Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

dludli
5. bře 2008

ahoj holky, tady to zije, Panter tobe je 28 primo dneska? 😵

panterka
5. bře 2008

krist, já se o něj hrozně moc bojím ☹ vím, že jsme s Hynečkem měli hrozně velký štěstí, že byl naprosto v pořádku, tak se prostě modlím, aby nějaký to štěstíčko zbylo i na tohohle našeho druhýho prcíčka ☹

panterka
5. bře 2008

ahoj dludli, nee, v listopadu mi bylo

krista
5. bře 2008

Panter to víš že bude mít štěstíčko i Jáchymek, já se o malou taky bojim, četla jsem co se stalo Cibulce v dubnu 😢 ☹ 😔

Ahojky Dludli 🙂 Jak je? 🙂

panterka
5. bře 2008

krist, taky se to ke mně doneslo a právě proto to na mě asi dolehlo, Hyneček byl taky 34tt, měl ale moc štěstíčka a od začátku byl úplně v pořádku 😕 taky jsem byla na kapačkách, kvůli kterým mi dávali i prášky na srdce, ale myslím, že miminku to ublížit nemohlo...

krista
5. bře 2008

Panter fakt bude všechno v pořádku, uvidíš že jo 😉 Moc na Vás s Kristýnkou myslíme a posíláme Jáchymkovi sílu 🙂

panterka
5. bře 2008

kristý, hlavně teď to všechno musíte zvládnout vy s Kristýnkou 😉 prostě toho strachu o ty naše drobečky už se nezbavíme, ať jsou v bříšku nebo už jsou to velký "lumpíci", to je úděl rodičů

krista
5. bře 2008

Panter no já sama nevim jak to zvládnu, do včerejšku jsem se porodu nebála, ale když si pak pro mě MM přijel, tak jsem si jen do toho auta sedla a nezmohla jsem se na slovo 😖 Asi spíš z toho šoku, že to přichází jako rána z nebe, kdyby mi přece jen odtekla voda nebo kdybych měla pravidelný bolesti bylo by to jinak, ale tohle bylo jako kdyby mi naplánovala císaře 😝 Spíš jsem se asi bála toho co mě tam čeká a teď už bych se teda měla bát i toho porodu, těch bolestí apod. 😅

panterka
5. bře 2008

krist, neboj se, fakt to budeš mít za sebou a už Ti to nebude připadat tak hrozný 😉 všechna Tvoje pozornost se obrátí na Kristýnku a ona bude to nejdůležitější 😵 já už si porodní bolesti vůbec neumím představit, fakt nevím, jak moc to bolí, spíš si říkám, že to asi není tak hrozný 😕

dludli
5. bře 2008

kristy mam se prima, jen to bricho mi nejak zacina prekazet, sem se nejak nacpala k obedu, mam problem se zapnutim bundy, kdyz se prejim tak v ni nemuzu dychat, no je to sranda. A vcera takovy kopance holky, no to byla sila 😀

Kristy vim ze to musi byt na bednu a jsem zvedava sama na sebe 😅 ale nenech se rozhodit. Bandaska sve praci snad vubec nerozumi 😠 tak si proste uzivej par poslednich dni pandero ( 😀 ) a tes se na Kristynku. Az to prijde tak to proste prijde, vzdyt termin teprve mit budes, a tusim ze mate oba s MM narozky tak oslavujte pak uz asi nebude cas 😀 😀 😀

krista
6. bře 2008

Ahojky holky 🙂

Dnes mám cca od 1:45 bolesti po 15ti minutách, asi od 4h je to po 12ti minutách, jednou to bylo po sedmi, teď je to po 14ti, po 5ti 😖 nutí mě to i prodýchávat což předtím nebylo, každopádně teď sedim na míči a naivně jsem si myslela že to trošku pomůže 😝

Nejhorší je, že za hodinu mi odjíždí manža do práce a já nevím jestli je to ono ☹ Kde ho potom budu nahánět 😖 (je řidič).

Dludli to byl překlep - Bandaska nebo účel? 😀 To se ti totiž moc povedlo 😀 😀 😀

Holky snad to zmáknu, jen nevím jestli je to ono ☹

kulllisek
6. bře 2008

Ahojky holky,

Kristy, ty ženská jedna, já zas z tebe budu celej den v práci jako na trní! Kočko, to už určitě bude ONO 😵
Ježíš, já se tak moc těším a držím samozřejmně palečky! Hlavně se drž, snaž se mezi kontrakcema hodně odpočívat! Nám vždycky říká PA na cvíču, že mezi bolestma se máme uvolnit jako hadrová panenka a zkusit na těch pár minut usnout, hmm, jenže ono v reálu je to asi jiný, cooo???

Takže zatínám palečky a držím!!!! 😉

krista
6. bře 2008

Kuli no usnout to fakt byla sranda 😀

Jsem vzhůru snad od první bolesti co byla v těch 1:45 😀 No já si tu vesele hopsám na míči a jde to, ale začínají mi křížový bolesti a to je síla 😝 a dýchám taky jako čokl, jsem si myslela, jak mi to nepůjde a jde mi to dobře 😀

panterka
6. bře 2008

ahoj krist 😲 že by?

krista
6. bře 2008

Panter těžko říct 😝
Je to po šesti minutách už asi od 6:30 ale dva intervaly tam byly po 10ti tak snad 🙂

panterka
6. bře 2008

krist, a nechceš jet radši do tý porodky, když už je to tak často a dost pravidelně?

panterka
6. bře 2008

ale rozhodně by sis měla u sebe nechat manžu, nevím, jestli Tě to přejde nebo ne, ale konečně to vypadá na porod!!!!!!!

krista
6. bře 2008

Panter nemám s kým 😀
Ještě je podle mě čas, počkám až to bude tak po těch 5ti minutách nebo 3 minutách 😅 Dá se to pořád snést - ta bolest, to je mi divný víš 😅

panterka
6. bře 2008

krist, každej to vnímá jinak, asi jsi hodně odolná proti bolesti 😉 a jak to teda teď vypadá? po kolika? a TM už odešel?

panterka
6. bře 2008

tak, krist, držím palečky, aby to bylo dneska (no, zas jsem se o den sekla 😀 ), budu sledovat zprávičky, juknu do plánovalek a jsem moooooc zvědavá 🙂 myslím na vás, holky moje 😵

krista
6. bře 2008

Panter neboj holky sem hodí info - jako minule 🙂
No teď je to tak po pěti, počkám až to bude hoďku po pěti a pak vyrazíme, MM už dorazil domů, doufám, že to fakt neni vyplácaná dovča, už jí moc nemá ☹

Na chvilku se loučím, páá 🙂

panterka
6. bře 2008

krist, páá 🙂 určo to bude dneska 😉

gabcos
6. bře 2008

ahojky, koukám, že Terka vesele koníkuje... 🙂 🙂 myslela jsem si, že tu bude a nemusím sem chodit brzo ráno psát, že to dneska vypadá konečně na porod...🙂
moc držím palce at to vyjde a máš fakt rychlý a bezbolestný porod..🙂 dneska má narozky moje kamarádka, tak je bude mít i Kristýnka..jéééé....🙂

JSem jak na trní...🙂

krista
6. bře 2008

Gábi no nevím jestli to bude dneska, ztrácím naději, dvě hodiny intervaly po 6ti minutách, teď to párkrát zkočilo na míň a teď od 8:43 nic, tak nevim no ☹ MM už je doma, tak doufám, že jsem ho netahala zbytečně, s tou jeho prací je to těžký ☹

Panter doufám 😀

A už je to tady sakra 😀

panterka
6. bře 2008

kristý to víš, že bude 😉

gabcos
6. bře 2008

Terka, já taky měla v jednu chvíli vápadek asi na 15 minut...🙂 takže nezoufej.. !!!!!

Jsem tu na skok, Milan vzal malou do kočárku uspat ji a koupí prý i snídani...🙂 V pátek jede na tu služebku a já musím k té doktorce s malou , tak zuřím...☹ 😠

krista
6. bře 2008

Gábi tak nakonec ho na tu služebku vyhnali jo? 😖 No teda ☹
Ale je to zlato, že si vzal takhle malinkou - no pyšnej tatínek prostě 😵

Pořád se to drží těch 6ti minut, Gábi do kolika mám teda počkat? 😀

panterka
6. bře 2008

teda, holky, když to tak čtu, tak já bych fakt nevěděla, kdy do tý porodky jet 😅 já už bych ale asi jela vzhledem k tomu, jak rychlej byl můj první porod 😅
krist, ten koník není k zahození, když se můžeš poradit 😵

krista
6. bře 2008

Tak MM zkonstatoval že v poledne se přesuneme ke kamarádovi na stavbu 😲
Asi se zbláznil 😲

gabcos
6. bře 2008

Terka, já bych fakt vyčkala, až budeš mít apson pár kontrakcí po třech minutách....já tam jela když jsem je měla delší dobu po třech minutách a v porodnici jsem byla 3 hodinky, což mě přijde dobré...když tak pojdeš po 6-ti, tak tam budeš zbytečně dlouho...ale je to na Tobě, já se cítila lépe v domácím prostředí... 😀

a už tě to bolí??? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru