• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
ahoj Gabi, díky moc, jsem ráda, že jsem doma, ale stejně jsem to obulela, no magor :rolling_eyes: další kontrolu mám 8.4. s velkým utz, tak uvidíme. chci s sebou vzít i Hynečka, aby se na bráchu podíval :wink:

koukala jsem akorát na nakaboněnou Emminku :grinning: je to šikulka :dizzy_face: a jak se jinak, holky, máte?
20. bře 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď se mám dobře, konešně usnula...:slight_smile: doteď tu byl zase řev...ta fotečka je z dnešního rána...:slight_smile:
v 10 hod. čekám návštěvu, tak snad bude ješzě spinkat !!! :slight_smile:

a jak se těší Hyneček na brášku???
20. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hyneček je fakt zlatej, hladí mi a pusinkuje bříško a furt chce, aby ho brácha kopal :grinning: vždycky na něj mluví a snaží se ho vzbudit, ale že s náma půjde na ten utz, to ještě neví :wink: to mu necháme jako překvápko :slight_smile:
akorát včera ráno ze mě začal tahat, jak se brácha dostane z bříška ven :grinning:
20. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to je pěkné, sladký..:slight_smile: Hlavně aby byl takhle v poho i až se Jáchymek narodí...!!!
Kolega od MM z práce mají teďka asi 3 týdny mimi - holčičku a jejich chlapeček (2 roky) na ni hrozně moc žárlí... :frowning2: :frowning2:
20. bře 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já spolíhám na to, že už je celkem velkej, přece jen mu bude skoro 5 let :wink: navíc budem na chalupě a tam bude mít o zábavu postaráno, kor když tam bude i neteř, který je 7let :wink:

akorát mě včera dr. rozhodil s tou jeho dovolenou, ach jo :frowning2:
20. bře 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte na začátek dobře vymyšlené - s tou chalupou a neteří...:slight_smile: :slight_smile:

ty jo, koukám, že už jsi 30 tt, toto letí...:slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, taky už jsem dneska jásala, že mám tu trojku na začátku :grinning: po velkým utz budu 32tt, tak to už bude zas veselejší :wink:
20. bře 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi já mám z autobusu trauma od doby co mě jako těhotnou klidně mlátili batohama v 9.měsici do břicha a řekla jsem že kočárkem prostě jezdit nebudu, abych musela prosit lidi aby mi pomáhali, fakt ne :wink: Jestli tobě busy nevadí tak klidně přijeď :slight_smile:
U nás je problém že když malá spí tak ji nevzbudim :wink: Zkoušela jsem to i v porodnici a když spí tvrdě tak jí nevzbudí nic - přebalování, studená plena přes pusinku ... nic :wink:

Už se musím pomalu chystat k Dr., dneska toho zase hodně vyřídim, snad už budu mít všechno z krku :slight_smile:

Mějte se hezky holky. Páá :slight_smile:
20. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak ať dobře pořídíte a podej pak hlášení :grinning: papa
20. bře 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, vůbec nestíhám...doufám, že vás brzo dočtu a zase se zapojím do vaší příjemné debaty.

Jenom jsem se chtěla zeptat zkušených mamin, jaké lahvičky a dudlíky používáte a jaký obsah lahvičky je nejlepší. Zrovna uvažuju o objednání startovací sady AVENT, jsou tam 2 lahvičky s obsahem 125 ml s dudlíky, 2 lahvičky s obsahem 260 ml s dudlíky, dva další dudlíky s pomalým průtokem navíc, jedno šidítko (tak se dneska nadává normálnímu dudánkovi :unamused: ) a kartáč na lahvičky, stojí to celkem 675,-- Kč...takže fakt nevím...jsem zatím nezkušená mamina, tak poraďte!

A ještě jedna věc, využili jste nějaký zásobníčky na mateřské mléko do ledničky? :angry:
20. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy byli jsme na dovce ve Skotsku, jen tak na par dni u znamych

Pry se doporucuje mit od 30 tydne sbalenou tasku do porodnice, Panter :grinning:
20. bře 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dludli, no, já jsem si řekla, že jí sbalím, pokud se po týhle kontrole dostanu domů, ale asi to ještě chvilku odložím :wink:
to jste ale měli super dovču :wink: jak jste tam jeli nebo letěli? :wink:
20. bře 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leteli jsme, oba poprve :grinning: takze kapanek bobky, ale jinak to byla parada :slight_smile: utratila jsem spoooooustu liber v nextu (no ale u nas by to bylo aspon dvakrat tolik) veci mam v albiku takze jsem max spokojena :grinning:
akorat to bylo nejaky narocny, cely den nabity porad nekde, hrady, kopce a tak, takze zitra mame zase dovcu :grinning: a jedem se do pondeli zrekreovat z dovoleny na chatu :grinning:
20. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dludli, koukám, že si pěkně užíváte :grinning: oblečky jsou parádní :slight_smile:
Gabi, pěkná nová fotečka :wink:
21. bře 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.. :slight_smile:
21. bře 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, prosím vás, jakej je Čutka doktor? Já ho uvidím za tři týdny na velkým utz :slight_smile:
21. bře 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kiki, myslíš mladýho nebo starýho Čutku? Já jsem byla tady v ČB u mladého a to je frajer, fakt super!!! Pohodovej, klidnej, milej, hezkej, vstřícnej...fakt docela pohodička :dizzy_face:
21. bře 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás musím pozdravit :wink: vítám nové maminy čekatelky :slight_smile:

panter...gratuluji ke kontrole, jsi holka šikulka :wink: :wink: Hyneček bude určo nadšenej, až uvidí brášku. Musíš mu dát podrobný popis, třeba náš taťka když viděl poprví na utz Natálu (ve 20tt v Budějkách) tak nevěděl kam koukat, byla to sranda :grinning: :grinning: :grinning:

dludli...krásným oblečky, ten Next má supr hadříky, ale ty ceny :confused: :confused: ale je to kvalitka, taky jsem neodolala a koupila pár kousků a teď čekám na šatičky od nextu z mmb :wink: hlavně, že jste si užili, taky bych někam jela - tichá závist :dizzy_face: :dizzy_face:

spachmanko...ááááááááhoj :slight_smile: :slight_smile:

kiki...ml. Čutka je super, mě v Krumlově rodil :wink: je to hezkej a příjemnej chlap :slight_smile:

tak zase někdy. papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to nevím :fearful: Mám jít na polikliniku jih na genetiku a to nevím jestli tam je mladej i starej :slight_smile: takže dorý říkáš, jo? a co starej? to je protiva, nebo taky pohoda? koukala jsem že jeden z nich je i v porod. v c.k.... :slight_smile:
21. bře 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck, díky, zatím držíme, tak snad to bude tak dál :wink: teď už jen aby se mi splnilo to, aby mě rodil Fialkovič a bude to dobrý :wink:
21. bře 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter...vždyť je to jedno, kdo tě odrodí, hlavně aby jste byli s Jáchymkem v pořádku oba dva a je to :wink: :wink: a když tam bude Fialkovič, tak to budeš mít veselejší :sweat_smile: a i tak bez něj to zvládneš, už se vám to krátí, tak se držte :wink: :wink:

kikino...v Krumlově v porodce je mladej, toto jsem měla u porodu :slight_smile: a staršího neznám, když jsem byla na genetice v Budějkách ve 20tt, tak mi ho taky dělal mladej :wink:
Jsi přímo z Krumlova?
21. bře 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky.. :slight_smile: panterko ty chceš fialkoviče???
21. bře 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiki tak už se těšíš na utz co???necháte si říct pohlaví? :slight_smile:
21. bře 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj spachmanko, no, ráda bych ho :slight_smile:
21. bře 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki, na PK Jih jsou oba, starýho neznám, ale mladej je fakt třída a ten taky rodí v tom ČK! Toho mít u porodu, to by byla pohodička :dizzy_face:

Ahojky Jck a Panter, jak se máte, holky? :slight_smile:

Já byla dneska v sekáči v Krumlově a nechala jsem tam pětikilčo a pak jsem jela ještě do Tesca a tam jsem nechala patnáct stovek, holky, to se fakt nedalo odolat, takže dá se říct, že pro první měsíce naší holčičky mám nakoupeno, ještě pár oblečkových maličkostí jako jsou cca 2 mikinky (ty ještě nemáme) a pak už to nebudu přehánět - PŘÏSAHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM :grinning:
21. bře 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuli, Ty jsi šikulka :wink: takový príma nákupy :grinning: jinak díky za optání, mám se fajn, jsme totiž doma, ale pořád musím ležet, ach jo :unamused: ale hlavně držíme a 8.4. se těšíme na velkej utz :wink: vezmem s sebou i Hynečka :wink:
21. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Panter, to bude mít Hyneček krááásný zážitek! Takže pořád ležíš...to musí být hrůza, ale co bysme neudělaly pro naše broučky!!!
22. bře 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kuli :wink: jj, pořád ležím a odpočítávám dny a týdny :frowning2: no, ale držíme a to je hlavní, s Hynečkem jsem ve 30tt nastupovala do nemocnice, ze který jsem se už nedostala, tak v tom je to zatím dobrý :wink:
kuli, a co jste dělali v krumlově?
22. bře 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter, byli jsme v tom anglickým sekáči, něco jsem tam nakoupila, ale abych pravdu řekla, očekávala jsem, že to bude trochu lepší, ale neva, určitě příště zase vyrazíme!

Kočko, tobě to ale letí... :astonished: Za chvilku aby sis balila tašku do porodnice, cooo? Hele, jaký si sbalíš noční košilky, já mám úplný odpor k těm bavlněným zapínacím vepředu, jak doporučují, páč se mi zdají, že jsou akorát tak šik pro mojí bábi :confounded:
22. bře 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkný víkend ...:slight_smile:
Jdu Vás dočíst a jsem tu..:slight_smile:
22. bře 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek