• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Faaaakt? Takže zase se to rozejde jako minule? To je zajímavý :astonished: Chudák malá :frowning2:
6. bře 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, neboj, ještě to přijde :wink:
6. bře 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a hlaven Kristy!!! Drzim moc palce, poradit neumim vubec nic, ale Gabcos psala ze se ji to taky zastavilo, tak se to zas rozjede (driv nebo pozdeji kazdopadne!!! :grinning: ) 6.3. je pekny datum! :slight_smile:

Kullli a co u ocniho? Jo a ten polsatr si asi vyzvednu, at to nikam netahas, domluvime se nejak pres IP.

Dneska se mi stala nadherna vec, pisu MM mail do prace a v ten moment on stoji ve dverich s ruzema, proste jen tak :dizzy_face: jel neco zaridit do mesta, tak mi proste privez kytku, koukala jsem jak puk, kolegyne taky no proste nadhera! :grinning:
6. bře 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy a co vyrazit na nejakou poradnou prochajdu? Jestli muzes, to pise hodne holek ze se jim to rozjelo
6. bře 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri neboj, určitě je to je ono, vím to...:slight_smile: buď trpělivá, dneska budeš mít už Kristýnku u sebe, tak pár hodin čekání jetě vydržíš, ne?? :slight_smile: :slight_smile:

zase se to začně zkracovat, věř mi !!!!

Teda dludli, to je romantika, jééééééé....:slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej Terka, jsi tu ještě nebo se to začalo zkracovat a vyrážíte???????? :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi, teď jsem se v plánovalkách dočetla, že poslední kontrakce někdy po jedenáctý, tak asi nic :frowning2: jde si lehnout
6. bře 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak je asi konec, v 11:06 byla poslední bolest, bohužel z pravidelných kontrakcí to zkončilo u ničeho, takže si jdu teď lehnout k MM a odpolko půjdeme na stavbu, kdyby se něco změnilo, dám vědět, ale je to asi špatný :frowning2: Pááá :wink: a díky všem za pomoc :wink:
6. bře 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristý, neboj, určo se to ještě rozběhne :unamused: myslím na vásssssssss :wink:
6. bře 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy kdyz jim tam pomuzes nahodit kus zdi tak so to urcite rozbehne! :grinning: Taky na vas myslim, dneska budu muset asi MK sledovat i vecer
6. bře 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vybiram povleceni do postylky, Kullli ty sis neco objednavala pres net ne? Na kolik te to vyslo?

Jinak nikde nikdo, co asi ta Kristy :confused:
6. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Kristi, tak coooo????

Zuzi, u toho očního mi řekl, že když bude porod probíhat normálně v klidu, tak můžu rodit přirozeně, ale jakmile by to vypadalo na komplikace, byť sebemenší, tak to nemá cenu hrotit a jde se na císaře! Do zprávy mi to takhle nějak napsal a taky to, že nedoporučuje výraznější fyzickou námahu, tak jsem zvědavá, jak si s tím poradí Tůma, jdu tam příští úterý :unamused:

Ohledně polštářku se domluvíme. Hele, ty povlečení ještě neobjednávám, musím to spočítat, kolik jich bude, dvě domů (jedny asi s nebesy) a jedny k našim na Šumavu. Hele, ale já jsem si to byla ošahat v Bejbycentru a zaujaly mě úplně jiný, než jsem měla vyhlídnutý na netu! Takové heboučké a froté...tak ještě nevím. Ty z toho netu jsou takové hrubší :confounded:
6. bře 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se to nejak nechce oblejzat, asi, chtela bych mit hned vsechno doma :slight_smile:
6. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to jsme dvě, já si začínám uvědomovat, že v práci už budu jenom 2 měsíce :astonished: a že nějak nestíhám nakupovat věci na mimi :fearful: Ale beru to s humorem! Vem si, že poslední měsíc, dva už nebudeme schopné dojít ani nakoupit, bude teplo a my budeme sotva lézt... :rolling_eyes: A pak něco nakupuj a sháněj!

Hele, s tou kytí, to je tvůj manžel teda miliooooonovej, já když jsem to četla, tak mi vhrkly slzy do očí...taková romantika :dizzy_face:

Dneska po práci asi sjedu do Tesca, podle toho, jak jsi psala, jak se ti podařilo nakoupit, tak jsem si řekla, že tam MUSÍM chtě nechtě :slight_smile:
6. bře 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak jsem si po obědě schrupla s Hynečkem :slight_smile:
žádný novinky o kristě? GAbi, ani Ty nic nevíš???????
teda, dludli, s tou kyti fakt závidím!!!!!!!! :dizzy_face:
6. bře 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale jedna ruze je uz nejaka polochcipla.
No nejak to tu zmlklo, ja mela praci, tak treba Kristy nekde zdi nebo tak :grinning: no nebo uz odjeli a nestihli dat vedet. No vsak se tu bud nejak ukaze, nobo posle zpravy
6. bře 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Miso v ja tam udelam taky jeste najdezd do Tesca :sunglasses:
6. bře 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky nic nevím...:frowning2:
6. bře 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že jí to přešlo, kdyby jeli, tak by určo někomu písla :frowning2:
6. bře 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to vidím tak, že pojedou v noci :wink:
6. bře 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím panterka že ji to přešlo...ale divný, měla to dost dlouho, na posly to nevypadalo...
6. bře 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi, já byla přesvědčená, že už je to ono :frowning2: Tobě ale určo písne, tak nám sem pak dej echo :wink:
6. bře 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že pořád nic :sweat_smile:

ahoj holky :wink:
6. bře 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jck...:slight_smile:

myslím, že Terka je na tý stavbě s manželem...
6. bře 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
všichni tady na ní myslýme a ona se někde fláká :grinning: :grinning: :grinning: můra jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem koukla před chvilkou na budějovický snažilky :confused: :confused: a je tam, teda bylo docela husto se holky nepohodly mezi těhulkama a snažilkama. Tak jsem jim napsala, že zvu těhule na téma regiony Č.B.
ono je to asi opravdu těžký, když se snažíš dlouho a pořád nic, já to neznám tak to nemůžu posoudit :sweat_smile:

a jak se Gábi máte s Emmi, mě ten můj pacholek dává kapky :grinning: už jí nemůžu nechat nikde samotnout je hned na břichu, na zádech a nejvíc jí chutná podlahy mimo deku :sweat_smile:
6. bře 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dává Emm taky pěkně zabrat.... :grinning: když spinká tak je to zlatíčko...-), ale dělá nám problém uspávání, nějak se ji nechce spinkat, tak to trvá několik hodin hodin než ji udrdáme...to pak ale už usínáme vysílením místo Emmíska my....:slight_smile: :grinning:
6. bře 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi, my se dodneška chodíme koukat na Hynečka, když spí, to je takovej andílek :dizzy_face:
ahoj jck, s těma těhulkama a snažilkama se fakt nedivím, holky snažilky musí být na nervy a musí jim to být určo líto :frowning2:
6. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka, já se na ni taky nemůžu vynadívat když spinká...nebo když se probuzí, dlouho se protahuje, zívá, dělá ksichtíky...no naše šelmátko...:slight_smile:

teď ji tu už ale dlouho uspávám a nic...máme kromě postýlky jeětě košík na kolečkách, tak jednou rukou píšu a druhou drndám košík...:slight_smile:
6. bře 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda gabi, já tohle vůbec neznám, náš Hynďa se probral až kolem těch 6 týdnů, do tý doby jenom spinkal a byl i problém ho nakrmit, protože při krmení pořád usínal a museli jsme ho budit, no jo, bobek malej, musel to nějak nahnat, tak spal a spal a je fakt, že přibíral :dizzy_face:
6. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale fakt, dneska je to takovej chlap a když večer usne, tak ho chodíme opusinkovávat :grinning:
6. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek