Porodnice Uherské hradiště nebo Zlín?

i_vet2
7. led 2022

Ahoj všem , holky, nejlépe po sekci jaké mate zkušenosti s porodnicemi Uh a Zlín? Hlavně co se tyče podpory přirozeného porodu po císaři a zda se vám to povedlo .. a co se tyče chování a přístup personálu ? dekuju za všechny recenze 😊❤️

madaki31
7. led 2022

@i_vet2 já tady zadávala podobný dotaz...
Porod za dva měsíce maximálně a ikdyž předchozí 3 byli všechny ve Zlíně, pohrávám si s myšlenkou rodit v UH...
Ale taky nikdo s aktuálními informacemi, bohužel 😔

i_vet2
autor
8. led 2022

@madaki31 ach jo Noo já sice rodila v uh ale porod jsem nezažila přijela sem na pozorování a musela kvůli jatrum hned ten večer na císaře .. proto mě zajímá aktuálně jak to tam je s přístupem u porodu a hlavně po cs.. no jinak sestra na jip děsně kráva bezohledna ale na sestinedeli všechny moc fajn hodne příjemné , novorozenecké také až na jednu , pomoc s kojením také 👍 to hodnotit celkové moc fajn akorát porod a průběh porodu to mě hrozne zajímá , jací jsou pa a lékaři

luhana
8. led 2022

@i_vet2
Ahoj, já jsem šla na vyvolávaný porod do Zlína cca před 9 měsíci. Měla jsem výbornou porodní asistentku, moc milá a hodná, opustil mě s ní veškerý strach. Na šestinedělí byly sestřičky moc hodné. Ale já nemám ráda cizí prostředí, do toho rozházené hormony, tělo rozbité po porodu a nevyspání, tak na to nevzpomínám ráda. S UH zkušenost nemám.

madaki31
8. led 2022

@i_vet2 já pokud bude vše v pořádku, chci rodit ambulantně. Dle informací na netu jsou k tomuto nakloněny obě porodnice. Ale když bych v pprpdnici zůstat musela, tak přemýšlím, kde mi bude trochu lépe 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru