Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

evulebobule
20. bře 2009

uvidíme, doufám, že budu mít taky takové štěstí jako ty.

mama04
20. bře 2009

Jen jak jsem rodila v zimě a jsou tam staré okna tak mě po porodu byla zima. Nikdo nemohl pochopit, že je mě zima a deky na víc nejsou. Ale musím pochválit jednu sestřičku, která mě uvařila půlitr horkého kakaa a dala mě deku s vedlejšího pokoje. To byl anděl 😀

jeudi
21. bře 2009

holky pomalu ale jisté uz se mi to blizi.musim se nak predem registrovat v porodnici??slysela jsem ze je vsude plno tak se chci zeptat jestli i tady bych se mela registrovat 😀

mama04
22. bře 2009

Jeudi : Ani u jednoho porodu jsem se neregistrovala. Jen jsem podepsala papíry k porodu, když jsem tam byla před porodem na monitoru. To tě tam tvůj Mudr pošle a oni jsi to sepíší. Asi 38tt

jeudi
22. bře 2009

jj tak dik ja jen jestli se neco nezmenilo preci jen je to rok co jsi rodila ne??a me tam kazdej honi at se registruju,ale myslim,ze tohle plati asi pro vetsi mesta

mama04
23. bře 2009

jj , slyšela jsem o tom.
Po porodu jsem byla ještě jeden den na pokoji s maminou co ještě neporodila za sesternou . Bylo našlapáno.

breberka
27. bře 2009

Ahoj všichni,
tak já jsem v Písku rodila před rokem a byla jsem moc spokojená. jelikož jsem tam ležela od 32tt přes 3 týdny na porodní jipce, abych předčasně neporodila, staraly se tam o mě všechny porodní sestry a nemůžu ani o jedný říct špatný slovo, všechny byla naprosto skvělý a když jsem z nich tahala rozumy ohledně porodu, vždycky mě zásobovaly informacemi. Porodní sestřičky jsou tam prostě super stejně jako doktoři, jen na jednoho mam svůj názor od kterýho bych se rodit nenechala.
Sestry, který se o vás staraji po porodu, už na pokojích byly taky fajn, jen 1-2 mě tam moc neseděly (když jsem se o nich bavila s jinejma maminama - shodli jsme se)
ale jinak Písek je podle mě fakt super, až budu čekat druhý mimčo, určo půjdeme zase tam

evulebobule
29. bře 2009

tak to je fajn, že si porodnici všichni chválíte. Já mám taky snad jasno, chci tam.

breberka: a o jakého doktora jde, tedy jestli to není tajný.

zuzankast.
2. dub 2009

ahoj ve spolek, taky jsem z okresu Písek a rozhodovala sem se mezi Strakonicemi a Pískem. No Písek asi vítězí, chodím tam na kurzy, PA, co kurz vedou, jsou moc fajn. Ráda bych měla jednu z nich u porodu.
Jinak by mě také zajímalo, o jakého dr. jde, že by to byl pak K.. ? Na kterého jsem moc chvály neslyšela, je prý dost rázný a někdy necitlivý.

mispuli
2. dub 2009

zuzi a evi,můj názor na píseckou porodnici znáte,jen škoda,že nás mine ta rekonstrukce
a pan dr K... taky mi nesed a jsem ráda,že jsem měla Turka

jeudi
2. dub 2009

zuzi na strakonice jsem taky slysela pomluvy,ale vsude se neco najde..tak myslim ze ses rozhodla dobre..a holky kdo je ten tajemny pan doktor T??asi vim ale ten se mi nezda zly teda aspon ten mladsi staryho neznam..napiste mi to inter.postou ju??diky

evulebobule
3. dub 2009

já to chci taky vědět, kdo je ten záhadný doktor ☹

jeudi
3. dub 2009

evulebobule:koukam,ze mame hodne blizky termin porodu,by jsme se mohli potkat v porodnici 😀 kdy mas druhy termin??

evulebobule
6. dub 2009

jeudi: první termín mám 15.7. 🙂

jeudi
6. dub 2009

a ja mam prvni 20cervence a druhy 10.7 😀 to by slo ne??a jak te poznam ja se ti dystak vtirnu na pokoj at si mame co povidat 😀 😉

evulebobule
7. dub 2009

jeudi: ty brďo, to je supéééér, doufám, že nám to vyjde a půjdeme spolu na pokoj. Tak mi napiš mail, pošlu ti fotku. 😉

jeudi
7. dub 2009

Jeudi@seznam.cz tak posli ja se budu hned hlasit jak te tam uvidim 😀

evulebobule
7. dub 2009

máš jí tam. 😀

etinka
7. dub 2009

Ahojky, rodila jsem obě děti v písecké porodnici a shodduji se vesměs s názorem ostatních mamin tady. Některé sestry byly nepříjemné a odměřené, některé byly hodné a sympatické, ale to je asi všude. Ani u jednoho porodu jsem neměla lékaře, jen porodní asistentky, lékař přišel jen na kontrolu, až když jsem byla po porodu. Oba porody jsem měla vyvolávané a vadilo mi akorát to, že tady v Písku jsou maminky před porodem dohromady na pokoji a maminkami už odrozenými a jejich miminky.

jeudi
9. dub 2009

to je pravda ja kdyz prisla s bolestmi tak mi bylo hloupe jim tam hekat tak sem si rekla o nadstandart ...EVULEBOBULE:diky za fotku,slusi ti to 😉 urcite te poznam ,ale myslim,ze kdyz jsme obe z pisku tak se muzem sejit jeste pred porodem co? 🙂

zuzankast.
11. dub 2009

Ahoj, tak sem už v Písecké nem. zaregistrovaná, tak doufám, že budu mít to štěstí a budu mít pana Turka a hodné sestřičky a PA 😀 Mám to už za pár..Dám vám pak vědět 😉

evulebobule
11. dub 2009

jeudi: óó děkuji za chvály 😀
já z Písku nejsem. Ale to nevadí. Jinak měřím 183cm, tak mě určitě nepřehlídneš 😀

mama04
12. dub 2009

Ahoj Evi, tak to máš krásné míry. Já mám ještě o 3 cm více. 😀

Zuzanko tak držím palečky at to vyjde. 😀

evulebobule
12. dub 2009

mama: fakt? Tak to jsme na tom dost podobně 😉

jeudi
13. dub 2009

holky vy jste zirafy 🙂 ja mam o 10cm min a to jsem si myslela jak sem vysoka 🙂 zuzko drzim pesti at mas stesti a urcite dej vedet

mama04
13. dub 2009

A ještě boty 42 až 43 vel, a o oblečení ani nemluvě.

By jsme mohly udělat nějaký sraz.

evulebobule
13. dub 2009

jeudi: to jo, jsem žirafa 😀

mama: já mám botu 41... 😀

jeudi
13. dub 2009

tak nohu mam take 41 😅 dneska jsem se pekne spalila na slunicku pravou ruku a levou nohu.....auauau...to jsem ale blba

evulebobule
13. dub 2009

jeudi: to jsi tedy šikulka 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru