• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Teda kullisek, ty ses v tom nakupování pěkně rozjela, to ti povím...:slight_smile: :grinning: :grinning:
22. bře 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že jsem tu nebyla, ale spala jsem s Hynečkem, jsem nějaká hotová :unamused:
kuli, letí, letí, ale doufám, že to poletí ještě rychleji :wink: i když na příští kontrole už budu 32tt, tak pak už mi zbývá jen 5 týdnů :grinning: já jsem pořád vyhrožovala, že si tašku sbalím, jestli se dostanu domů z kontroly, ale ještě jsem se do toho nepustila, ještě to odkládám :wink: uvidím, já ani pořádně nevím, co s sebou, Gabi, to bys mohla poradit Ty, na co fakt nezapomenout a co bylo fakt zbytečný :wink:
jinak já mám jednu tu klasickou bavlněnou košili po Hynečkovi (tenkrát jsem jí nepoužila), ale chtěla bych si koupit novou tuhle http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/damska-nocni-kosile-vienetta-secret-dl-r-zviratka-12/d-70486/ jenže oni tu mají jen velikost XL a z toho bych asi vypadla :unamused: možná zkusím z těch stránek vybrat nějakou jinou s krátkým rukávem, i když jsem chtěla s dlouhým :confused: uvidím
22. bře 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi, pěkná nová fotečka :slight_smile: tak jak se máte?
22. bře 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gábi, taky jsem koukala do albíčka, fotečky jsou krásné. Hele, jaký máte kočárek??? Koukali jsme na vaše fotečky s manžou, já tvrdím, že je to Quinny Buzz, ale manža říká, že určitě ne...tak nás rozsuď! :grinning:

Panter, já vím, člověk se nemůže dokopat, já si pořád říkám, jak si sepíšu seznamy, co všechno budeme potřebovat a myslíš, že už jsem do něčeho píchla??? Nemám ani řádku a čas utíká,,, :pensive: Jinak košilka hezká, vypadá, že bude i příjemná... :slight_smile:
22. bře 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, je to Qiunny buzz...:slight_smile: Vyhrála jsi!!! :grinning: :grinning:
Ahojda panterka... :slight_smile:
22. bře 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi a jak se kočárkuje? Nám se totiž líbí Quinny Speedy. Je fakt, že Buzz je mnohem hezčí, ale tam bych měla strach o to, jestli mimi hodně brzo nevyroste ze sporťáčku, je přece jen hodně mělký a zádová opěrka krátká...ale jinak super kočárek!
22. bře 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kořárkuje se s ním super, je lehoučký, snadno ovladatelný...:slight_smile:
mě ten sporťák nepřijde malinký...vídám v něm dost veliké dětičky, tak nevím.... :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi :wink:
holky, dáváme dohromady daňový přiznání, no síla, a ještě k tomu samozřejmě na poslední chvíli :rolling_eyes:
Gabi, nemáš nějakej seznámek, co jsi měla v tý porodce? co bylo potřeba a co bylo na nic? :wink:
22. bře 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky panterka:
v porodnici jsem měla : 2 x noční košile, jednorázové kalhotky - 5 ks, ručníky, porodnické vložky- min.2 balení, kuchynské utěrky (papírové) - jsou hygieništějsí a lepší než ručník - na spodek- na šití.. :slight_smile: , župan, Bepanthen, kojící podprsenka+ vložky do podprsenky...+ hygienické potřeby (kartáček, pasta, sprcháč, hřeben, atd....)
no a k porodu vodu a jelenní lůj - hrozně ti popraskají rty, jak musíš prodychávat a funět jako pejsek...:slight_smile:
no a pak věci pro mimíska: plínky a ubrousky, ostatní ti tam pro mimi dají...:slight_smile:

nevím, zda jsem na něco nezaponěla..:slight_smile: kdyžtak písnu, když si vzpomenu...:slight_smile:
22. bře 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi, super, dík :wink: tak můžu začít balit :grinning: ale asi ještě ne, uvidím, ale myslím, že i já mám ještě čas :wink: jinak si užijte velikonoce, já budu dneska sama doma, protože chlapi jedou k tchánovcům :unamused:
23. bře 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky, nejak nemuzu dneska spat, to bude den, na MK sedim uz pres hodinu :unamused:
Jak jste se meli o velikoncich? My docela fajn, byli jsme na chate, ale boli me ted v krku, i kdyz sem byla porad v teple :unamused:

Kullli koukam te nakupy pekne pohltili, no jo v tom tescu to je jak stezka odvahy tam jit a nic pro mimi nekoupit, co? :grinning:

Doufam ze se dneska uz uvidime na cvicu, pokud tedy v praci neusnu nebo tak neco :fearful: :dizzy_face:
25. bře 2008 ve 04:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2008 ve 04:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zuzi, teda ty máš páru takhle poránu!

Takže dneska ti mám držet fleka? :wink:

Ty košile jsou... :frowning2: , ale asi nemůžu počítat s žádným sexy modýlkem, cooo? Ještě se kouknu v Prioru, páč tam jich mají spooooustu! :slight_smile:
25. bře 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ..:slight_smile:

já taky kupovala kojící noční košile v Prioru, měli jich tam hafo !!!! :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Včera a dneska mám fakt krizi, malá strašně řve a kroutí se :confounded:
Já nežeru nic nadýmavýho, piju jen neperlivou vodu a je mi to prd platný :frowning2:
25. bře 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Teri, my měli včera taky šíleny den, už jsem nevěděla jak ji pomoct a nakonec se po mega veliké masáži bříška ve 22 hod. večer po 4 dnech vykadila.... :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad bude dneska klid !!

Jinak se musím pochlubit...Emminka se už na maminku smějě !!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, holky :wink:
koukám, že vaše holčičky mají podobný problém jako já :sweat_smile: jejda, tak hlavně, ať to brzy přejde :confused:
Gabi, gratuluju! to už je Emminka velkááááá holka :slight_smile:
no, já se do prioru nejsíš nedostanu, tak uvidím, co budu dělat... buď tam budu muset vyslat MM nebo jestli pojede do budějc mamka :frowning2:
25. bře 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka, já na to v těhu taky hrozně trpěla, takže vím co to je a docela tě lituji... :frowning2: :frowning2: já z toho byla zoufalá a to jsem jedla x zácpě co se dalo....
25. bře 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já měla teda zácpu jen párkrát :frowning2: To vás lituju :confounded:

No malá mi usnula v náručí tak jsem jí šoupla konečně do ložnice, ale stejně tam ještě občas vyřvává, tak to bude zase den :confounded:

Gábi tu masáž bříška děláš teda po směru hodinových ručiček??? No malá když řve, tak jí prostě musim vzít do náruče a houpat - pak je klid, tak ona si spíš vyřvává to nošení a to mě štve :confounded:
25. bře 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Gábi, už jste někam objednaný na kyčle??
25. bře 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi, já na to netrpím v normální všední den :confused: když musím v sedm hodin vstávat s Hynečkem a vypravovat ho do školky, tak chodím jak naprogramovaná :sweat_smile: jenže teď jsme od čtvrtka měli jinej režim, protože měl Hyneček "prázdniny a to je konec, pak v noci skučím, protože mě to břicho děsně tlačí :rolling_eyes: no a navíc mám zas pocit, že mi vyrostlo, tak nevím, nevím...
Jak jste si užili velikonoc? :slight_smile: já je nemám moc ráda, ale včera jsem měla rozptýlení, protože jsme byli u našich na obědě, tak aspoň tak :wink: a zítra končím 30tt :wink: hurááááá!!!!
25. bře 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Terko, a kam jdete na kyčle? my jsme tenkrát s Hynečkem byli... myslím, že je to bývalá vojenská nemocnice... a tam jsme se nemuseli objednávat :confused: tak jen pro zajímavost, abysme pak věděli :wink: tady u nás totiž nejdu :angry:
25. bře 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, už jsme objednaný - na kyčle jdeme 1 .dubna...:slight_smile:

taky velikonoce nemám vůbec ráda...takže jsme je měli poklidný, namalovala jsem jen 3 vajiíčka, MIlan nás Emmi vykoledoval a zašli jsme si na obídek..:slight_smile: pohodička...:slight_smile: Kdyby Emmi nezápasila s bříškem, tak super den!!! :slight_smile:
25. bře 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no to právě nevím kam jdeme :grinning: Dostala jsem žádanku se jménem Dr. ale nezeptala jsem se kde sídlí :grinning:
Je to Dr. Fruit nevíš? :sweat_smile:

A co ty jak se vlastně máš? Bříško pořád často tvrdne? Týdny krásně skáčou jen tak dál :slight_smile:
25. bře 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdeme na polikliniku sever...

Emmi se vzbudila a zase tlačí v postýlce...:frowning2: ach jo, já se z toho zblázním...:-/
25. bře 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi to jste dobrý :grinning:
Já jsem nenabarvila ani jedno vajíčko, už když jsem byla těhu tak jsem MM říkala, že letos na Velikonoce prdim, ale dostaly jsme taky obě pomlázkou :slight_smile:
A kam jdete na ty kyčle?
25. bře 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, není to náhodou Fuït? já jsem měla pocit, že takový jméno jsem zahlídla na poliklinice jih, ale nejsem si jistá :sweat_smile: to víš krumlovačka v budějcích :grinning:
břiško je furt stejný, pořád tvrdne, akorát po tý kontrole ve středu se mi zdálo, že se to ještě trochu zhoršilo, jestli je to tím, jak do mě hrábl.... :confused: no, dneska se na to zaměřím a uvidím, kdyžtak bych si tam zítra brnkla, ale doufám, že to bude dobrý, protože jsem mu slíbila, že se uvidíme až toho 8.4. :grinning:
holky, nevíte, kdy vám to břicho nejvíc rostlo? já jen co mě čeká :confused: a hlásím, že už mám nahoře 12kg :sweat_smile:
25. bře 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to za mě barvila mamka s Hynečkem :grinning:
jinak, holky, jak tu mluvíte o těch prdíkách, brečení a tak... tak jsem včera večer říkala Davidovi, jak se těším, že se po porodu vyspím :grinning: a on na mě, že jsem pěkně naivní :grinning: :grinning: no asi jo, ale aspoň se vyspím na břiše :wink:
25. bře 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no jo já jsem blbec, Fuit :grinning: A já se divím že ho nemůžu nikde pod Fruitem najít :sweat_smile:
Jsem to magor, tak díky, jsem ráda že to vím :slight_smile:

Na břiše je to super, ale já spim stejně v noci na jedný pozici a pak mě bolí celý tělo :sweat_smile: Nejvíc mi rostlo břicho ty poslední týdny před porodem :sweat_smile: Ve 30tt jsem neměla skoro nic proti konci :sweat_smile:
Neboj na Fialkoviče si počkáš, jsem zvědavá jestli ti fakt vyjde :grinning:
25. bře 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek