Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

mama04
18. črc 2009

to já byla 5 hodin před porodem

evulebobule
18. črc 2009

mama: já nevím, už mám takhle ty bolesti od čtyř od rána. Tak nevím. Čím tomu můžu pomoct, aby se to rozjelo?

evulebobule
18. črc 2009

a jak mám poznat, kdy už jet? Voda mi přeci prasknout nemusí.

mama04
18. črc 2009

sprchou pomůžeš a jestli je doma otec miminka tak sex 😀

evulebobule
18. črc 2009

mama: taky už byl 😀

evulebobule
18. črc 2009

Ten doktor mi radil uvařit manželovi oběd a pak ještě vytřít 😀

mama04
18. črc 2009

A spát se ti chce, že bys to zaspala

evulebobule
18. črc 2009

mama: už jsem taky spala hodinku. Ale spánek to byl naprd, budilo mě to

mama04
18. črc 2009

ale budeš potřebovat sílu. Tak jdi převléct postele

evulebobule
18. črc 2009

to už taky máme.

mama04
18. črc 2009

tak nějakou práci, či na procházku, prostě pohyb

evulebobule
18. črc 2009

jojo určitě zkusím. Půjdu uklidit koupelnu a záchod.

jeudi
18. črc 2009

evi ja byla na jeden prst den pred porodem.. aten sex fakt pomaha..

evulebobule
18. črc 2009

Moni, už jsme zkoušeli a nic. ☹

aninam
18. led 2010

Potrebovala bych nazor na koho se mam obratit, kdyz si chci domluvit schuzku ohledne postupu porodu v Pisecke nemocnici?

rakosnicek75
19. led 2010

Ahoj aninam, asi bych se obrátila na porodní asistentku. Na stránkách www.nemopisek.cz jsou určitě kontakty, kam se obrátit případně dotazů. 🙂

aninam
21. led 2010

rakosnicek75, porodni asistentku v pripade problemu mam. Chci porod vedeny zkusenym atestovanym lekarem. No nic, asi to necham na mem gynekologovi a popripade, kdyz nebude moci prijet, tak pojedu do Pisku s tim, ze mam porodni plan v ruce....

rakosnicek75
21. led 2010

aninam,nevěděla jsem, že chceš domluvu s lékařem, ale určitě na stránkách máš veškeré informace a kdybys zavolala a domluvila si schůzku s lékařem,že nebude problém. Jsou tam všichni vstřícní a hodní.

orlik
21. led 2010

Ahoj v Písku jsem rodila před necelými 4 měsíci. Sice ne dobrovolně, ale nemůžu si stěžovat. Terezce se zachtělo na svět o 6 týdnů dřív a z Tábora nás odeslali do Písku. Ležela jsem na rizikovém - skvělý sestřičky i lékaři, porodní personál na jedničku a oddělení nedonošenců naprosto úžasné. Takže bych se nebála.

aninam
27. led 2010

Holky, dekuju za rady 🙂

pipos
7. únor 2010

ahoj holky já mám 3 děti a všechny z písku jako i když jsem první dceru měla brzo tak se ke mě chovali docela hezky a to jsem tam před porodem ležela 2 měsíce.a co se týče té poslední dcery tak opravdu super ještě asi tak minutu před porodem jsme se tam smáli.a co se týče toho nedonošeneckého tak jsem slyšela od kamárádek,že špičková péče.

lumixii
16. bře 2010

Ahoj, taky jsem rodila v Písku a super. Nemůžu si absolutně na nic stěžovat, maximální péče, informovanost.. prostě super.

hasimaa
15. zář 2010

Ahoj, taky jsem rodila v Pisku a nemuzu si stezovat. Detske sestricky jsou skvele a doktori taky.

ilkav
12. únor 2011

Ahoj, tak se právě rozhoduju, jestli jet rodit do Písku. Jsem ze Soběslavi, první porod jsem měla předčasnej v Budějovicích, to jsem tam ještě bydlela, a od 32.týdne ležela na neonatologii. Teď mám Budějovice tak stejně daleko jako Písek, a zjistila jsem že je v Písku taky neonat., takže keyž budeme do 32.týdne vpohodě, tak bych klidně jela tam.
ALe nevíme jaká situace tam bude teď od toho března? Zda tam lékaři taky nepodali výpovědi? Nerada bych podstupovala nějaké riziko. Prosím, jestli někdo víte, napište. Díky moc.
Jinak termín mám na začátku května 2011

kortanovajana
26. srp 2011

ahoj jsem nastavajci mamka a mam stoho strach muže te mi poradit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jeudi
10. led 2012

ahoj holky zdravim po dlouhe dobe 🙂 cekame treti mimi naposledy jsem nakonec rodila v budejicich na rizikovem,a vse je v poradku ted to snad vyjde v Písku,nevíte co se tam za tu dobu změnilo?
@evulebobule
@mama04

mama04
28. led 2012

Ahoj, @jeudi též čekám 3 mimi klučíka 24.3. A ještě nevím kde budu rodit.

luckallll
4. zář 2012

Ahojky
V Písku jsem byla na cisaři a mužu jen doporučit.Baječnej personal od uklizečky přes doktory,sestřicky až ke kuchařce do kuchyně.Porodni asistenty jsou baječne holky moc mi pomohly vstat po cisaři a řeknu vam nebyla to žadna sranda 🙂 žensky sestřičky ochotny a milý,dětské sestřičky radi pomužou vysvetli kojeni ,primář užasnej usmevavej člověk.Cisař mi dělal pan Votýpka a jsem spokojena dostala jsem ten nejkrasnejši dárek v podobě moji dcerušky a za to moc Písecké porodnici děkuju.Až budu rodit znova tak jedině v Písku jinam nechci

jijamexik
6. zář 2012

Ahojky, bydlím v Sušici a rodit jsem jela do Písku.Odrodila jsem tam 2 děti a maximálně spokojená. U prvního porodu byla Mudr. Barbora Čabrádková a asistentka Tereza Vaňáčová obě byli příjemné a druhý porod odrodíla Terezka 🙂 .A kdybych někdy měla3 tak bych tam šla zas a chtěla bych mít u toho zas asistentku Vaňáčovou Terezu 😀

ivigirl
6. zář 2012

ahojík, jsem z Písku, rodila jsem tu tři děti ( 18 let, 12 let a téměř 10měsíců. Vše bylo super, sestřičky bezvadný, Dr. v pohodě a porodní asistentky jsou profesionální a hlavně lidský, cítí se ženou. Za mě strašně doporučuji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru