Porodnice Plzeň-Lochotín, je dobrá?

pepenyny25
31. kvě 2016

Ahoj holky tak do měsíce mě to čeká a budu mít snad uz po porodu. 😀 ačkoliv to mám do Plzně 100km,musím rodit tam, kvůli komplikacím...hlavně už mam jednoho komplikovanýho císaře za sebou...jinak chci vědět zda je to dobrá porodnice? Zda se mam bát nebo těšit. Jezdím tam jednou týdně na kontroly a personál mi nepřišel zrovna 2x příjemný... 😔 jinak co se mého kontaktu s partnerem týče, je tam i WiFi? Když nenosim noční košile tak vadí ze budu mit oblečení ve kterém se cítím dobře? 😵 díky za názory 😎

zuzulka92
31. kvě 2016

Ahoj, já jsem na Lochotíně rodila dvakrát a díky bohu za to...oběma dětem tam zachránili život...dle mého názoru je to skvělá porodnice,ale když si přečteš hodnocení jinde, narazíš i na ne zrovna hezký hodnocení, sto lidí sto názorů...jako co se týče péče po porodu a neonatologie tak za mě výborný...no a jinak k personálu, najdou se tam i ne zrovna moc příjemný, ale na ty bohužel dnes narazíš všude..WiFi tam je 🙂 kdyby tě cokoliv zajímalo písni klidně zprávu 🙂

pavlina212
31. kvě 2016

Co se týká zdravotní péče, tak je na vysoké úrovni. Byla jsem spokojená o mě i malého bylo postaráno profesionálně. Nejen porod, ale i hospitalizace během těhotenství, kdy hrozilo, že pokud mi nevyléčí zánět v těle, bude muset malý v 30tt ven. Co se týká personálu... jak píše zuzulka je to jako všude jinde, občas narazíš na nepříjemné lidi. Jestli jezdíš na kontroly na gynekologii, tak tam mě strašně vytáčela slečně na recepci, vždycky byla nepříjemná. Jak jsem se dostala do protější budovy k porodu, hospitalizaci, nebo na šestinedělí nikdo takový tam už nebyl. Takže podle ní se neřiď. Stejně tak to strašný čekání před kontrolou. Lékaři podle mě byli všichni fajn. Během péče se lékaři hodně střídají, potkala jsem jich minimálně 8. Nemám moc příjemné vzpomínky na oddělení šestinedělí, ale to bylo způsobeno tím, že jsem jako prvorodička byla vystrašená, unavená a pod vlivem hormonů. Hodně tam záleží, jakou chytneš sestru. Střídají se po 12ti hodinových směnách. My chytli asi 3x doslova anděla, 2x fajn sestru, 2x o které jsme ani nevěděli a jednou takovou starší školu, ale všechny PO POŽÁDÁNÍ pomohly. Že by ti někdo kecal do toho, co máš na sobě, si nemyslim, možná ti z gynekologie doporučí, že má spodek větrat, ale pokud se zařídíš jinak v souladu s tímto, tak to bude ok. Jinak všichni jsou to hodně "prokojící", přišlo mi, že i snad uklízečka udělá vše pro to, abys kojila 😀 Pokud bys měla s kojením problémy, možná tě to bude trochu deptat, ale zas je dobrý, že udělaj vše pro to, aby se kojení před odchodem domů podařilo. O pomoc s kojením je také potřeba si říct. Klidně piš, jestli tě ještě něco zajímá.

mogwaika
31. kvě 2016

@pepenyny25 ahoj, je to tam fajn, ale primárně se zaměřují na děti, ne na rodičku, možná bych si zkusila domluvit hospitalizaci na gynekologickém oddělení. WiFi tam je jedna pomalá, druhá zamčená rychlá, můžeš si jí připlatit. Na tom šestinedělí to probíhá jako na běžícím páse, ta gynda by snad mohla být lepší. Zkusila bych se zeptat. Přeji hodně štěstí a miminku co nejhezčí start do života

pepenyny25
autor
31. kvě 2016

Tak mi dáváme miminko k adopci. (Prosím bez hloupych otázek a komentářů). Čekám druhého syna a neni v pořádku, dnes sem byla na kontrole v Plzni a doktor me objednal na 8.6.(37tt+2) do rizikove poradny,prý zkusíme porod vyvolat,ze mi vyšli špatně krevní testy na antropozoony a mam infekci a větší množství plodové vody. Nevím kam me umístí, ale mam strach.

mogwaika
31. kvě 2016

@pepenyny25 zkus je ukecat na tu gyndu, na šestinedělí by ses bez dítěte zbláznila. Ufff, doufám, že bude maličký v pořádku a tím pádem bude mít šanci dostat se do rodiny. Držím pěsti, ať to zvládneš

pepenyny25
autor
31. kvě 2016

@mogwaika Tak maji moje papíry kde je i uvedené ze dítě jde do adopce a ví tam o tom. Tak snad je to napadne.

zuzulka92
31. kvě 2016

Mě když se narodil syn tak musel jít hned na JIRP a na šestinedělí mě bez něj nedali...byla jsem normál na gyndě...když to máš takhle tak si myslím že tě na šestinedělí taky nedají, ale raději se zeptej...

mogwaika
31. kvě 2016

@zuzulka92 tak to jsem nevěděla, naopak jsem se setkala s maminkou, které mimčo umřelo a poslali jí na šestinedělí. Než vyřídili přechod na gyndu, tak byla 24 hod mezi maminkami s dětmi :-/ @pepenyny25 ať vám to oběma dobře dopadne. A Tobě přeji, ať se dáš do kupy finančně, najdeš si se synkem byt a máte se konečně lépe.

zuzulka92
31. kvě 2016

@mogwaika Tak to je síla ☹ s dcerou jsem šla na šestinedělí a 20 hodin po porodu musela na JIP a já zůstala bez ní na šestinedělí tak jsem šla další den domu na revers,jelikož to bylo fakt peklo...no a syn jel rovnou ze sálu na JIRP a já na gyndu,a bylo nás tam docela dost co jsme u sebe nemohli mít mimča...myslím že
@pepenyny25 bez mimča na šestinedělí taky nedají,ale je lepší se zeptat...každopádně držim palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru