• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Šternberk nebo Krnov, máte zkušenost?

3. ledna 2014 
Dobrý den Všem těhulkám a maminkam :slight_smile: ... chtěla bych se informovat jestli někdo odtud má zkušenosti s porodnicemi ve Šternberku a nebo v Krnově.
Nemužu se rozhodnout kam mám jít rodit. Krnov mám o kousek blíž ale slyšela jsem že ve Šternberku je to leší. Děkuji za rady.. :wink:
14. lis 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninizoi asi by bylo lepší se podívat přímo do diskuzí jednotlivých porodnic. Já rodila dvakrát v Krnově (ten druhý porod mám popsán u sebe na fotoblogu), nemohu ale srovnávat, jelikož jsem ve Šternberku nebyla.
18. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já se pokoušela to tam najít ale nic takového jsem tam nenašla a když ano tak to bylo před rokama což se mohlo změnit.
proto jsem sem dala dotaz. ale děkuji.
18. lis 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem se dívat do porodnice ve Šternberku. záleží asi jak si představuješ porod. Já si dohodla schůzku s panem primářem, abych probrala své porodní přání. Byl ochotný, hned nabídl dva termíny. Tím vstřícný postoj ovšem skončil. Dorazila jsem i s manželem. Nepustil mě skoro ke slovu, rozebral jednotlivé body mého p. přání, způsobem, toto děláme toto neděláme. Na dotaz proč to nelze, jediná odpověď: "Jestli se vám to nelíbí můžete jet rodit někam jinam". Na dotaz ohledně plného bondingu - ano podporujeme - znamená to tedy, že mohu mít své miminko u sebe a vážení a měření proběhne až po dvou hodinách? - no to ne my ho tu zvážíme a změříme a pak vám ho zas dáme. Na dotaz proč mi přišla odpvěď, že to musí mít zapsané v systému. Takže super přístup. Pan primář to završil tím, že mě nepřijmou do jejich porodnice, jestliže nebudu mít test na streptokoka a jestliže jim nepodepíšu papír na příjmu, kde je mimo jiné souhlas s rutinním podáním oxytocinu po porodu k vypuzeni placenty. K tomu testu na streptokoka nutno dodat, že to asi byla nějaká doměnka pana primáře, protože já jsem neměla v plánu toto vyšetření nepodstoupit. Takže asi tak..Ještě bych asi měla dodat, že podle mé doktorky je pan primář jeden z těch lepších...V Krnově rodila loni moje sestra, byla velmi spokojena..Já osobně pojedu asi do Vyškova.
3. led 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek