Porodnice Šumperk nebo Olomouc, máte zkušenost?

zuzanazari
3. bře 2015

Ahoj maminky 🙂, ráda bych se vás zeptala na názory a zkušenosti s porodnicemi Šumperk či Olomouc. Svůj první porod jsem absolvovala v Šumperku a byla jsem spokojená, teď jsem však podruhé těhotná a váhám, zda by nebyla péče v Olomouci lepší.... ( tentokrát u sebe totiž nebudu ze zdravotních důvodů mít doprovod-příbuznou zdravotní sestru a sama se nevyznám, kdyby něco....) Děkuju Vám 🙂

vanilkacka
3. bře 2015

@zuzanazari Ahojky, já rodila v Šumperku před necelými 8 týdny a byla jsem velmi spokojená s přístupem veškerého personálu. Všichni byli velmi příjemní a profesionální. Sestřičky z porodního a dětského oddělení chodily na pokoj několikrát denně, aby zjistily, zda něco nepotřebujeme a ukázaly, jak se zachází s miminkem a popř. pomohly s kojením, pokud bylo potřeba. Určitě bych tam šla rodit znovu.

zuzanazari
autor
3. bře 2015

@vanilkacka Děkuju za pozitivní názor 🙂 ono asi stejně záleží nejvíc na tom, jak porod probíhá..... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru