Porodnice Karviná - zkušenosti

dagikk
25. zář 2018

Ahoj holky, rodily jste v poslední době v porodnici v Karviné..? Byly jste spokojeny..? děkuji

priefi
25. zář 2018

@dagikk ja tam rodila v roce 2016, uz bylo po rekonstrukci. Personal super, vychazeli vstric, skoda jen, ze me prcek potrapil, ale za to porodnice nemuze 😅 V lednu 2019 se tam chystam znovu, tak dej echo, pokud tam pujdes rodit, jake to tam je ted 😊 Kdy mas terminek? Jinak doporucuji absolvovat kurzy z teto porodnice, jsou v ruznych mestech, urco si vyberes. Nevim jak ted, ale v 2016 porodnice zpetne rodicce kurz proplatila, kdyz u nich i rodila. Kurzy jsou prinosne, jsou i se cvicenim a nektere i s plavanim. Hodne velky prinos je, ze poznas uz i porodni asistentku/y, pripadne sestricku/y z sestinedeli porodnice a je fakt mile pak videt znamou tvar 😊 V ramci kurzu je i prohlidka porodnice, kterou si muzes domluvit i individualne. Jen mensi info, koupelny jsou na pokoji jen na nadst.pokojich, ostatni maji sice svoji vlastni koupelnu, ale ta je pres chotbu naproti pokoje.

sardelka15
25. zář 2018

@dagikk Ahoj, rodila jsem 02/18 a pohoda. Personál milý a vstřícný, pokoje a sociální zařízení čisté. Rodila jsem tam už podruhé a mám jen dobrou zkušenost.

kachna001
26. zář 2018

Já tam rodila před 12 dny...nebyla jsem vyloženě nespokojená, ale čekala jsem podle recenzí mnohem lepší péči...co musím vyzdvihnout, tak určitě sestry na šestinedělí a kojeneckem, ty byly úplně úžasné...příště jedině s porodním plánem a vlastní PA

hance89
26. zář 2018

Já tam rodila v červnu a naprostá spokojenost. Porodni asistentka super, doktor taky.
Akorát na oddělení jsem viděla vždy jen vizitu a pak celý den nikoho, jen když si třeba spolubydlící cinkla 🙂 ale bylo to tím, že nestihali. Bylo plno😊

ajronka
29. zář 2018

Já tam rodila 8.9.2018. Šla jsem na vyvolání, ale museli mě po 14 hodinách brát na sekci. Rodil mě pan asistent Lipka s doktrokou Glac. Mrzí mě, že mi nevyšel přirozený porod, ale co už.. Asistentky na porodním super a sestřičky na šestinedělí taky. Měla jsem nadstandard, takže jsem byla ráda, že jsem měla klid na malého. Jo a dětská doktorka taky moc sympatická, jen si nevzpomenu na jméno. Ale kdybych šla rodit podruhé, tak beru taky porodní plán. Jako prvorodička jsem byla já i manžel ze všeho vyhukaní, zvlášť při mém odvozu na sál kvůli císaře. A doporučuji si zabrat velký porodní sál, jestli bude volný. Je tam velká vana a když to bylo možné, tak jsem v ní byla naložená furt 😀

priefi
17. říj 2018

@kachna001 muzu se zeptat proc s vlastni PA?

kachna001
17. říj 2018

@priefi ten den, co jsem rodila, bylo všechno hrozně hektické, bylo vidět, že ten personál tam moc nestíhá, že toho mají hodně, proto bych raději, kdybych tam měla vlastní PA, která by tam byla jen a jen pro mě...třeba ta PA, která mě přebírala po porodu, protože se už střídala směna, byla dost nepříjemná

priefi
17. říj 2018

@kachna001 a ktera to byla, nebo spise, jak vypadala (po jmenu je vubec neznam)? Ja jsem mela 4 smeny (dlouho jsem rodila) a PA byly prijemne, ale jedna, co me nemela v peci, byla docela pod naladou 😅 to jsem si rikala, ze muzu byt rada, ze jsem ji nedostala. Byla tam hned 2x, prvne me mela pri prijmu a predala me jine a pak tam byla zase na jedne ze smen a obe smeny mela podnaladu 😉 ale je fakt, ze kdyz me z hekarny dali na porodni sal, tak se pak roztrhl pytel s porody a byla jsem tam jen s manzelem, PA se mi omlouvala, ze tam neni, ale ze jsou rozbehle dasi 2 porody. Az pak pri posl.smene se mnou byla PA, ale to uz jsem byla nastvana na cely svet a vse me bolelo, takze asi PA byla prijemna, ale ja uz vrcela a nechtela lezet na lehatku a jen hlidat ozvy, nemohla jsem uz ulezet.

kachna001
17. říj 2018

@priefi jméno vůbec nevím, ale byla tak kolem 35 let, vysoká, hubená, tmavé vlnité husté vlasy...na porodnim "boxu" (v uvozovkách, protože jsem byla na trojce a to je jen křeslo uprostřed průchozí chodby, děs) s náma PA byla skoro celou dobu, měla jen nás, ale ta byla celkem v pohodě (dokážu si teda představit, že by mohla být více empaticka, ale nestěžuju si), pak nás ale po porodu prebrala ta druhá...wow 4 směny, obdivuju tě!

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
kachna001
17. říj 2018

@priefi s tou sprchou mě to teda hodně štvalo, těšila jsem se, jak mi bude manžel sprchovat bříško, aby mi ulevil a ono prdlajz...měla jsem smůlu, že na 1 a 2 už prostě někdo byl, ten den se to tam ale fakt točilo...manžel tam byl samozřejmě se mnou, sama bych to nedala 🙂 taky jsem začínala na hekarne, naštěstí jsem se pak během pár minut hodně otevřela, takže na "boxu" už to fičelo a byla jsem tam jen asi hodinku a půl než jsem porodila...30h je teda mazec, někdy žasnu nad tím, co všechno dokáže ženské tělo vydržet 😊

nijij
18. říj 2018

Rodila jsem v Lednu 2017 a nemůžu si stěžovat. Péče před, během i po porodu super ( jo až na jednu sestru na šestinedělí ale co už )
Každopádně je to nemocnice ne interhotel 😉

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
kachna001
18. říj 2018

@priefi já řvala poslední dvě hodiny při každé kontrakci...už jsem si připadala jak debil, ale nešlo to zadržet. Jsem říkala, že jsem asi pár maminek pěkně vyděsila...

priefi
18. říj 2018

@kachna001 uprimne? Kdybych vedela, ze kdyz budu rvat pri konfrakci, ze to tak nejak boli diky tomu mene, protoze ta bolest lepe.odchazi, tak rvu uz mnohem drive 😂 ja se vzdy kousla do jazyka, jen abych nervala, abych nedelala ostudu. Ted uz vim,.ze to byla chyba 😅 ale otevrel mi az oci manzel, kdyz mi rekl, at tu bolest pustim, ze se nic nedeje a najednou ta bolest byla snesitelnejsi

talinka1990
28. říj 2018

V cervenci se mi CS narodila dcera v Karvine. Mela jsem nadstandart a nemuzu si stezovat opravdu na nic! Od sester na OP sale, sestinedeli a novorozeneckem az po pani uklizecky. Za me jednoznacne Karvina! 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru