• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

24. května 2017 
takže mě Vítkovice neminou :unamused: no neva :wink:
5. čer 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu ale jedno-první budou malovat a pak rekonstrukce?? :fearful: na hlavu postavené,ne?
5. čer 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak já slyšela asi jenom o tom malování v červenci.
Já na Karvinou taky slyšlela hodně pozitivních věcí až teď na ty dvě, ale to se asi sem tam stane všude, moc daleko se mi jezdit nechce, mám raději jistotu a je to pro všechny moje blízké po ruce i pro mého manžela. No snad to holky nějak dobře zvládneme všude a vše bude OKi :slight_smile:
5. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni...V září prý dle dr. ještě rekonstrukce nezačne, tak snad můžeme b :wink: ýt v klidu....
5. čer 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem zase slysela, ze se maluje porodnice tenhle tyden a ze rekonstukce se delat nebude, jelikoz nejsou doresene vsechny papiry, taxe to presouva na pristi rok :sweat_smile: no a ted babo rad
5. čer 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na předporodním kurzu říkali, že se bude malovat od 4.7. :slight_smile:
5. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
malovat se ted bude určitě ale s tou rekonsrukcí-no nevím,snad to přesunou na příští rok :sweat_smile:
6. čer 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a těhulky :slight_smile:

toni - koukám, že máš vybrané stejné jméno pro chlapečka jako já - Tobiasek se mi moc llíbí :wink: Jak se tváří rodina a okolí, když vyslovíš jeho jméno?? U mě se teda všichni zarazí a divně koukají, a ani moje mamka se stím ještě pořád nemůže smířit a pokaždé , když jsme u ní tak nás přemlová na "normální" jméno :sunglasses:
Já si ale nedám říct - bude to Tobík a hotovo!!!! :sweat_smile:
6. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mery-a do rodného listu ho budeš psát Tobias nebo Tobiaš?Hodně holek na koníkovi mají Tobiaše. Já ho budu psát tak jak ho mají v kalendáři katolíci TOBIAS a svátek má 12.9, v našem kalendáři není. Jinak nikdo mi neřekl že by se mu tohle jméno nelíbilo-ano,je neobvyklé ale pořád lepší než co druhý-Tomášek,Martinek,Jakub atd. za 2 roky bude u nás Tobias populární uvidíš,jinak holku jsem chtěla Sofii.
6. čer 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni - já taky budu dávat na konci "S" - líbí se mi to takhle více. Tééda, to jsem nevěděla, že má svátek 12.9. tak díky... :wink:
6. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni - tady jsem našla, že sice Tobiአmá svátek 13.6. http://www.libri.cz/databaze/jmena/den.php?m=6&d=13 ...No u nás doma se stejně jmeniny nijak zvlášt neslaví, tak je to jedno .... ale mohli by ho do kalendáře připsat, aby to Tobískům nebylo líto :slight_smile:
7. čer 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mery-ahoj,zajímavé-přesto já nechám toho 12.9-je to přesně na Tobiase-Tobiáš je už po česku aby se to čechům líp vyslovovalo :wink:
8. čer 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,nemáte některá z vás náhodou zkušenosti s karvinskou porodnicí a epidurálem v ní?V červenci očekávám prvního prcka,tak sháním co nejvíc informací.
9. čer 2008 ve 14:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc-napiš IP larra77,ta rodila v dubnu v Karviné,určitě ti poradí. :wink:
9. čer 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co chodíte na gyndu do Rychvaldu....Nevíte, v kolik ráno v ambulanci otvírají? :slight_smile:
9. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, docetla jsem se v casopise, ze ve velkych mestech se do porodnice museji registrovat hodne dopredu jinak je tam nemuseji prijmout. Proto bych chtela vedet, jak je to v Karvine-Raji, v kterem tydnu se tam musim prihlasit a nahlasit i nadstandartni pokoj? Hlasi se to v nemocnici nebo v poradne...budu rodit poprve tak je to pro me nove. Diky moc za odpoved :slight_smile:
12. čer 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
patti-u nás v nemocnicích se registrovat nemusíš a nevím jestli se dá dopředu objednat nadstandart-nevíš kdy tě to přece chytne(leda bys měla plánov.porod-sekce).ale můžeš se tam objednat na prohlídku porodnice a poptat se tam. :wink:
12. čer 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

navštěvuje některá z těhulek předporodní přípravu v této nemocnici???
15. čer 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík mery.luu, já byla minule poprvé a docela jsi me s tím zašíváním vystrašila :grinning: :grinning: snad si mě taky pamatuješ :wink: . Přeju hezký den :slight_smile:
16. čer 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patti, na předporodním kurzu nám říkala asistentka, že volat ani registroat se nikde nemusíš, že když přijedeš do porodnice a porod je v plném proudu tak že tě nemůžou poslat jinde, že už tě musí prý příjmout když už tě tam mají. Leda kdybys tam volala, že rodíš a jesti můžeš přijet tak to odkázat na nejbližší porodnici můžou, ale kdo ví.
16. čer 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kytinko - taky si tě pamatuji, máš krásné fotečky v albíčku :wink: ....no to jsem teda neměla v úmyslu někoho vystrašit :sunglasses: , tak to se teda omlouvám :dizzy_face:
Jenže u mě to šlo všechno tak pohodově a tak rychle, že si už na žádné bolesti ani nevzpomínám - bohužel jen na to šití, ale když jde u někoho porod "normálním" tempem, tak pak maminy říkají, že šití už není nic :slight_smile:
16. čer 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mery.luu nemusíš se omlouvat, každá si to prožije jinak, že, každou bolí něco jiného apod.. hold nějak to zmákneme a doufám že dobře :slight_smile:
16. čer 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mery.luu a když máš termín? Máš už pěkně velkého kluka a celá mamča :slight_smile: . Už víte jistě že to bude chlapeček?
16. čer 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyti - termín mám 1.8. ale určitě to bude dříve. Lukášek bude mít v říjnu 10 let, tak už z něj bude velký bráácha :slight_smile: A druhého chlapečka mám potvrzeného už několikrát - pokaždé na jiném UTZ přístroji a pokaždé jiným doktorem - takže to mám 100%. Ty pohlaví vědět nechceš, nebo nešlo vidět??
16. čer 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevíte jestli je něco pravdy na tom že od září bude porodnice v karviné zavřená?
16. čer 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mery.luu, já jsem chtěla překvápko, ale manžel naléhal že to chce vědět tak se ptám pokaždé co jdu na UTZ a nikdy nic 100%. Zatím na 70% holčička, ale to říkali i známým a nakonec měli klučika, tak to opravdu netušíme :slight_smile: . Poprvé nešlo nic vidět, pak dr. na kontrole srdíčka ve 20tt říkal že tak 70% holka, ale že to je tak brzo nepřesné. Potom na 3D ve 25tt už nešlo vidět pohlaví a naposledy dr. taky neřekla ani holku ani kluka, takže asi budeme mít překvapení :grinning: .
Jinak Lukáš je moc hezké jméno akorát že u nás se tak jmenuje manžel tak z toho nic nebude. Když to bude klučina tak bude Davidek a když holčička tak bude Elenka.
Já mám první termín 16.7., ale to si myslím, že je na mě hodně brzo páč podle UTZ to mám posunuté na 19.7. a na jednom UTZ vyskakoval dokonce termín 23.7. a podle našich výpočtů s manželem tak by měl byt mimisek až 3.8. takže uvidím jak se mu bude chtít na svět :grinning: . To proto jsem se na poradně ptala jak dlouho nechávají přenášet :grinning: .
Ve čtvrtek mám kontrolu tak uvidím jestli mi bude dělat UTZ a jestli se prďolka ukáže :grinning:
Jestli si pamatuješ i tu blondýnku která byla se mnou tak je to moje spolužačka a 2 roky zpátky jsme se bavily, že tak za rok se asi o mimi pokusíme a když se mě po roce ptala jak to u nás vypadá jetli už jsme začli tak jsem jí říkala, že jsem asi těhu a když mi to potvrdila dr. tak ona za 14 dní psala, že jí to dr. taky potvrdila tak nám to vyělo ani jsme nevěděly jak :grinning: . Ona má termí něco kolem 6.8, ale má hodně vysoký tlak asi půjde rychleji na vyvolávání má ho tak 149 apod... docela síla.
16. čer 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky smardik, nám v poradně asistentka říkala, že Karvinská porodnice je zavřená teď v červenci od 4 do 11, páč se tam maluje a že na rekonstrukci nejsou peníze tak že se to zase oddálilo takže v září asi porodka bude normálně fungovat :slight_smile:
16. čer 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak s mimískem budete mít alespoň překvápko :slight_smile: Co se týče jmen, tak se mi taky nelíbí, když se dětem dávají jména po rodičích - to pak člověk někoho zavolá a ozve se - " který?"

Já už mám teďkom čípek zkrácený na polovinu, tak mě dr. připravil na to, že budu rodit asi dříve. I prvního kluka mám o 2 týdny dřív před prvním termínem - ale to už je dobrý. Už jsi uvažovala kam by jsi šla rodit, když by tě to chytlo zrovna v době, kdy se bude v Ráji malovat?

No s tou Tvou kamarádkou je to mazec - si chuderka užije s tím tlakem. Ale suprově vám to oběma vyšlo - alespoň budete drandit s kočárkama spolu :slight_smile:
16. čer 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem za to moc ráda, aspoň se člověk podělí o nějaké ty dorbné starosti a problémky v těhu :slight_smile: . A další spolužačka čeká na konci října, tak už jsme spolu taky byly 2x sednout :slight_smile: .

No jak nám asistentka vysvětlovala ty zkratky v průkazce tak u toho CS tam mám taky už 5 a to jsem měla týden zpátky 3 :grinning: .
No my bychom se rozhodli pro Třinec i když je hodně daleko, ale slyšela jsem na něj velkou chválu a mají tam sociální zařízení na pokojích.
16. čer 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zápis do tabulky, nebo hodnotu CS můj gyndař vůbec neřeší :angry:

Já jsem taky rozhodnuta pro Třinec - do kurzu sice chodím u nás, ale rodit chci v Třinci. Už jsem se tam byla podívat. Je to tam suprový - pokoje jen po 1 a po 2 lůžkách, jak říkáš, na každým je soc. zařízení a s epidurálem žádné problémy - dají ho v kterékoli fázi porodu a v jakémkoli čase. Takže u mě vede Třinec - nejvíce mě tam táhne soc. zařízení - břídí se mi jen pomyšlení, dělit se o 2 wc mísy a o 2 sprchy s naší nepřízpusobivou menšinou :angry: - a představa 4 maminek a 4 miminek na jednom pokoji (z toho třeba 2 cigošky) mě žene čím dál více do Třince :sunglasses: .... ale na kurzu mé zaječí úmysly prosím neprozrazuj... :wink: :wink: :wink: :grinning:
16. čer 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek