Porodnice v Brně. Jaké máte zkušenosti?

hanakova
17. srp 2007

ahojky všem,
chtěla jsem se zeptat jaké kdo máte zkušenosti s porodnicemi v brně??jsem teď 32tt a pořád se rozhoduju, vím, že pro každého je to jiné, záleží na průběhu porodu, ale stejně, ráda si poslechnu zkušenosti 🙂
předem děkuji

enell
18. srp 2007

ahojky, já jsem rodila jednou na obilním trhu a dvakrát v Bohunicích a v Bohunicích jsem byla maximálně spokojena, skvělý personál a pěkné prostředí, fakt super

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
dejl
15. zář 2007

Ahoj, jsem tady nová. Já jsem rodila císařským řezam na Obilním trhu ve 27tg. Byla jsem spokojená, týden jsem ležela na oddělení JIP-přd porodem, týden po porodu a oddělení ARO, tady to bylo nejlepší a potom ještě asi 3 dny na oddělení pro šestinedělky. Nikde jinde bych nerodila, protože vím, že když nastanou komplikace, tak všechny vozí na obilňák. Máme krásná dvojčatka, ty leželi na JIP novorozenecké a i tam jsem byla spokojená, kdykoliv jsem potřebovala něco vysvětlit tak mi všechno řekli. Já osobně obilňák vřele doporučuji. 🙂 Zdraví Jana

misakulicka
18. zář 2007

Máte některá zkušenosti s porodnicí u Milosrdných bratří?
m.

binki
19. zář 2007

misakulicko, plánuju tam jít, chceš, abych ti napsala po porodu 🙂?

maminam.
24. zář 2007

Ahoj, já rodila v Bohunicích. Už po porodu jsme byli s manželem překvapeni tím, že si něco nad miminkem šuškají a nám nic neřeknou. Co se opravdu stalo jsme se dozvěděli dost nešetrným způsobem asi za hodinu. Lékař nám jen řekl: "Narodila se vám holčička s rozštěpem měkkého patra. bude to znamenat problém s kojením a možný zánět plic. Máme ji na jipce." A zmizel. Celková péče a informovanost- nic moc. Elinka byla den a noc na jipce, pak byla i na fotu se žloutenkou a místo, by mně ji donesli kolikrát na kojení, ji dokrmili Nutrilonem. Odcházela jsem z porodnice zcela psychicky na dně (taky mi tvrdili, jak se můj pobyt protáhne a pak najednou, běžte), vůbec jsem nevěděla, zda zvládám kojit (vždy Elinku dokrmili), zda zvládám odsávat nosík, od každé sestry jiné informace (např. o kojení). Už tam nepůjdu!

bufina
8. říj 2007

Ahoj holky, rodila jsem před 14 dny v Bohunicích a super. Doktoři úplně úžasní, na nic si nemůžu stěžovat. Až budu rodit příště, tak zase jedině tam.

lili01
8. říj 2007

ahoj já jsem rodila na Obilňáku v roce 2004 předčasně ve 34+3tt.malý byl zdravý a v pořádku,fotky mám v albumu.Mudr.Weinberger byl mladý,ale výborný,porodní asistentka taky příjemná.Na novorozeneckém odd. taky hodné sestřičky.Jen na rizikovém odd. byly asi dvě protivky sestry.Myslím že je to všude hlavně o lidech,natrefit na blbé sestry nebo dr. můžete všude,záleží jen na štěstí,kdo má zrovna směnu.
Doporučuju si jít do porodnice porodní pokoje prohlédnout a na základě toho se rozhodnout,vy se tam musíte cítit dobře.Sice je hezké doporučení kamarádek,ale natrefíte na špatnou směnu a jste v háji....takže tak,ale to je jen můj názor
Přeju těhulkám hodně štěstí při výběru porodnice
😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru