Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
6. bře 2008

taky máš doma vtipálka 😀

gabcos
6. bře 2008

ale zase na stavbě by se to 100% rozjelo a možná bys porodila i tam.... 😀 😀 😀

krista
6. bře 2008

Panter jj ten tvůj rychlý porod to jo, to kdybych u sebe věděla tak jedu taky 😀 Ale já se nevidim na rychlý porod 😅

gabcos
6. bře 2008

panterka, jak si měla rychlý porod??????

krista
6. bře 2008

Gábi jo taky bych to tak udělala, jak píšeš, OK 😀
Já bych taky chtěla být co nejdýl doma 🙂 To víš že to bolí, bolí to celou dobu, ale snáším to dobře - bych řekla 😅 Skáču na míči, mám do toho teď i křížový bolesti, fakt super 😅 A dýchám jako pejsek a to mi strašně pomáhá 😵

No jako já nevím co si myslel, osobně doufám, že kolem 12h už pojedeme, ale těžko říct že 🙂
Gábi kéž bych tam byla taky jen 3 hoďky v tý porodce 😵

gabcos
6. bře 2008

jojo, psí dýchání mi taky moc moc pomáhalo..😨) doma jsem to zvládala na jedničku, až jsem si říkala, že pokud se tomuhle říká porod, tak není co řešit...🙂 😉 do tuhýho šlo až v porodce...🙂 Ale třeba ty budeš mít "pohodu" i tam...🙂

panterka
6. bře 2008

gabi, mně v 8h ráno zavedli provokačku, bolesti začly asi v 9h, v 10h mě odvedli na porodní sál a malej se v 11:43 narodil (mezitím mi trhli vodu, klystýr, sprcha, monitor...) 😅

krist, třeba si myslel, že do těch 12h už budete mít porozeno a on půjde na stavbu 😀

gabcos
6. bře 2008

prchám, už jsou tu.... 🙂

krista
6. bře 2008

Gábi taky si myslim že horší přijde, to jo 😅 Kdyby to takhle bylo celou dobu tak se tomu nedá říkat, že je to hrozný to by byla prostě pohoda, ale fakt nejsem takovej optimista 😀

Panter no to by byl taky borec 😀 Kdyby si to takhle myslel, on si snad myslí že mi nic neni, to je hrůza 😲 Válí se v posteli a čte si noviny 😀

Pořád je to po těch 6ti, tak jsem zvědavá jak dlouho bude ještě trvat než se to někam hne, už to mám po těch šesti 2,5 hodiny 😖

panterka
6. bře 2008

gabi, tak zatím papa 😉 Ty určo budeš mít nový zprávy, kdyby Terka odjela do porodky, tak na Tebe taky psolíhám 😉

krista
6. bře 2008

Gábi tak ahojky 🙂 a díky za radu 😀 Dneska asi pojedu do Krumlova v zácpě tak to bude prča 😀

gabcos
6. bře 2008

Terka, držím moc moc palečky...ještě sem určitě nakouknu..určitě mě ale informuj, kdyby něco, ju??? 🙂

krista
6. bře 2008

Gábi napíšu ti až vyjedu, neboj 🙂 Díky a ahojky 🙂

panterka
6. bře 2008

nejhorší je, že si nemůžeš zkontrolovat, jestli se otvíráš 😕

krista
6. bře 2008

Panter neboj na 100% vám sem dá někdo vědět, pověřila jsem Atrei z Plánovalek 😀 Furt máte strach to je něco s váma 😀

panterka
6. bře 2008

krist, my si to s TEbou nacvičíme a pak budem rodit jedna báseň 😀

krista
6. bře 2008

Panter no právě, to by mi pomohlo kdyby mě mohl někdo zkontrolovat, hned bych věděla jak je to platný 🙂 😖
Ty budeš určitě rodit jedna báseň 😵

Nevíš kdo má dneska v Krumlově směnu? 😀

panterka
6. bře 2008

věřím, že když porodíš tak do dvou, tak by tam mohl být ten můj dr. 😉 ale fakt nevím, jen myslím, že tam Říman přes den nebude, určitě nee 😕

krista
6. bře 2008

Panter do dvou se na porod nevidim, nejsem fakt optimista 😅
Snad tam ten Říman nebude, když dělá víkendy, ale taky tam do toho víkendu můžu ležet ☹

panterka
6. bře 2008

nee, krist, Ty dneska porodíš!!!!!!!!!! jinak mi zkazíš statistiku 😀 zas bych se o den sekla 😀

krista
6. bře 2008

Panter no uvidíme ty jo a taky mě děsně bolí nohy 😅

Jdu něco zdlábnout, zatím 🙂

panterka
6. bře 2008

tak zatím 😉 a doufám, že už se neozveš, ale až po porodu 😀

gabcos
6. bře 2008

jsem hrozná - nedá mi to a musím apsoň na momentík juknout...🙂 🙂

Teri, mě taky hrozně bolely nohy, hlavně stehna, skoro jsem pak nemohla chodit...🙂

kulllisek
6. bře 2008

Tak co, Kristi, jak je? Já na tebe myslím od rána, makám tady jak šroub, ale samo, že se zatnutýma palečkama 😅

Ahojky holky, Gabcos, Panter!!!

panterka
6. bře 2008

ahoj kuli, taky jsem nervozní 😕

kulllisek
6. bře 2008

To je sranda, jak tady všichni "rodíme" společně, cooo? Já jsem byla včera u očního ve Vimperku a celý den jsem myslela na Koníka a Kristi, co a jak a hned jak jsem přijela domů, tak jsem upalovala k PC, abych zjistila novinky 😀

A co ty, Panter, jak je? A co Hyneček?

panterka
6. bře 2008

kuli, však mi tu ještě párkrát porodíme a budeme mít průpravu lepší než z předporodních kurzů 😀

dík za optání, jsme v pořádku, jen na mě zas včera padla depka z toho ležení ☹
koukám, že budete mít nejspíš Viktorku 😉 ta se mi taky líbila 😉

kulllisek
6. bře 2008

Hmm, ty depky v tom těhotenství... ☹ Ale neboooj, určitě to brzo přejde, podívej se z okna, jak je hezky a začni třeba vymýšlet něco na Velikonoce, jak s Hynečkem obarvíte vajíčka a co všechno by se ještě dalo vymyslet 😉

No, zatím to na Viktorku tak nějak vypadá...ještě jsme uvažovali o Michaele, po mě, manžovi se to moc líbí a miminku pořád říká Mišulko a Míšánku a vy dvě moje Mišky, no, je jak blázen 😀 Jenže já nechtěla jméno po sobě už jenom z důvodu, že mi tchýně říká Michalo a to nesnáším a všechno se ve mě vaří 🙄

panterka
6. bře 2008

teď jsem koukla do plánovalek a krista ještě neodjela a prý se jí interval prodlužuje 😒

krista
6. bře 2008

Holky tak vidím že jste dočetly ☹
Ty moje časy jsou takovéto:

4:30, 4:42, 4:52, 4:59, 5:13, 5:22, 5:28, 5:37, 5:47, 5:54, 5:59, 6:06, 6:13, 6:18, 6:25, 6:33, 6:37, 6:43, 6:49, 6:55, 7:01, 7:07, 7:13, 7:19, 7:25, 7:35, 7:40, 7:46, 7:52, 7:58, 8:09, 8:13, 8:19, 8:25, 8:30, 8:34, 8:41, 8:43, 8:51, 8:57, 9:03, 9:10, 9:18, 9:24, 9:28, 9:32, 9:38, 9:46, 9:56, 10:04, 10:13, 10:30 😖

No prostě hrůza, nerozumim tomu 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru