Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

jeudi
5. čer 2009

ahoj ja taky porad marodim ☹ a navic musim lezet aby to tam pry aspon do 35ttzustalo..mi rekla na gynde 😕

mama04
5. čer 2009

Hlavně klid, v písku máme super pokojíky pro předčasně narozené a ty máš pěkné týdny na porod. Mě taky mudr strašil a rodila jsem na termín a týden po termínu

evulebobule
5. čer 2009

holky s těma nemocema už zatočte, se vás nějak dřží jak klíště.Já musím zaklepat, že jsem zatím
zdravá. Ale bere mě šíleně žáha. Dneska mě to například vzbudilo ve 2 hodiny v noci. 😠

mama04
5. čer 2009

Na nás ,když to skočí tak jsi užíváme celá rodina 😠

jeudi
5. čer 2009

evi tak mimisku asi rostou vlasky 😀 no me uz to stve ,ale byla sem u zubare a tam mi rikali ze zanet dutin ma ted kde kdo..evi tak hlavne taky neonemocni..to je to pocasi nejdriv hic pak zima a ja frajerka si jedu s mokrou hlavou a s otevrenyma okenkama tak se nedivim ze me chytli dutiny ale jak byli ty vdra tak to jinak neslo pac klimosku naplnenou nemame 😒

mama04
5. čer 2009

Tak už vím proč jsem nemocná, mám stejný problém. jen tu hlavu jsem neměla mokrou.
A já nevím v těhu co je žáha. Poblinkala jsem se s Pavlou jen před těhu s višnového čaje

evulebobule
5. čer 2009

Moni: tak to bude asi vlasáč, protože mě teď pálí každý den a fakt je to někdy dost hrůza.
Tak to já lítám s mokrou hlavou furt a otevřený okna taky máme. Tak si koukám taky zadělávám co?

mama: tak to závidím. Já před těhu taky nevěděla, co to žáha je. A teď se mi to tedy pěkně mstí. 😔

jeudi
5. čer 2009

tak to me ted zaha take netrapi asi budem mit plesouna(i kdyz je to povera) ale pri fifovi to jsem znala az moc dobre co je zaha..

evulebobule
5. čer 2009

Moni, to víš, že je to pověra. Ale fakt bych taky radši nevěděla, co to je. ☹

mama04
5. čer 2009

Já znám jen postel 😝 od 30tt do 36tt

evulebobule
5. čer 2009

mama: tak to je taky pěkný ☹ To je snad horší než ta žáha 😀

mama04
5. čer 2009

Dá se to přežít, ale vem jsi Moniku ta má ležet taky od 30 a lítá. A znám plno mamin, že neleží a mají rizikové

jeudi
5. čer 2009

no to jo ja mam ted lezet a fakt se to neda nevydrzim to po desatej prijde kamaradka tak si asi pujdu s ni nekam sednout uvidim jak mi bude ..holky manza ma zitra narozky poradte co mu mam koupit

evulebobule
5. čer 2009

No já bych to upřímně taky nevydržela. 😒

jeudi
5. čer 2009

ja jsem toho nazoru ze lezet nebudu a az se miminku bude chtit ven tak poleze a holky poradite mi teda co koupit??mama ja u sebe nemam tel

evulebobule
5. čer 2009

Moni, to těžko radit, nevím, co ho baví a co má rád. 😒

mama04
5. čer 2009

Mudr jak vidí těhotnou tak ji posíla na rizikové, jen aby měl body

jeudi
5. čer 2009

tak co jste koupili vy manzelum k narozkam co meli..please ☹ ja nemam tuseni vubec co

evulebobule
5. čer 2009

já kupuju buď něco na sebe nebo kosmetiku.

mama04
5. čer 2009

též

mama04
5. čer 2009

Tak jsem byla v Písku. Tom je zdráv a Pavla už odkašlává tak už se to zlomilo

hayerova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mama04
7. čer 2009

S Pavlou bojuji. Už nemá ráda odsávačku hlenů. Malá byla týraná sobotu i neděli, ale snad už to bude zítra lepší.
Ale bojujeme i se zubama tak ji dávám léky na utišení.

mama04
8. čer 2009

Snad už nerodíte

evulebobule
8. čer 2009

mama: no právě dneska jsem asi zažila své první poslíčky. Asi to tedy ono bylo, bolelo to jako menstruační bolesti, tak jsem si po půl hodině vlezla do vany a přešlo to. Já ještě nechci rodit. ☹

mama04
8. čer 2009

Neboj, nebudeš. A byl to posel

evulebobule
8. čer 2009

mama: snad jo a to neznamená, že by to třeba mohlo být dřív?

mama04
8. čer 2009

Zavolej jsi mudrovi, dá ti třeba víc magnézia. Nevidím a nejsem mudr tam nemůži říci co s tebou děje. a nebo napiš porodní bábě

evulebobule
9. čer 2009

mama: já dneska jedu na kontrolu, tak se poradím.

mama04
9. čer 2009

Tak dobře pochod 😀 A neboj se. Ted už je veliký a všechno by dohnal

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru