• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Roudnice nad Labem. Máte zkušenost?

17. srpna 2016 
Děvčata, prosím nějaké aktuální zkušenosti s Roudnici? Rodila jsem tu před rokem (a byla moc spokojena) a v listopadu me to zase čeká :o))) rada bych se vrátila, nikde se nemůžu najít aktuální zkušenosti... Navíc se partner bude muset starat o starší, tak hledám i dulu či porodní asistentku. Dívala jsem se, ze nabízí za poplatek možnost výběru PA z jejich personálu, ale nic víc k tomu zase nepisou...(omlouvam se, píšu jak prase, z mobiu je to prostě na prd...)
19. kvě 2015 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hildegarda_terez Terezko porodnice zatím pořád funguje jak má :grinning: já sama tam jdu rodit v říjnu..no možná listopadu, podle jak se prcek rozhodne :grinning: a dle mého infa - pokud se nic nezměnilo - by jsme měli jít do nového, protože přes prázdniny proběhne rekonstrukce. Resp. ona porodnice je novějšího ražení, ale jelikož kapacita rodiček stoupá, budou se přidávat pokoje, nadst. pokoje a bude se dělat i nový operační sál atd... na to bude ned navazaovat gynekologické odd. a tam kde je teď gynekologie bude nové dětské odd. Co se týká těch asistentek - tak je to jak říkáte - máte možnost si nyní vybrat z asistentek co tam jsou a ještě nedávno bylo, že si můžete přivést svou- ale to bylo za příplatek mnohem vyšší než se stávajících asistentek. Ale teď už to v ceníku nevidím, tak nevím, jestli to změnili. Co ě se týká - jsem tam 3x a 4x týdně a i se maminek ptám a všechny jsou spokojené (nebo to jedině neřeknou :grinning: to už se nedozvím). A já se nebojím porodu ať chytnu kohokoliv, protože jsou tam super všichni. Nevím no, u prvního dítěte jsem se bála - rodila jsme v Roudnici před šesti lety a rozhodovala se, jesli i zaplatím svou PA - a ono o nakonec o těch okolo stejně není. Nechali mě v klidu prožít si to s manželem, chodili jen na kontroly a pak dr na posledních deset minut porodu- a mě to vyhovovalo. Tak se těším, že si o užiju zase takto- doktorů co nejméně bude potřeba a v podstatě - naplánovat se to nedá tak to bude brát jak to je...kdyby náhodou.
20. kvě 2015 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, má tu některá aktuální zkušenost s porodnicí v Roudnici? Musíme se rozhodnout, kde rodit. Sice nás to čeká až v únoru, ale jak sami víte, čas běží :slight_smile: přistěhovali jsme se do Roudnice, tak to tu poznáváme a rozhodujeme se zda i tu rodit. Zatím čtu samou chválu :slight_smile:
Děkuji za odpověď :slight_smile:
1. zář 2015 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Roudnice jede kupředu, aktuálně do Roudnice z Mělník přestoupila Dr. Coufalová, následovat ji bude i Dr. Procházková (primářka Mělníka). Já e cyhstám sama rodit teď v říjnu a neměnia bych, mě by nikam jinam nedostali :slight_smile:
4. zář 2015 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Dekuji. Jsem koukala že i provozují každý pátek od 13h prohlídky porodnice. Což je zajímavé. :slight_smile: zatím teda co vím tak je sama chvála :slight_smile:
5. zář 2015 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
každý pátek snad ne, jen některý pátek - ty datumy píšou vždy na facebooku porodnice :wink:
5. zář 2015 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha. No já se přímo na fb ptala a psali každý pátek :wink: tak nevím. Stejně než půjdeme tak se ujistime :slight_smile:
6. zář 2015 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vladenap mas pravdu..kazdy patek od 13 uz to dali..ted jsem to dohledala..omlouvam se za zmatky :slight_smile:
7. zář 2015 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky já rodila v Roudnici před 15 lety na to že jsem přenášela a porod byl vyvolávaný tak super.Ted mně porod čeká ,, 32.týden,, bohužel jsme se přestěhovali a hledala jsem recenze na Rumburk.Bohužel po první návštěvě porodnice nedám na Roudnici dopustit a doufám,že těch 90Km dojedem :slight_smile: Stále tam dojíždím na prohlídky a např muj lékař Jíra je zlatíčko žádný gynekolog mi nedal tolik klidu v těhotenství jako on.Budu rodit po 4 přesto 100% duvěra v lékaře si myslím je hodně duležitá.Za mně Roudnice 100% Dokonce si mužete lékaře či pana primáře k porodu zaplatit což zvažuji já jelikož mně muj lékař od počátku těhotenství dopodrobna zná :slight_smile:
18. lis 2015 ve 20:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
mohu se zeptat - rodil tu někdo v Roudnici císařem? Jaké jsou zkušenosti? Já mám za sebou dvě sekce, obě v ústí. TAm přístup super, ale teď bydlíme jinde a Roudnice je blíž. Chci se zeptat na praktické zkušenosti? Jak mají zkušený personál s SC?Jaký je tam pak přístup k maminkám po SC? Dávají na JIP, nebo hned na pokoj? (zarazilo mne, že ve Slaném dávají na normální pokoj, kdežto v UL nás 24h sledovali na JIP. Pro jistotu)
29. bře v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, v Roudnici sie také nedává na JIP, ale jste hned na pokoji, přístroje a vše potřebné vám dovezou k posteli a jste tak blíže k miminku. Pozorují vás samozřejmě všude, tedy určitě i ve Slaném - to se musí, pouze netrčíte na JIPce bez miminka. Tady maminky leží a miminko jim sestřičky nosí - pokud je spokojené a hodné přiloží vám ho na postel a ležíte spolu. V Roudnici to maminky naopak vítají a jezdí sem kvůli tomu i z Prahy - menší rodinná porodnice. Já nevím kdy máte termín, ale aktuálně probíhá rekonstrukce .- rodí se pořád dole na gynekologii, zavřeno není, ale cca začátkem července se otevře nová porodnice a to teda budou všichni koukat - super luxusní vše nové. Bude to naprostá pecka.
17. kvě v 01:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@alucca děkuji za info - zatím se dívám co a jak. Termín zatím nemám ,neb nečekám, ale uvažujeme a já se tak porozhlížím po okolí :slight_smile:
17. kvě v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Za mě Roudnická porodnice super. Skvělý přístup personálu jak sestřičky,doktoři,primář atd. Je to opravdu rodinná porodnice :slight_smile:
19. kvě v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
je tu někdo po císaři v Roudnici? Jak to tam probíhá?
8. srp v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentovasasa po císaři nejsem a nevím jak se to tam změnilo s novým sálem - ale bylo to, že plánované operace jsou ráno kolem 8 hodiny a otec by směl být na sále - v novém je na to už místo. Jinak jste pak převezena na pokoj, kam vám odvezou přístroje a kapačku atd, takže nemusíte být na jipce bez miminka. miminko máte u sebe pokud chcete a zdrav. stav mu to dovolí a jinak sestřičk chodí přikládat k prsu a ten první den kdy nemůžete se starají...každopádně je tam podpora kojení
17. srp ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek