• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Slaný, Mělník, nebo Litoměřice?

19. března 2013 
Ahoj, chtěla bych poradit dle Vašich zkušeností...Slaný, Mělník, Litoměřice...? Díky za Vaše zkušenosti.
6. únor 2013 v 15:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co třeba Slaný, Mělník, Kladno ......??? Bohužel moc neporadím :cry: ale ráda se něco dozvím.... :wink:
1. bře 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky mám termín 18.7. 2013 chtěla jsem jít do Brandýsa ale ten je už zavřený tak jem se pak rozhodla pro Neratovice ale po diskuzích a fotkách jdu do Mělníka.Je nově zrekonstruovaný a slyšela jsem na něj jen samou chválu a vypadá tam to moc hezky a není to tam ani drahý oproti jiným nemocnicím Tak snad jsem ti trochu pomohla :slight_smile:
1. bře 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem 2x v Litoměřicích a v obouch případech jsem byla spokojená a neměnila bych :slight_smile:
18. bře 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla na předporodním kurzu ve Slaném a ten mě odradil tam rodit a přehodnocuju volbu na Mělník, i když to mám dvakrát tak daleko. Mělník získává čím dál lepší pověst (předstihuje vstřícností už i vyhlášené alternativní Neratovice) a jestli je pravda, co píšou na jejich webu, tak jdu do toho :slight_smile: Kamarádka zná mělnickou paní primářku a doporučuje ji jako osvícenou ženu, která sleduje moderní trendy. Navíc mi tuhle porodnici doporučuje i moje dula, takže tu hodinovou cestu tam snad nějak vydržím ...
19. bře 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek