Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

evulebobule
18. pro 2008

ahoj,

taky by mě zajímalo, jaké jsou zkušenosti s touto porodnicí. Uvažuji o ní.

mama04
29. pro 2008

Já jsem v Písku rodila 2x a všechno v pořádku. Pět dní se dá přežít 😀 Nechají tam maminky déle pro lepší zotavenou po porodu, a aby věděli jak miminko pije.

apricot
29. pro 2008

ahoj holky, taky bych ráda nějakou zkušenost, prosím napište jak to tam chodí a jestli to tam je ok 🙂 nás čeká Písek asi tak v únoru 🙂 já se tam chystám, protože mám doktora z téhle porodnice a další dva znám, jsou všichni moc fajn, tak kéž by to tam tak bylo všecko

mama04
29. pro 2008

První porod mě rodil p. mudr Turek a vše v pořádku a druhý asistoval(nezasahoval) p. primář a asistentky.

evulebobule
9. led 2009

ahoj holky,

taky bych chtěla rodit v Písku, doufám, že jsem se dobřer rozhodla 😉

mama04
14. led 2009

Já myslím, že ano 😀

mama04
18. led 2009

Ptejte se, a když budu vědět odpovím.

viktorie11
28. led 2009

Já rodila v Písku v roce 2005 a byl to můj první porod a byla jsem naprosto spokojená, měla jsem i skvělou porodní asistentku. Porod byl rychlý. Teď na konci ledna nebo začátkem února mě čeká druhý porod a budu opět rodit v Písku.

jeudi
5. únor 2009

ahoj ja jsem tady rodila v roce 2006 a ted v cervenci me to ceka zase.rodil me pan doktor turek a i pres to jaka jsem byla hysterka tak byl nad veci a usmival se.doporucuji tohoto lekare vsem citlivym maminkam.a jinak detske sestricky na ty si stezovat nemuzu poradili jak kojit a byly hrozne mile a chapave...no uvidime co se zmenilo za tu dobu.

jeudi
16. únor 2009

ahojky cekam druhe mimi a chystam se opet do pisku,ale slysela jsem ze na sal muze tatinek az ctvrt hodiny pred porodem je to pravda???driv to tak nebylo.preci kdyz si ho chci vzit sebou tak na to nejhorsi aby mi byl oporou a ne az na to az mimi vyprdnu 😒

sarka_k
18. únor 2009

Ahoj, nemám sice osobní zkušenost s píseckou porodnicí, ale z vyprávění mojí známé prý nic moc. Měla dopředu zamluvený, rezervovaný nadstandart a měla smůlu. Její gyneložka, do písecké porodnice jezdí na služby, tak se s ní domluvila že až bude k porodu, tak může kdykoliv zavolat a dotyčná sedne do auta a pojede ji odrodit. Samozřejmě dr. se na ní vykašlala v den porodu, ale co víc. Za celý týden co tam Mili ležela se na ni nepřišla ani podívat a to sloužila! Tohle by mě taky naštvalo, nevím proč jí teda slibovala hory doly. Nevíc o mimčo málem přišly, měli to prý za vteřinu 12.
Neberte to jako pomluvy, je to můj názor. Každému stejně vyhovuje něco jiného. Já jsem byla také přesvědčená o tom, že nepůjdu rodit do ČB když jsem si přečetla reference. Nakonec jsem tam byla a spokojenost na 1000% 😵

jeudi
18. únor 2009

ahojky tak podle toho co ctu tak slo nejspis o pani doktorku bambasovou ja uz k ni sice nechodim a horce toho lituji.ted chodim k jine doktorce a ta mi nemeri tlak ani nebere moc myslite ze je to normalni a mam to nechat byt nebo se mam preradit a jde to vubec se preradit v polovine tehu???ja nevim poprve jsem byla v pisku spoojena ale taky premyslim o CB ale to odsud hodka cesty tak nevim zda to risknout..poradte please 😅

zuzankast.
21. únor 2009

Ahoj!
jeudi... jsem u Dr. Bambasové, a pravidelně při každé těhot. návštěvě kontroluje sestra moč i měří tlak, to by se asi opravdu mělo hlídat.. Vždyť tlak a váha se zapisují do průkazky..
Jinak se rozmýšlím mezi Strakonicema a Pískem..

jeudi
21. únor 2009

ahojky zuzko a nevis jestli pani doktorka jeste nabira a zda by bylo mozne ve 20tt prestoupit??

zuzka.o
21. únor 2009

tady je něco o písecké porodnici

http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=4...

evulebobule
22. únor 2009

ono je asi všude něco, na každou porodnici se najde něco negativního. Já taky nevím,
kam se vrtnu. Těžké rozhodování. Nejdřív jsem chtěla do Strakonic, to už nechci. Pak do Písku
tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

jeudi
22. únor 2009

a co porod doma?

mispuli
23. únor 2009

Ahoj holky,obě svoje dětičky jsem porodila v Písku,poprvé to bylo hodně předčasně 😢 ,ale Mudr.Bambasová zachránila mě i Honzíka,ten na tom byl špatně,ale výborně se o něj postaralo oddělení pro nedonošence s Mudr. Chytrým včele 🙂 .Míša se narodila téměř před rokem,zase předčasně,tentokrát mě rodil Mudr.Turek a Mudr.Čabrádková,já na ně nedám dopustit,všichni byli skvělí i sestry,až na jednu na oddělení,ale všude je něco,když jsem četla,co se stalo Aniam ve Stakonicích,brr...Písek je fakt v pohodě,já osobně doporučuju. 😀

jeudi
23. únor 2009

mispuli:muzu se zeptat co to bylo za sestru??me tam byla strasne neprijemna jedna sestra na kratko tmavovlasa

mispuli
23. únor 2009

tak nějak vypadala 😢 , pamatuju si,že tam byla už před těma 5 lety a byla stená,takže žádná změna 😒 ,ale jinak doopravdy na ně nedám dopustit,slíbila jsem,že další děti mít nebudu,ale kdyby náhodou,tak jedině sem 😵

jeudi
23. únor 2009

mispuli:ja bych treti dite jeste chtela protoze cekam chlapecka a jednoho uz mam tak jeste tu slecnu.tak do tretice vseho dobreho 🙂 jinak jsem se ptala dnes sve gynekolozky a at mi vse spatne co jsem si myslela ze se tam za tu dobu zmenilo vytkla takze uz se docela tesim..

mispuli
24. únor 2009

jeudi:nám dvě bohatě stačí 😵 ,nechala jsem si nainstalovat tělísko,tak mám teď na pár let pokoj,je ale pravda,že nám se poved páreček,takže jsme spokojení.K jaký gynekoložce chodíš?

jeudi
24. únor 2009

k pani preslove.tak to zavidim ja bych taky chtela parecek.a co ty nezname se nahodou kdyz jsi s pisku??me je 22 je to mozne ze se treba zname ze skoly??

evulebobule
24. únor 2009

tak to jsem ráda, že slyším na Písek chválu.

mispuli: tak koho by jsi mi doporučila k porodu? nejradši bych se s někým domluvila.

mispuli
25. únor 2009

jeudi:určitě se neznáme jsem o 10 let starší 😒 a bydlím v Protivíně,i když pocházím z Tábora
evulebobule:já bych určitě chtěla Mudr.Turka 😵 a ta Čabrádková taky byla dobrá,na to jak je mladá,pak by ještě nevadil mladej Tyll,ale Turek je bezkonkurenční 😀

jeudi
25. únor 2009

mispuli:skoda tak hezky den 🙂

mispuli
25. únor 2009

jeudi:proč škoda,jako že jsem starší nebo že se neznáme nebo že jsem z protivína? Vždyť se můžem seznámit,až bude lepší počasí a Míša sedět v gofáčích tak můžeme vyrážet na výlety 😵 a třeba se za vámi přijet podívat,nebo můžete vy za námi,vždyť je to kousek 😉 ,jinak taky přeju hezký den

jeudi
25. únor 2009

mispuli:to mas pravdu rada jezdim na vylety a muzeme na jare vyrazit treba do zoo nebo tak .jinak ta zima je hrozna uz aby bylo alespon to jaro 🙂

evulebobule
3. bře 2009

mispuli: děkuju za informace. Myslíš, že bude svolnej a došel by mě odrodit?

mama04
17. bře 2009

Ahoj, první porod byl super a p. Mudr. Turek ještě lepší. A druhý byl jen s porodníma asistentkama Martinou Galasovou a Terezkou( mladá holčina na mikádo ostříhaná) A pan primář jen pozoroval průběh porodu(malá měla 4,2kg a volaly ho kdyby nastala komplikace. )

Na dětské sestry jen chvála a u ženských tam byla taky jedna nepříjemná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru