Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

mama04
11. kvě 2009

A to nevím jistě, ale asi podle času ano. Tak bych jedno rychlé rande dala. Tak do ip tel. kdo se chce sejít 😵

evulebobule
11. kvě 2009

já to mám teď taky nabitý. 😒

evulebobule
13. kvě 2009

tady je nějak mrtvo ne? 😉

jeudi
13. kvě 2009

no to jo tedy 😒

mama04
13. kvě 2009

Ahoj všichny, Byla jsem dneska poběhnout Písek a nechalo se tam opět moc peněz. 😝 . Tak jindy

jeudi
13. kvě 2009

mama:napodobne,a dokonce jsem manzovi koupila kalhoty a doma zjistila ze je neoblecu ani ja 😠 holt to nemam v oku 😖

mama04
13. kvě 2009

Tak je dojed vrátit, a vem větší velikost

mama04
13. kvě 2009

Já koupila kožené kalhoty za 100kč a nové 😅

evulebobule
13. kvě 2009

holky,tak to jsme dneska měly všechny nákupní mánii ne? Já jsem taky kupovala na Davídka věci v drogerii a lékárně.

mama04
13. kvě 2009

Máš toho hromady 😀

evulebobule
13. kvě 2009

mama: to jo, jenže já jsem neměla nic, takže teď to vypadá, že toho je moc, ale vše bude potřeba

jeudi
13. kvě 2009

mama jenze oni vetsi uz nemaji ale oblikl je ale ma je uple tak bude muset jeste ochrtnout 😀 evi ja taky jeste nemam kosmetiku pro maleho a jakou si koupila??ja budu asi kupovat nivea baby nebo tu jednu a to si nemuzu vzpomenout na znacku..holky a pouzivali jste nekdo kojici polstar??ja premyslim zda si ho mam koupit 😕

mama04
14. kvě 2009

Mám tu Astrid Batole , celý balík obsahuje 5 ks co potřebuje mimi. Jestli chcete je váš 😀

Moni tak nevečeřet 😀

jeudi
14. kvě 2009

mama a co za to chces??ja si nemuzu za boha vzpomenout jak se jmenuje ta kosmetika co chci poradte

breberka
14. kvě 2009

ahojky holky, já už tu táááák dlouho nebyla, bohužel neni čas, Maty mě plnně zaměstnává. Tak se alespoň na chvíli vtírnu
Jak jsi chtěla vědět ty evulebobule, tak ten dr. je Neumann a Turek je suprovej!
Zuzi, tobě moc gratuluju k Jůlince

breberka
14. kvě 2009

jeudi, já kojící polštář mám, ale moc jsem ho nevyužívala na kojení, ale spíš na povalování 😀 a Maty se v něm furt točí.
kosmetiku používáme od začátku Niveu e jsem spokojená, vlhčený ubrousky taky nivea (pure) - teď jsou v hypině v akci 3 ks za 159,-

jeudi
14. kvě 2009

breberka ja to chci taky spis na valeni me se spatne spinka uz 🙂 jinak ta kosmetika se jmenuje sebamed uz jsem si vzpomela...jinak te vitam opet mezi nama 😉 malej je krasnej

mama04
14. kvě 2009

moni nevím kolik se pohybuje, až se sejdem tak to dáme dohromady.

Kojící polštář jsem neměla, místo toho jsem měla klasický polštář

jeudi
14. kvě 2009

holky ja uz se tak tesim az to vyprdnu 😵 uz s tim pupkem se ani nevyspim a jsem strasne zvedava jak to bude vypadat a strasne se bojim porodu 😢 😔

evulebobule
14. kvě 2009

breberka: ahoj a díky za odpověď 😉

jeudi: takovej mišmaš. Mám ty slevové kuponky do DM, tak vesměs odtamtud.

jeudi
16. kvě 2009

zuzi chci se zeptat je pravda ze si sem do porodnice uz musis nosit sve plenky??a co jsi mela vse sbalene pro sebe a pro malou??

mama04
17. kvě 2009

Moni daj na první den pleny a potom máš své .

Na Pohádce bylo dobře, ale nedoporučuji.

evulebobule
18. kvě 2009

mama: tak díky za informaci, na to jsem se taky chtěla zeptat, až pojedu do porodnice.
Tak už se ptát nemusím. 😉

mama04
18. kvě 2009

Prádlo tam mají pro oba ve velkém množství. Jen ten zadeček už nevychytali, dříve dávali myslím 30 plen na pobyt

jeudi
18. kvě 2009

hm a vem si i krem na prdelku pro mimi pac tam meli indulonu kdyz sem tam byla s fifou coz mi prijde ujety

evulebobule
18. kvě 2009

mama: takže košilky a župan nemám řešit?

Mončo, tak to doufám, že na krém nezapomenu, kdyžtak mi ho půjčíš viď? 😀

jeudi
18. kvě 2009

to vis ze jo evi pujcim jestli ho taky nezapomenu a na koupani si take beru sve maji tam gohnsons a to je az pro vetsi deti a fifa se mi po tom osypal..kosilku a zupan ti tam pujci ale lepsi je mit svoje protoze ty nemocnicni jsou trapny takovy prouzkaty 😀 a kdyby nas nahodou fotily do novin tak at nevypadame jak trapky 😀 no a i vlozky ti tam daji kdybys nemela svoje ale takove ty s tech obvazu nebo co prijde mi to jako z roku raz dva 😕

evulebobule
18. kvě 2009

Mončo: takže i kosmetiku? Tak to je masakr. Košilku a župan uvidím. Košilku si snadno vezmu svojí a župan uvidím, ten doma nenosím vůbec.

jeudi
18. kvě 2009

to zalezi na tobe s tou kosmetikou ten gohnsons je docela dobry ale malej mi to nesnesl takze si beru radsi svoji ale indulonou mimi fakt mazat nebudu 😕 no a na zupan taky prdim jestli bude horko tak stejne ho pouzivat nebudu ..a vubec nevim jak to tam ted je a co tam maj za kosmetiku to bylo pred tremi roky takze nevim..nechame se prekvapit 😀 a co uz mas vetsi pupicek??a taky tak funis? 😀 ja hrozne uz to chci porodit uz se nemuzu dockat toho drobecka prtavyho 🙂

evulebobule
19. kvě 2009

Mončo: asi to nechám na nich, vyzkoušíme tu jejich kosmetiku a kdyby mu to nedělalo dobře, tak mi Vašík přiveze z domova.Na župan asi taky prdím, je to zbytečný, stejně bude beztak horko.Pupíček je o něco větší. Celkově jsem přibrala 5 kg od začátku těhu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru