařů i sester perfektní. PokuVás zajímá něco konkrétního,ráda odpovím. Opravdu ráda na tuto nemocnici vzpomínám.

Začni psát odpověď...

Odešli