• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Jinak Emmi si tak zamilovala to houpání v autosedačce, že Milan přidělal nad dveře skobu a zavesili jsme tam provázek a Emmi se houpe "sama" a je klid...krásně v tom usne...:slight_smile:

JInak lehátko taky objednávám, pořád jenom lozí a studuje co se dá...asi vyhraje toto...:slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2006144&tab=1
25. bře 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi to vypadá zajímavě :slight_smile:
Já moc nechci malou na to houpání naučit, stačí že si vyřvává to chování :confounded: Uvidíme jak to zmákneme, já to budu používat spíš pro přenos, když budu potřebovat být v kuchyni nebo ve sprše - což taky nezvládám moc, takže jsem taková šmudla :sweat_smile:
25. bře 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak to se mám na co těšit :grinning: :grinning: :grinning: fakt když to srovnám s Hynečkem, tak musím teď čekat aspoň trojčata :grinning: s Hynečkem jsem měla při porodu břicho poloviční a měl 2kg :sweat_smile:
teď mi to břicho přijde jako hrozná zátěž a navíc tenhle prcek je proti Hynečkovi fakt raubíř, no jsem na to zvědavá, jestli to tak půjde dál a pak mi vysadí ten gynipral, tak nechci vidět, co to břicho bude dělat :sweat_smile:
jinak jsem řekla, že jak padne 14. květen, tak končím s režimem, ale třeba mi ho povolí i dřív a od 22.5. dělám všechno pro to, abych porodila :grinning:
jsem taky zvědavá na ten velkej utz, jak bude tenhle prcek velkej, když mám takový břicho...
25. bře 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zatím lehátko neplánuju, furt si naivně myslím, že Jáchymek bude tak hodnej jako Hyneček, aspoň ze začátku :sweat_smile: Hynečka jsme měli ve druhý postýlce v obýváku a byl fakt hodnej, nebrečel, nevyžadoval chování a tak :confused: no prostě zlatíčku, ale už vidím, jak nám to ten druhej prcek vynahradí :sweat_smile: zatím mám ten koš, abych ho mohla mít všude u sebe :wink:
25. bře 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, že jsem Ti píchla :wink: jak tam chodím k Míkovi, tak jsem tam to jméno určo zahlídla :wink:
25. bře 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vám ty vaše holčinky tak v bříšku škytaly???? ten náš prcek snad škytá 5x denně :confused:
25. bře 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter jj malá škytala v břiše pořád a to jí zůstalo i venku :grinning:
Někdy je z toho škytání pěkně otrávená a zpruzelá :stuck_out_tongue_closed_eyes: No koukni jakej buben jsem měla já a malá byla docela malinká, tak to podle toho vůbec neber, navíc jsem přibrala jen asi 8kg a břicho jsem měla jako kdybych přibrala 20kg :grinning:

Právě jsem zjistila že místo Poličanu koupil MM Vysočinu - celou šišku, to je hrozný, poslední dobou koupí vždycky to co nechci :frowning2:
25. bře 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, to mi něco připomíná :grinning: u nás je to teď s jídlem všechno podle MM, protože nakupuje prakticky jen on :sweat_smile:
já chci malý miminko :sweat_smile: 3kilča jsou akorát :wink: já to mám spíš s prominutím nažraný, protože já fakt jím z nudy :rolling_eyes:
25. bře 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hyneček začal škytat až po tom 30tt v nemocnici a tam jsem taky teprve začla přibývat, do nemocnice jsem nastupovala když jsem byla 30+1 (to mám mimochodem teď ve čtvrtek, tak v tomhle jsem na tom líp, protože mi dr. říkal, že mám hrdlo uzavřený a čípek 30mm, tak asi dobrý :wink: ) a to jsem měla nahoře 4kg (no a výchozí váhu o 2kg nižší než teď)
25. bře 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter :grinning:
Neboj taky ti to půjde po porodu rychle dolu, já mám dole už 11kg zhruba :slight_smile: ale bojim se abych nezačla zase nabírat, protože jim dost nepravidelně, velký dávky a pozdě večer jak nestíhám :sweat_smile:
Teď malá usnula, doufám, že až se vzbudí tak bude mít lepší náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Za jak dlouho začne mimčo nějak normálně spinkat Panter? :sweat_smile: Myslim jako v noci :grinning:
Gabi asi musela za Emminkou... :confused:
Ty jsi v nemocnici přibrala? :grinning: No to já si myslim, že díky tý stravě jsem tolik zhubla :grinning:
25. bře 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo, však já taky nevim jak dlouho tu budu :sweat_smile:
25. bře 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, víš, u nás to bylo jiný, my jsme byli na Bebě :sweat_smile: do 6ti týdnů jsme budili po 3 hodinách, pak jsme to nechali na Hynečkovi a vstávali asi 2x za noc, když mu bylo půl roku, tak jsme už vstávali jen jednou a to ani nedopil flašku, tak jsem mu začla dávat jen čajík a od 8 měsíců spal celou noc (a současně se nám postavil) :sweat_smile: ale fakt je to asi jiný, když nebyl kojenej, kámoška teď má 5ti měsíčního chlapečka, kterýho kojí a v noci chce každou hodinu :confused:
25. bře 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
TErko, to je mi jasný :wink: taky počítám,, že se tu po porodu skoro neukážu, protože budem furt venku :wink: já kdybych nemusela ležet, tak bych tu tolik nebyla ani tak, protože bych musela fungovat s Hynečkem, ale takhle :rolling_eyes: to je pro mě, když jsem tu sama, jediný rozptýlení :unamused:
25. bře 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá křičí, tak já musim., páá
25. bře 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Emm...:slight_smile:

Terka , ty jo 11 kilo dole, bledá závist !!!!
Emmi má taky dost často štukačku...:frowning2:

Teri, tak se stav, my zase koupili celou šišku Poličanu ale nějak nám nejede, asi divná série...:frowning2:
25. bře 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak pááááá :wink:
GAbi, já mně teď každou chvíli malej škytá v bříšku, no síla :grinning:
ale stejně to hrozně letí, tý jo, až já půjdu na ten velkej utz, tak Kristýnce už bude měsíc, a to je jen za dva týdny :sweat_smile:
no a až se ten náš chlap narodí, to budete teprv koukat, jakej mezi vašima holčinama a tím naším chlapem bude rozdíl :grinning: hrozně rychle ty dětičky rostou.... a je to škoda
25. bře 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi, teda krásnej úsměv Emminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je při spinkání?
25. bře 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, při spinkání, po procházce, když jsme ji vyndali z kořárku...:slight_smile:

Emmi je vzhůru a kňourá, musím, tak zatím papa
25. bře 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, papa :wink:
25. bře 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak se pozna ze mimi v brise skyta? My ted mame takove zajimave pohyby, casto me kope proste dolu do podbrisku, jako by se chtel prokopat ven :grinning: to je tedy dost protivny, ale pak a to me desne bavi, kdyz lezim na boku, tak kopne do bricha jako dole, do postele a odrazi se mi na druhy strane :grinning: tedy tak si to vysvetluju, ze uz je velky a citim proste ten kopanec na obou stranach, ale mozna je to blbost ne? :grinning:

Holky ja sice nemam zkusenosti, ale na ty prdiky casto se rika ze pomuze polsatrek plneny tresnovymi peckami a nahraty, pekne na brisko a k tomu masirovat
25. bře 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a malem bych zapomela, moji kolegyni se v nedeli narodil v CK Jonasek :slight_smile: tak az budu vedet co a jak bylo, nejaky reference,tak je urcite prihodim :slight_smile:
25. bře 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dludli :wink:
já škytavku cítím jako takový pravidelný slabý škubání :wink:
jé, to je super, tak Tvojí kolegyni gratuluju a určitě pak přidej postřehy, co a jak, kdo jí rodil, jak byla spokojená :slight_smile:
25. bře 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, teda, řeknu Ti, Emminka se nesměje, ale přímo řehtá :grinning: to je krásný :dizzy_face:
25. bře 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem si s ní hrála na dece a řehtala se jako blázen, jsem z toho neměkko...:slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, ty dětičky jsou faaakt úžasný :dizzy_face: vůbec si to bez nich nedokážu představit
25. bře 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky ne, panterka... :slight_smile: :slight_smile: nedokázala jsem si představit, že budu maminou a teĎ bych si už nedokázala představit, že bych Emmi neměla...
25. bře 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si teď nějak nedokážu představit, že kromě Hynečka budem mít i miminko, ale když se zamyslím do budoucna, tak si nedokážu představit, že pak už nám ty kluci jen porostou a pak najednou odejdou a my budem sami dva... už si to bez toho kolotoče nedokážu představit :confused:
25. bře 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si to taky neumim predstavit, jestli vubec budu vedet co a jak, jestli me to neomrzi :fearful: :zipper_mouth: no ale snad to ma ta priroda nejaky vymysleny a pujde nejak samo od sebe? :confused:
25. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek