• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Jilemnici, jak to tam chodí?

8. července 2016 
@radova23 Ahojky, chystám se tam taky rodit a co vím jistě, je, že pokoje jsou po dvou a nadstandard pro tebe za 450 Kč, kdybys chtěla i partnera u sebe, tak 750 Kč. Na jejich stránkách se dočteš, co si vzít s sebou, ale oblečky pro mimčo ti půjčí, pokud budeš chtít (to jsem zvěděla přímo od jedné PA). Kdy máš termín??
8. črc 2016 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercalucka to je p. Pohořalá, už na ni telefon asi nemám, ale zkus si zavolat do porodnice, treba ho daji :wink:
8. črc 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercalucka Telefon na paní Pohořalou je 776 048 774 :slight_smile:
8. črc 2016 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pokoje jsou opravdu po dvou. Já rodila před 3 lety. Na pokoji má každá svoje vložky, každé ráno je sestra doplní, už nevím, kolik jich bylo na den. Já jsem si radši vzala svoje a bylo to lepší. tamto je taková bunicina v sitce a docela se mi to zachytavalo za stehy, takze jsem pak pouzivala svoje. Plinky na mimco jsou jen myslim na prvni den, potom vlastní. Gel na koupání mimča tam mají. Oblečení pro miminko, zavinovačka, vše půjčí erár. Sestry ochotné, člověk se nemusí bát zeptat nebo poprosit o pomoc. Když si nepoprosíte, tak berou, že je vše OK. Jídlo vám dovezou až do pokoje, takže se jí v klidu, když je čas a nemusíte někam do jídelny. Jen se pak chodí na utz ledvin do nižšího patra. Jinak se nikam nemusí lítat. Kdyžtak můj porod mám tady popsaný http://www.modrykonik.cz/blog/lomanta/?post_type=3
8. črc 2016 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek