Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
25. bře 2008

dludli, neboj, do toho se dostaneš, ani nebudeš vědět jak 😀 nebudeš mít čas přemýšlet na tom, jestli Tě to omrzí nebo ne 😀 navíc, i kdyby, tak TI to bude nanic, prostě budeš muset fungovat

dludli
25. bře 2008

😀 pravdu mas, mizim na cviceni (funeni) tak se mejte

A zadne prdiky pro maminky 🙂

panterka
26. bře 2008

Dobré ránko všem 🙂

kulllisek
26. bře 2008

Ahojky Panter, jak se máš dneska poránu? 🙂

krista
26. bře 2008

Ahojky holky 🙂
Přeju všem hezký den, asi tu nejsem na moc dlouho 😅

panterka
26. bře 2008

ahoj Terko 🙂
ahoj kuli 😉

panterka
26. bře 2008

jak je, holky? prý je venku pěkně mrazivo 😕

panterka
26. bře 2008

jé, koukám na tu vaší princeznu, je kráááásnáááá 😵 a koukám, že má stejnej dudlíček jako jsem koupila Jáchymkovi 😀

gabcos
26. bře 2008

Ahojda, jdu Vás jen pozdravit, dneska je pěkně blbý den a včera večer byl taky...opět mě skolila nějaká viróza...☹ Večer jsem se zimnicí, hroznou bolestí hlavy a celého těla (svaly) zapadla s práškem do pelechu a dneska jsem na tom stejně...a do toho Emminka...☹ Snad pochopí, že není mamince dobře a bude hodná..teĎ se akorát probouzí a jdeme kojit, uvidíme co bude potom..

panterka
26. bře 2008

GAbi, tak to mě mrzí ☹ ještě si moc dobře pamatuju, jakej je to záhul, když se musíš starat o mimi a navíc je fakt blbě

krista
26. bře 2008

Gábi to je naprd, kup si lipovej čaj, rychle ti pomůže 😉
Neboj Emmi bude hodná a určitě má silnou imunitu, tak to od maminky nechytne 🙂

Panter děkuju 😀 Ten dudlík jsem koupila mojí mámě jako oznámení těhu a pak jsem ještě ten samý (ve větší vel.) dostala v Prenatal Boxu a je moc fajn, malá ho má ráda 😀 Já mám mrazivo i doma 😅 Jak se vede? 🙂

panterka
26. bře 2008

TErko, Hyneček byl jen na NUK dudlíkách 😉 Jáchymek má tenhle a ještě bílomodrej (stejnej jako měl Hyneček)
😉
jinak mně je líp 😉 aspoň se mi to tak zdá, jen se pořád hrozně nudím 🙄

krista
26. bře 2008

Panter to jsem ráda, že je ti líp 🙂
Neboj dlouho už se nudit nebudeš 😅 Ale vím jaký to je, však jsem tady před porodem byla pořád sama a nešťastná ☹

panterka
26. bře 2008

Terko, dneska jsem rovných 30tt, za 14 dní kontrola a pak už jen 5 týdnů 😀

krista
26. bře 2008

Panter paráda a ty chceš rodit ve 37tt? 🙂 Aby si fakt ještě nepřenášela 😀

panterka
26. bře 2008

Terko po 14.5. pouštím režim a 22.5. dělám vše pro to, abych porodila 😀

dludli
26. bře 2008

Ahoj kocky, tak to mame jak na Vanoce co? Rano bilo 😀

panterka
26. bře 2008

ahoj dludli, tak to u nás se sněhem nic moc, za to tu po ránu svítilo sluníčko 😀

dludli
26. bře 2008

no tady ted uz taky moc neni, ale rano to bylo jak jsem psala jak na Vanoce 😵 no a o Vanocich nic 😠

panter jak pak travis den?

panterka
26. bře 2008

dludli, já ho trávím u netu 😀
ráno vyskočím v 7h, vypravím Hynečka do školky, kam ho odvede babča nebo děda, pak snídám, koukám na TV, jsem na MK, v poledne mi mamka přinese oběd a buď dojde pro Hynečka po obědě nebo až po spaní 😉 a pak nám přijde taťka, tak se tu prostě tak nějak plácám, hroznáááááááááá nuda 🙄 nikomu to nepřeju

kulllisek
26. bře 2008

Ahojky holky, koukám, že se ukázala Kristi, malá je kráááásná, taková růžová princezna 😵

Panter, někdy bych si to s tebou vyměnila, makám tady jako šroub, ale asi jenom na chvilku 😀

Zuzi, už došlo povlečení? Dneska na něj taky brejlím celý den 🙂

dludli
26. bře 2008

panter no nezavidim po pravde, na par dni je to fajn, ale cele tehu 😒 no ale clovek to por mimi nakonec rad udela

Miso nic 🙄 psala jsem dneska uz te pani, tak snad balik nejak dohledam podle podaci posty nebo nevim. Treb abylo pres svatky opravdu vic prace, tak nestihaji nebo nevim. JInak doufam ze jsem te vcera u koktejlu moc neodradila svym kafranim o tom kolotoci s pozemkem, casto kdyz s nekym sem si pak rikam ze uz se mnou nikam nepujde, ze taky tu klapacku nezavru 🙄 🤐

kulllisek
26. bře 2008

Zuzi, co blázníš, jaký krafání o kolotoči??? (s pozemkem)??? Neblázni, prostě člověk to ze sebe musí dostat, je fakt, že je to taková prekérní situace, musíte na toho chlapíka tvrdě, fakt za ním dojet a tlačit a tlačit (ho ke zdi 😀 )! Uvidíš, že to bude dobrý a klapne to a za chviličku budete mít hrubou stavbu jak víno 😵

dludli
26. bře 2008

no treba je to takovy sen. Mm je z toho dneska spatny, cely den mu vola a nic a domluvili jsme se ze zitra za nim jedem osobne.

A kde je potiz u vas?

kulllisek
26. bře 2008

Jako myslíš potíž s domečkem?

dludli
26. bře 2008

jo to myslim 🙂 jsem zvedava

dludli
26. bře 2008

ty jo Kullli nam uz tahne na 30 tt 😲 to je fofr! 🙂

gabcos
26. bře 2008

Ahojky, tak jsem zase tu, malá spinká a mě je trochu lépe...🙂

Jéé dludli, vy budete stavět??? My bychom taky rádi letos začali, jen nám dělá problém sehnat pozemek...☹ Kde budete stavět, kde jste sehnali pozemek???

dludli
26. bře 2008

no prave ze nesehnali ☹ je to v kostce tak, ze bydlime sice v RD ale u tchyne, dum 100 let stary, s tchyni si nerozumim od zacatku, sice vlastni kuchynka a WC no ale patrne nemuism nic licit.... no a m ybychom radi do vlsatniho zvlast kdyz nas ted bude vic. Byla dlouha cesta nez MM pochopil ze musime od maminky pryc (pre d4 lety ovdovela tak to bylo takove slozite) jsme tam ted pres dva roky, v odme kter ypotrebuje spoutu uprav a jsme tam porad jak v cizim, stary nabytek po jeste babicce manzela (jeho manice je 71, takze opravdu starry a tak) no a pozemek resime vlatsne uz od leta, kdy jsme si proste nasli nahodou opustenou zahradu, mezi rodinyma domeckama ´v Suchaci, kde jsme ted a nechceme odtud, jelikoz tam mame vsechny znamy atd. Pres katastr nemovistosti jsme si nasli adresu majitele a zkusili mu napsat jako zda by neprodal. No reakce zadny tak my to uz vzdali, ale bylo nam z toho moc smutno, je to uzasny misto a tak a zkouseli jsme hledat jinde, spis neco k rekonstrukci nebo tak, nase prijmy jsou bohuzel dost male. No abych to nejak zkratila, tak chlapik se ozval nekdy n apodzim, kdy jsme se uz smirili s tim, ze tudy cesta nevede, no a zacalo jakesi jednani, jako ze by to prodal. No takze my v 7 nebi, i kdyz nam bylo jasne ze dokud neni cerne na bilem neni nic, no a nejak se s MM sesel, a ze se ozve za jakych podminek by prodal. Takze co jsme kde obchazeli nemovitosti, tak jsem to stopli, nehledali jsme nic dal, no a pak bylo ticho po pesine az do vanoc. Samo jsme si vzdycky rekli ze mu dame cas treba do konce mesice, MM mu volal treba 10 krat za den, chlapik to nebral no a nekolikrat se nam stalo, ze ten telefon zvednul pri poslednim pokusu o volani, kdy jsme si rekli ze pak to definitivne poustime k vode. Proste jak naschval. No takze zase nova nadeje a tak. No a takovymhle kolobehem jsme se dostali tedy tam ze jsme s velkym vypetim dorucili chlapikovi navrh kupni smlouvy, o cene jednali s Mm uz pred tim, chlapik nam sice uz na ty vanoce rekl, ze at podnikame potrebne kroky ze uz necouvne, no jenze pak nam trva proste treb amesic, nez ho sezenem, abychom mu tu smlouvu predali. No a vsechno je to pikantni tim, ze me konci v praci v dubnu smlouva a po te nam uz zadba banka nic nepujci 😒 proste to vypada ze budem navzdy u tchyne 😖 ¨

Kullli omlouvam se ze je tu cel ata historie znova 😅

gabcos
26. bře 2008

Dludli,třeba se ten chlápek ještě ozve a dopadne to, moc bych Vám to přála !!! 🙂 🙂 a bylo to cenově v pohodě ten pozemek??? bydlení s tchyní nezávidím, my bydleli u tchyně měsíc a stačilo...🙂 Takže tě plně chápu !!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru